עכשיו תורה: קארין עליה נותנת חותמת לזוגיות עם ג'וזי והוא מגיב בהתאם!

עכשיו תורה: קארין עליה נותנת חותמת לזוגיות עם ג’וזי והוא מגיב בהתאם!

השמועה אומרת...

מה שצריך לקרות קורה בסוף? נראה שהזוג החדש של הביצה ממשיך להפיץ תמונות לוהטות ורגעים במשותף היישר ממיאמי, והפעם תורה של קארין להעלות פוסט זוגי משלה.

שתפו

זה לקח זמן, יש שיגידו אפילו יותר מדי זמן. ויכול להיות שזו הייתה נוסחת ההצלחה של הזוג השלישי שיצא מהעונה הקודמת של “האח הגדול”, ג’וזי זירה וקארין אליה(ומחזיק מעמד עד עכשיו – טפו טפו טפו). אחרי שלב ההסתרות, הקאט ואז הזינוק בעליה כאשר ג’וזי העלה שלשום תמונה זוגית צמודה של השניים. מלכת היופי שלה מביאה גרסה מעט יותר מאופקת אבל לא פחות לוהטת.

 

אחרי שג’וזי העלה פוסט זוגי עם מלכת היופי לשעבר ובת זוגתו הטרייה לצד הכיתוב:“אף פעם אל תגיד אף פעם”, היא חתמה את זה היום בפוסט משלמה עם הכיתוב:“לכי אחרי הלב שלך”. וזאת לאחר שבסטוריז השניים בילו לגמרי בנפרד, או לפחות היו פחות דביקים ולא העלו תכנים כאשר הם באותו הפריים.

עכשיו תורה: קארין עליה נותנת חותמת לזוגיות עם ג'וזי והוא מגיב בהתאם!

לפוסט החגיגי של קארין הגיב כמובן חתן השמחה, ג’וזי שכתבה לה לעיני כל:“אושר שלי כמה שאת עושה לי טוב” תגובה שזכתה למאוד לייקים ותגובות העוקבים הנלהבים שחיכו לרגע הזה. גם תום קשתי, רותם רבי, עומרי בן נתן, החבר הקרוב אלכס עמר והחברים לעונה דניאל לוין(שאף יצא כזכור עם קארין ל’דייט’) וימית אברמוב פרגנו לזוג העולה.

 

אחותה הקטנה של קארין עליה, מוריה הוסיפה גם היא תגובה:“אמאאא להההה יפי שלי” לצד שלל לבבות. ואנחנו חייבים עכשיו לשאול אתכם שאלה ברצינות. שלושה זוגות יצאו מעונת “האח הגדול” המדוברת. ג’וזי וקארין, יהודה ואלמוג, גל ותום – לדעתכם מי הזוג הכי לוהט? השתתפו בסקר ממש כאן מתחת!

“הזוג המלכותי הגיע לבקר אותנו במיאמי” מתוך הפוסט של מעצב השיער מייקל אוחיון

מי הזוג הלוהט ביותר מבית האח?

Total: 8,159 Votes

Subscribe
Notify of
guest
56 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גילי
גילי
2 שנים

ללא ספק גל ותום הם הזוג הכי אהוב שיצא מהעונה שלהם

דבי
דבי
2 שנים

גל ותום מהממיםםםם

DAVIS
DAVIS
2 שנים

גל ותום תתחתנו כבר משהו בגדול!!!!👩‍❤️‍👨💝