מזל טוב: יניב בן משה ודולב סאלם בצעד מפתיע לפני החתונה!

מזל טוב: יניב בן משה ודולב סאלם בצעד מפתיע לפני החתונה!

השמועה אומרת...

הראיון של טהוניה רובל לפני כשבועיים הצליח להצית אש תקשורתית אדירה לאחר שטענה בין היתר לאלימות מצד בן זוגה לשעבר ממנו ברחה. הגרוש שלה, יניב בן משה יצא בתגובה חריפה בשלל אמצעים בתקשורת כולל מתקפה בחשבון האינסטגרם שלו, העלאת ראיות מריבים משותפים שלהם, ראיונות בתקשורת ואף עדויות של האקסיות שלו שמראות צד אחר לגמרי ממה שהציגה רובל. ועכשיו אחרי נראה שהרוחות החלו להירגע ויש גם בשורה משמחת במיוחד!

שתפו

בימים האחרונים במדורי הרכילות היה שקט יחסי בגזרתם של יניב בן משה והאקסית, טהוניה רובל שהצליחו לגרור עשרות כותרות במדורי הרכילות בעקבות הראיונות השונים והדברים הקשים אותם שיתפו בתקשורת. רובל בטענה שחוותה אלימות במערכת היחסים מצד בן זוגה לשעבר והוא והוא מנגד לצייר תמונה הפוכה ושהוא היה הקורבן בסאגה מולה ולא ההפך.

 

אז אחרי הראיונות, ההתראות לתביעות משני הצדדים, העדויות מבנות הזוג לשעבר והרעש התקשורתי האדיר. מגיעים עכשיו בשורות אולי קצת יותר מרגיעות ומשמחות מגזרתו של בן משה ובת זוגו הנוכחית, דולב סאלם ונראה שלמרות הקשר הקצר שלהם עם פז”מ של קצת פחות משלושה חודשים, הם כבר מתכננים יחד את הדרך לחופה המשותפת.

מזל טוב: יניב בן משה ודולב סאלם בצעד מפתיע לפני החתונה!
בקיץ הקרוב זוג נשוי? יניב בן משה ודולב סאלם

השניים מבלים ממש ברגעים בחופשה רומנטית בצפון. וזאת לאחר שדולב החליטה לעשות ליניב הפתעה ולקחת אותו לוילה בצפון שכוללת את כל הפינוקים האפשריים לכבוד יום הולדתו ה-41. בסטורי של דולב היא אף הוסיפה:“סופ’ש יום הולדת לבעלי היקר”, לא פחות ולא יותר והיינו חייבים לשאול האם זה כבר רשמי!

 

אז מה דולב, אפשר להגיד מזל טוב לך וליניב על הכוונות לחתונה בקרוב?

דולב:“ברור שיש כוונות, עוד כמה חודשים חתונה”. סיפרה לשמועה והוסיפה:“עוד חודשיים אנחנו חוזרים לרב נתנאל שריקי והוא מציע לי שם בזרת השם. בקיץ חתונה! ו-3-4 ילדים. טליה הבכורה כפרה עליה”

מזל טוב: יניב בן משה ודולב סאלם בצעד מפתיע לפני החתונה!
טהוניה ויניב אצל הרב נתנאל שריקי בפעם הקודמת. ועכשיו יניב ודולב קיבלו את ברכת הרב.

אך כמובן שהלהבות בסאגה מול טהוניה עדיין לא התקררו למרות הבשורות הטובות והמשמחות בגזרת הזוג החדש והמאוהב. טהוניה העלתה סטורי ראשון שמתייחס לפרשה ואף חשפה לעוקביה שתפתח במוצ”ש הקרוב את האינסטגרם שלה לשאלות ותשובות בנושא:“אהובים שלי לאחר ימים לא פשוטים שבהם הייתי צריכה להתרכז בקטנה שלי ולהתאושש בעצמי אני אפתח במוצ’ש את האינסטגרם שלי לשאלות תשובות כדי לנסות לענות לפחות על חלק מאלפי השאלות שקיבלתי מכם”

מזל טוב: יניב בן משה ודולב סאלם בצעד מפתיע לפני החתונה!
טהוניה במסר ראשון לעוקבים מאז התפוצצה הפרשה. במוצ”ש מבטיחה לענות על שאלות ולחשוף פרטים נוספים?

ונראה שהזוג, או לפחות דולב כבר דרוכה לפינת השאלות והתשובות של טהוניה שהולכת לפתוח את השנה החדשה באינפורמציה עסיסית לעוקביה. דולב הגיבה בנושא:“היא כתבה שהיא עושה שאלות תשובות אחרי כל התקופה שעברה ועונה על הכל. בוא נראה מה עכשיו, איזה הכפשות ואני כמובן לא נשארת אדישה ואצא בתגופה חריפה מאוד!”

מזל טוב: יניב בן משה ודולב סאלם בצעד מפתיע לפני החתונה!
דולב מבטיחה לתת פייט למה שיהיה לטהוניה להגיד בסופ”ש

גם יניב בן משה הוסיף מסר, אך לא בהקשר של טהוניה כלל אלה מילים חמות לבת זוגו דולב ובהקשר לנישואים שבאים וקרובים:“את החוויה מתקנת של החיים שלי, לך חיכיתי כל החיים” שמועה מחכה להזמנה החגיגית בקיץ.

152 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מימי
1 שנים

חכמה את לא !!!….קופצת ראש למים רדודים…נראה כמה ימים תחזיקי מעמד נשואה,או כמה זמן תסבלי ותשבי בשקט?בנתיים את עסוקה ללכלך ולהשמיץ את טהוניה…ומה עם כל העדויות של הנשים האחרות? לא לומדת לקח…לא נורא,תסבלי קצת,ותתחילי לשבת בשקט !!!

שמחה כהן
1 שנים

את מראה עגשיו חוזקה כי הוא איתך כנגד טהוניה . זה עושה לו טוב . אבל החיים מספקים הרבה מצבים ושם תראי אם הוא בסדר או משחק אותה . ואל תופתעי כשכל הטוב הזה יתהפך עלייך . כי יש עדויות מנשים רבות . וזה אומר הרבה !!!

יונית
1 שנים

אחרי כל העבר עם נשים הייתי חוששת