תחת מתקפה: גדי פניבילוב יצא להגנת שי אביטל וחטף אש ברשת ולא תאמינו ממי!

תחת מתקפה: גדי פניבילוב יצא להגנת שי אביטל וחטף אש ברשת ולא תאמינו ממי!

השמועה אומרת...

יוצא "האח הגדול" וכוכב העונה החדשה של "הישרדות VIP" שתחל במוצאי שבת הקרובה ברשת 13, גדי פניבילוב עשה מעשה שכנראה עוד יצטער עליו(או שלא) ובמהלך ראיון לאחת מרשתות התקשורת אמר בפה מלא שהוא היה מייצג את שי אביטל ואף טען לחפותו.

שתפו

אין אדם במדינה שלא שמע על פרשת שי אביטל, סוכן הדוגמניות שחשוד במעשי אונס והטרדות מיניות של מספר לא מבוטל של נשים, מעל ל-26 נשים העידו נגדו עד כה במעשים כאלו ואחרים ולאחר שנמלט מגבולות המדינה לטורקיה השכנה המשטרה פועלת בכל האמצעיים האפשריים להסגיר אותו לארץ ולעצור אותו.

 

אך נראה שלכוכב הריאלטי, גדי פניבילוב יש דעה שונה בנושא שהפך לקונצנזוס בקרב הציבור. כידוע, גדי סטודנט שנה ב' למשפטים ובמהלך ראיון לתקשורת נשאל לגבי שי אביטל:"אם שי אביטל יבוא אליך ויגיד לך שהוא רוצה שתייצג אותו אתה תסכים?" התגובה של גדי הפתיע רבים:"בטח אני לוקח אותו קל, זה כבר ישן. אנשים באו אחרי כמה שנים והתלוננו על הדבר הזה. אני חושב שיש התיישנות, אבל שוב פעם צריך לבדוק."

תחת מתקפה: גדי פניבילוב יצא להגנת שי אביטל וחטף אש ברשת ולא תאמינו ממי!
גדי פניבילוב, אמר את דעתו בתמימות או הלך רחוק מדי? הדעות ברשת חלוקות

עוד נשאל ע"י המראיינית:"מה אתה חושב שיש התיישנות על פרשת שי אביטל?" וגדי הגיב:"מה אנשים טענו? שמה הוא עשה? הוא לא עשה שום דבר. הוא לא אנס, הוא התכתב. וואלה לוקח אותו ועוד אלף כמוהו!"

 

בתגובה לדברים האלה של גדי בראיון הגיבו לא מעט מפרסמים, מכרים וגם חברים מהתעשייה. יוצאת "הישרדות VIP" אורין ג'ולי כתבה בתגובה:"מפחיד לחשוב כמה גברים כאלו מסתובבים בנינו. אידיוט. אם אתה לא 'בקיא' במקרה אז אל תדבר." גם אשתו של זוכה הישרדות הקודם, עדי בוזגלו כתבה לו בתגובה לדבריו:"זה רציני הדבר הזה ?🤦‍♀️😥😥😥אין לי מילים אמיתי לא יודעת מה לכתוב 🤮"

יוצאת "האח הגדול", נועה יונני כתבה בתגובה:"מקווה שאין לך בנות♥️🙏🏻".  גם יוצאת "האח הגדול" אור שפיץ כתבה בתגובה:"הלם שהוא חושב שזה מצחיק". השחקנית שירן סנדל הגיבה לפוסט:"מזעזע בעיניי. אפשר להגיד שהוא תמים ולהוציא אותו מזה אבל אסור לתת במה למשפטים כאלה לא משנה על ידי מי הם נאמרים.!"

 

מנגד גדי זכה למספר חיזוקים לצד הביקורות הקשות. חברו לעונה יוסי אורפלי כתב בתגובה לדבריו של גדי והביקורות נגדו בפוסט:"גדי בחור טוב אני לא יודע אם הוא מכיר את הסיפור תעזבו אותו בשקט." יוצאת "המירוץ למיליון" קארין גליינברג כתבה:"לתת ביקורת על אדם תמים על גבול החסר ידע (ואני נזהרת בלשוני) – זה לא לעניין. לא באמת ציפיתם מגדי לתשובה אחרת נכון ?!"

 

גם חברתו ל"האח הגדול" ו"הישרדות VIP" אודליה סוויסה החליטה להגיב את דעתה בנושא:"גדייייי תמים שליייי חולה עליך❤️. גדיייי מזל שאתה לא העורך דין של שי אביטל😮" כוכבת "האח הגדול" נוספת, עדן יוחנן הגיבה לחיזוק גדי גם היא:"קשה להתעצבן עליו ‏כי יודעים שהוא כל כך תמים ‏שהוא לא מבין בכלל ‏את המשמעות של מה ששי ‏אביטל ‏עשה ‏לפעמים עדיף לשתוק תאמין לי גדי!!!"

 

גדי מסר לשמועה באופן בלעדי את תגובתו בנושא:"אני בז להתנהגות של שי אביטל ושל רבים שמתנהגים כך , לא הייתי מאורע בפרטים ולכן הגבתי כך . מה גם שהם חתכו חצי מהדברים הרלוונטים ולא הייתה לי כל כוונה לפגוע באותן נשים . אני כן חושב שלכל אדם מגיע ייצוג וכל עוד לא הוכח אחרת הוא חף מפשע , לבית משפט יש תפקיד לדון ולקבוע האם האדם חף מפשע או לא זה תפקידו של ביהמ״ש . בכל אופן אני מבקש סליחה מעומק הלב הסרטון לא נראה טוב וגם אותי זה זעזע לראות אותו כשהוא ערוך וחצוי לשתיים ."

 

מה דעתכם על דעתו של גדי בעניין שי אביטל והתגובות שקיבל ברשת? מוגזמות או מוצדקות? דברו אלינו בתגובות למטה!

29 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אילנה
1 שנים

גדי מחפס במה.
ילד שיששאר ילד.
בלי שכל

מאור
1 שנים

גדי יקר שלי אתה תמים אם שי באמת נקי וחף מפשע למה הוא טורח לברוח מהארץ לחול ודבר שנילא נשמע לי הגיוני שכולן משקרות ורקהוא דובר אמת

ענת
1 שנים

היה עדיף לו לשתוק ולא להגיד דברים מקוממים.
מעניין אם את אישתו או אחותו היו מטרידים היה אומר אותו דבר.
אפשר לחפש 15 דקות תהילה בדרך אחרת.
אצלי אתה מחוק