בת הזוג של יניב בן משה הפיצה קטע חדש על טהוניה:"אני חייבת לגמור אותה!"

יניב בן משה הפיץ קטע חדש עם טהוניה ובת הזוג יצאה למתקפה:"אני אגמור אותה!"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

הראיון הלא פשוט של טהוניה רובל בסוף השבוע האחרון הוליד טלנבולה חדשה של ממש בינה לבין בן זוגה לשעבר, יניב בן משה ובת הזוג שלו דולב סאלם שמאז אותה חשיפה מרעישה, יניב עצמו יצא בפוסט זועם, חשף וידאו של ריב משותף ואף התראיין לצד בת הזוג שלו ברשתות החברתיות. ועכשיו חברים, כדאי שתשבו כי ההמשך כבר כאן.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

אחרי ששמענו על כך שטהוניה רובל מתכננת לצאת בתביעה כנגד בן זוגה לשעבר, יניב בן משה בעקבות הפרסומים וההטחות הכבדות שהעלה בתגובה לראיון שלה בקשת 12. פורסם כי גם יניב שיגר בעצמו התראה לפני נקיטת צעדים משפטיים כנגד טהוניה, קשת 12 וחברת החדשות בטענה שהוכפש שמו הטוב והוצאת לשון הרע.

 

עוד סיפר יניב בן משה בראיון לערוץ הפייסבוק של TVGRAM אמש כי טהוניה הייתה זאת שרצתה לחזור אליו לאחר הגירושין ולא ההפך כמו שהוצג בראיון הנגדי וחשף שכלל לא רצה להתחתן עמה מלכתחילה אך מכיוון שנכנסה להיריון היה לחץ מצד משפחתה הדתית שלה לכיוון חתונה והפלה כלל לא הייתה אופציה.

בת הזוג של יניב בן משה הפיצה קטע חדש על טהוניה:"אני חייבת לגמור אותה!"
יניב בן משה ודולב סאלם מדגמנים זוגיות לצד הידיעה המרעישה.

גם בת הזוג של יניב בן משה, דולב סאלם הצטרפה למערך ההגנתי שלו ועכשיו יש לה חשיפה חדשה וראשונית שהגיעה מאהובה היקר, קטע נוסף בו טהוניה ויניב נשמעים בסרטון אותו צילם בן משה בניגוד לידיעתה של טהוניה. "הסרטון יוציא את האמת החוצה" לדבריה של דולב סאלם, הקטע כאמור שותף ע"י בן משה בשעה האחרונה ברשתות החברתיות.

 

בקטע אפשר לשמוע את בני הזוג לשעבר בריב על טריטוריה ורכוש בביתם המשותף(מצעים, טלוויזיה!?) ואף עולים איומים על הזמנת משטרה האחד לשנייה, מה בדיוק קרה שם? צפו בחשיפה הראשונה לפני כולם בעמוד האינסטגרם של שמועה:


קיבלנו למערכת שמועה את תגובתה של בת הזוג של יניב בן משה, דולב סאלם בדבר הסרטון החדש שהודלף ואלו דבריה:"קיבלתי מליון הודעות מגברים מסכנים שמתים להביע את הקול שלהם ויודעים שלא יאמינו להם כי הכוח אצל האישה." והוסיפה בתקיפות לכיוונה של האקסית:"אין אני אגמור אותה. אני אהיה הקול של כל הגברים שמפחדים לדבר כי אין להם זכויות! אני לא רואה בעיניים וגם בבית משפט אני ארסק אותה".

בת הזוג של יניב בן משה הפיצה קטע חדש על טהוניה:"אני חייבת לגמור אותה!"
יניב בן משה ודולב סאלם בתמונה זוגית
בת הזוג של יניב בן משה הפיצה קטע חדש על טהוניה:"אני חייבת לגמור אותה!"
בן משה וטהוניה בתקופה טובה יותר

127 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אורן
5 חודשים

דולב הזאת צריכה לשבת בשקט יום אחד הקרמה תבוא לה בפרצוף..טהוניה לא תמימה יש לה פה אבל הוא נשמע גבר מגעיל ואלים

מיאל
5 חודשים

אוליי תסיימו את הקשר בצורה יותר מכובדת????
מה???? שכחתם שיש ילדה בתמונה????
לא הסתדרתם? יופי טופי,לא משחקים שוברים עת הכלים ו…מתגרשים .
לא צריך את כל הליכלוך מסביב,זה לא מוסיף כבוד לאף אחד/ת מיכם.
ולבת הזוג החדשה…..תפסיקי לעשות שרירים ולנסות לתקן את העולם….את רק מחרבשת אותו יותר.

אליבשע
5 חודשים

גבר דפוק לגמרי איזה הוא רק מוכיח עד כמה הוא התנהג חרה אליה והוא עוד בטוח שהסירטונים מראים שהוא המיסכן בסיפור חוסר מודעות לגמרי והאישה החדשה שלו רק מוסיפה שמן למדורה כאילו שחסר בהזדמתנו הרשאונה יבעט אותה מימנו