האקסית של יניב בן משה יוצאת להגנתו:"ראו מראש שהיא תשבש לך את החיים"

האקסית של יניב בן משה יוצאת להגנתו:”ראו מראש שטהוניה תשבש לך את החיים”

השמועה אומרת...

דרמה חדשה מציפה את הרשת ומדורי הרכילות בשעות האחרונות בעקבות כתבה ובה נחשפו גרסאות חדשות מפי בנות הזוג לשעבר של יניב בן משה, כאשר שתיים מהן העלו טענות קשות נגדו וחזקו את טענותיה של טהוניה. אך עכשיו עולה שיחה חדשה בין בן משה לבת זוג מהעבר שאולי משנה את כל התמונה.

שתפו

ימים לא פשוטים עוברים על יניב בן משה שבעקבות הראיון של גרושתו, טהוניה רובל בו טענה כי חוותה אלימות במערכת היחסים מצד בן זוגה לשעבר בראיון בסוף השבוע שעבר. נפתחה סאגה תקשורתית אדירה של חילופי דברים ומהלומות ברשתות החברתיות, התראות לתביעות מול עורכי דין וגם התערבותה של בת הזוג הנוכחית של בן משה, דולב סאלם שיוצאת להגנתו בכל הזדמנות.

 

במגזין סוף השבוע של אתר “מאקו” פורסמה היום כתבה בה התראיין בן משה שגם נמצא בהליך משפטי מול קשת 12 לדבריו, ולצד הדברים שהיה לו חשוב לחשוף בהקשר למקרה עם טהוניה. עלו עדויות נוספות של נשים שהיו איתו במערכת יחסים בעבר לכאורה שהחליטו לחשוף גרסה שתומכת בגרסתה של טהוניה.

יניב בן משה וטהוניה בימי הזוגיות שלפני הכאוס התקשורתי

אחת המרואיינות טענה לגבי בן משה שמדובר בבן זוג קנאי כפי שהוצג ע”י טהוניה והוסיפה:“הגענו למצב שאם הייתי אומרת שלום לגבר ברחוב, הייתי מקבלת נזיפה על זה ששכבתי איתו. הוא גם ניתק אותי מכל הידידים שלי, ובוקר אחד התעוררתי וראיתי שהוא גולש לי בפלאפון ומוחק אחד אחד את כל הבנים מהפייסבוק שלי. הוא אמר שאני מפלרטטת עם כל העולם, שאני בוגדת בו ושאני זונה”.

 

יניב הכחיש את אותן טענות באופן מוחלט:“מה שאני אסתכל למישהי בפלאפון? למה שאני אמחק גברים? זה נשמע לי משהו מאוד קטנוני, זה לא קרה בכלל, אין דבר כזה.” אך מנגד הסביר:“סביר להניח שאקס שלה שלח לה הודעות ויכול להיות שביקשתי שתסיים את זה. ואם זה במחיר של להוציא אותו מהפייסבוק שלה או לחסום אותו בטלפון שלה, אז כן”

לצד טענה זאת וטענות נוספות של מרואיינת אחרת במהלך אותו הראיון, ישנם גם לא מעט עדויות מהצד השני של המטבע שטרם נחשפו. למערכת שמועה הגיעו מספר תיעודים קוליים של יניב בן משה ובנות זוג שלו מהעבר שטוענות באופן גורף לחפותו ומספרות סיפור שונה לגמרי על בן אדם לארג’ עם לב גדול שאין סיכוי שמיוחסות לו טענות של אלימות פיזית או כלכלית.

דולב סאלם יוצאת על מתלוננת נגד יניב בן משה:"מחשפנית עשה ממך עורכת דין!! היית נערת ליווי"
דולב סאלם וניב בן משה. “זוגיות של חודשיים שמרגישה כמו 20 שנה”.

לשמועה הגיעה תיעוד של שיחה בין בן משה לבין אחת מבנות זוגו מעבר איתה יצא במשך שנה וחצי לפני כחמש שנים, לירון לב. לב שמאורעת בפרטי הפרשה המפורסמת ואף שמעה מיניב את הטענות שעלו מאותן בחורות שהביעו דיעה שלילית נגדו בראיון והחליטה להגיב לכל הפרשייה.

 

כאשר יניב שאל אותה:“את בתור בת זוג לשעבר שלי, פעם החסרתי ממך משהו? פעם ביקשתי ממך משהו? עשיתי עלייך איזה אלימות כלכלית? פעם רבנו והרגשת שאני בן אדם אלים? והיינו המון זמן ביחד”.

 

כך הגיבה לירון בשיחה:“מה פתאום אתה הגבר הכי מפנק בעולם כאילו! מאמי אתה הגבר הכי נדיר בעולם, באמת. רציתי בית עם חצר, תוך יומיים ארגנת את זה! אתה, הבחורה שלך רוצה משהו, אתה תארגן את זה תוך דקה.”

 

והוסיפה:“ואתה לא איזה גבר כאפות, אם יש איום בחוץ, האישה שלך מרגישה בטוחה. אם אתה צריך לתת למישהו להרגיש שיזהר. אני גם בחיים לא ראיתי אותך צועק. אתה עושה את הדברים בצורה כל כך שקטה ויפה.. אתה יודע שקטה, עם זאת מאיימת.”

האקסית של יניב בן משה יוצאת להגנתו:"ראו מראש שהיא תשבש לך את החיים"
יניב בן משה והאקסית המפרגנת לירון לב בתמונה משותפת מהתקופה הזוגית.

בהמשך סיפרה לב באותה השיחה:“כשאתה יצאת עם איזה שבורה, אי אפשר לצפות מה היא תעשה, אבל בחורות טובות שיצאת איתם, יגידו רק דברים טובים. אך בוא טהוניה… לא מאה… כאילו הייתי גאה בך שהתסדרת בסוף, אבל היא לא שיא האיכות. ראו בטלוויזיה שאם היא תתעצבן, היא תשבש לך את החיים”.

 

יניב הגיב:“שיבשה שיבשה, את מבינה תראי באיזה מצב אני. עם הילדה שלי תראי במה אני מתעסק במקום לתת לילדה שלי את הכל” האזינו לשיחה המלאה בין יניב ולירון >>

לצד השיחה בין יניב ללירון עלתה שיחה נוספת בינו לבין אקסית נוספת ומפורסמת שחשפה דברים עסיסיים והוסיפה דברים לטובת בן משה. רבכם מכירים אותה בתור אחת מכוכבות הריאלטי האהובות. כל הפרטים בכתבת ההמשך שתעלה בקרוב!

9 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רות
1 שנים

אין זוגיות אחת דומה לרעותה. כניראה שעם כל אחת מהאקסיות היתה לו מערכת יחסים שונה בהתאם לאופי הזוגיות.

אישה מוכה
1 שנים

דיבור טיפוסי של גבר אלים

זאב
1 שנים

מנסה להבין, בשיחה לירון ויניב רק מרימים האחת לשני אז למה נפרדתם?! קשה למצוא מושלמים כמוכם!