בת הזוג של יניב בן משה יוצאת למתקפה נגד טהוניה:"שילם לה חצי מיליון שקל חובות ויצא בתחתונים"

בת הזוג של יניב בן משה יוצאת למתקפה נגד טהוניה:"שילם לה חצי מיליון שקל חובות ויצא בתחתונים"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

יממה לאחר שטהוניה רובל יצאה בראיון וחשפה לטענתה את מערכת היחסים המתעללת עם בן זוגה לשעבר. הגיע הערב(ראשון) הגרוש שלה, יניב בן משה לראיון נוקב של קרוב לשעתיים בערוץ ה-TVGRAM בפייסבוק ופתח במשך קרוב לשעתיים את הגרסה שלו לפרטי פרטים ואז הגיע שיא השיאים שבת הזוג שלו עלתה יחד לשידור ויצאה נגד טהוניה:"לא נורמלית ויש לה פה ג'ורה!"

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

בן משה הגיב תחילה לראיון התקשורתי של גרושתו בפוסט עם הטחות דברים קשים ביותר כלפיה ואף העלה קטע וידאו שצולם ללא ידיעתה בו השניים נמצאים במהלך ריב סוער כאשר הוא בדרך לחשוף את האמת שלו ממה שקרה ביניהם מאחורי הקלעים. והיום הגיע לראיון עם גילי כהן ונתי שדה בTVGRAM. הפעם הוא לא חסך בפרטים הקטנים ביותר.

 

בן משה נשאל תחילה ע"י המנחה:"יש מצב שעוד מספר חודשים היית רוצח את טהוניה?". והגיב:"חס וחלילה, בחיים לא היה שום אלימות. לא היה לי שום עניין הרה רציתי להתגרש. לא חיפשתי עכשיו לבוא ולעשות כל מיני דברים ואני לא ידעתי איך היא ניסתה לצייר אותי כאילו אני אובססיבי וזה שרוצה את הקשר וקנאי. ניסתה בכל דרך להוציא אותי בצורה לא מכבדת."

בת הזוג של יניב בן משה יוצאת למתקפה נגד טהוניה:"שילם לה חצי מיליון שקל חובות ויצא בתחתונים"
"היא צריכה להתבייש שהיא עושה דבר כזה, היא בן אדם בלי כבוד" יניב יוצא למתקפה בראיון ל-TVGRAM

בזמן שבת הזוג שלו ישבה בצד האולפן והקשיבה לכל הראיון, סיפר יניב בהמשך שמי שהציע לעשות את בדיקת הפוליגרף הייתה טהוניה ולא הוא:"היא רצתה לבוא לפוליגרף, היא הציע את זה לבוא ולהוכיח את חפותה על מנת שהיא מותרת לי והיא לא אסורה עלי" והפנה לטהוניה את הדברים הבאים:"הייתי מעדיף שתגידי שאני נוכל, שקרן, גנב. אבל לבוא להגיד על האבא של הילדה שלך שאני רוצח? כאילו מה מה עבר לך בראש?.. מה ניסית להכפיש אותי, היה לך קשה עם זה שהמשכתי בחיים שלי? תמשיכי בחיים שלך."

אבל אם חשבתם שהראיון בן השעתיים של יניב בן משה בערוץ הפייסבוק של TVGRAM היה השיא, תחשבו שוב. בראיון נוסף בערוץ והפעם מול המנחה שי מלול. נחשפה ואף עלתה לשידור בת הזוג הנוכחית של יניב בן משה, דולב סלם איתה הוא יוצא בחודשיים האחרונים. גנבה את השידור, יצאה נגד האקסית ואף חשפה פרטים עסיסיים במיוחד!

 

דולב כינתה את הבת המשותפת של של יניב וטהוניה, "טליה שלנו" ועוררה סערה בשידור ובתגובות הגולשים. למרות שהשניים יוצאים רק במשך חודשיים סיפרה דולב:"אנחנו חודשיים ביחד וגרים יחד כבר מעל חודש, מבלים יום יום ביחד 24\7. אנחנו כמו עשרים שנה נשואים תאמין לי." והוסיפה:"ואני אוהבת את הילדה באמת כאילו היא ילדה והיא באמת תהיה הילדה שלי כל החיים!"

בת הזוג של יניב בן משה יוצאת למתקפה נגד טהוניה:"שילם לה חצי מיליון שקל חובות ויצא בתחתונים"
יניב בן משה ודולב סלם בתמונה זוגית ראשונה

עוד פתחה דולב על טהוניה במהלך הראיון:"הבחורה לא מפסיקה ללכלך על הגרוש שלה כי הוא לא רוצה אותה. כאילו היי גברת סבבה תתמודדי! היא ראתה אותי, וברגע שהיא ראתה אותי זהו נפלו לה הפנים והלכה התקשרה לדנה וייס 'דנה אני באה לעשות עליו כתבה שהוא רוצח אלים ורצח את דודה שלי'. אנחנו לא ילדים לא נולדנו אתמול!" ויצאה שוב בהצהרה:"טליה שלי, וטליה שלי, וטליה שלנו ולא אכפת לי מה כווולם יגידו וגם אם נגיע איתה לבית משפט אני אגיד 'טליה שלנו' כי בשבילי היא כמו הבת שלי!"

 

והמשיכה בלי לסנן יותר מדי:"טהוניה לא נורמלית ואני אומרת שוב שטהוניה לא נורמלית, כי אם טהוניה אומרת על הגרוש שלה רוצח ושהילדה תגדל תרשום בגוגל ותראה שאבא שלה רוצח וכל הילדים יצחקו עליה בבית ספר אז סליחה, היא לא נורמלית ויש לה פה ג'ורה והיא צריכה להתבייש בעצמה. זה בן אדם שכלכל אותה והיה בעלה ונתן לה את הנשמה שלו והיא הרסה בידיים שלה." 

 

דולב אף חשפה בשידור:"הוא שילם לה חצי מיליון שקל חובות" ולא עצרה שם:"היא חייבת לו כל כך הרבה כסף. איך את אומרת שהוא התעלל בך כלכלית. נתן לה את הנשמה שלו, עוד שניה את התחתונים!.. הוא יצא עם תחתונים מהבית."

צפו בראיון >>

25 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
חן
5 חודשים

בקרוב אולי גם את תאכלי אותה מהפה שלו, אלימות מילולית היא לא פחות גרועה מפיזית!! תתביישי לך שאת מתערבת במה שאת לא יודעת בכלל. חוליה ממש לא הבת שלך, שלא תתיימרי לומר שכן יא חוצפנית פישרית

איריס
5 חודשים

למה החברה שלו מתערבת …תישבי בצד ותישתקי מנסות להתפרסם על רוע ובלאגן

אילנה
5 חודשים

העיקר הרב שידך ביניהם… אהבה גדולה, מהר מהר עשו ילדה… איפה הרב ששידך? כל כך היה חשוב להתחתן מהר???? חבל לי על הילדה לא עליכם