טהוניה תובעת ב-100,000 ש"ח את בת הזוג של יניב בן משה והתגובה שלו תשאיר אתכם בשוק!!

השמועה אומרת...

שלושה שבועות חלפו מאז שזוכת "האח הגדול", טהוניה רובל יצאה בראיון חושפני לקשת 12 על מערכת היחסים המתעללת שחוותה לכאורה מבן זוגה לשעבר שכללה גם התנהגות אלימה מצדו. ולאחר קרב תקשורתי אדיר בינה לבין הגרוש, יניב בן משה ובת זוגו, דולב סאלם שיצאה על טהוניה לא פחות ממנו. החליטה טהוניה ללכת צעד אחד נוסף ולתבוע גם אותה בסך 100,000 ש"ח, ותאמינו לנו שזה לא נגמר שם – התגובה המלאה והרשמית שלהם לחשיפה הגיעה בלעדית לשמועה!

שתפו

נראה שהראיון של טהוניה רובל לפני כשלושה שבועות פתח צוהר לכמות בלתי נדלית של התכחשויות ברשת שרובם הגיעו בתגובה לדברים שאמרה מצד הגרוש שלה, יניב בן משה. לאחר שתחילה יצא עליה בפוסט זועם ואף העלה תיעודים מהתקופה שהיו בקשר. הוא גם הוסיף במהלך ראיון נגדי מסר ישיר לטהוניה:

 

"הייתי מעדיף שתגידי שאני נוכל, שקרן, גנב. אבל לבוא להגיד על האבא של הילדה שלך שאני רוצח? כאילו מה מה עבר לך בראש?.. מה ניסית להכפיש אותי, היה לך קשה עם זה שהמשכתי בחיים שלי? תמשיכי בחיים שלך."

טהוניה תובעת ב-100,000 ש"ח את בת הזוג של יניב בן משה והתגובה שלו תשאיר אתכם בשוק!!
התגובה הרשמית לטהוניה:"שתתכונן להפתעה שמחכה לה בבית משפט משנינו באהבה".

אך לצד הסערה התקשורתית בין בן משה לאשתו לשעבר, טהוניה רובל. גם בת זוגו הנוכחית, דולב סאלם יצאה למספר מתקפות ברשת נגד טהוניה ואף אמרה דברים קשים נגדה בראיון לTVGRAM:" היא לא נורמלית ויש לה פה ג'ורה והיא צריכה להתבייש בעצמה. זה בן אדם שכלכל אותה והיה בעלה ונתן לה את הנשמה שלו והיא הרסה בידיים שלה"

 

ומתברר שטהוניה שאומנם לא הגיבה באופן ישיר ליניב ודולב מאז תחילת הפרשה, לא הסתפקה רק בלהעביר מסר שליו יותר לעוקביה:"לא מצטערת על שום דבר שעשיתי". בשעות האחרונות נחשף כי היא הגישה היום(שלישי) תביעת דיבה כנגד דולב סאלם בטענה ששלחה לכלי התקשורת שקרים והכפשות. סכום התביעה עומד על לא פחות ממאה אלף שקלים.

לאחר הפרסומים על הכוונה של טהוניה רובל לתבוע את דולב סאלם, הצלחנו בשמועה לקבל באופן בלעדי את התגובה הבלעדית של יניב ודולב לאחר שנחשף כי טהוניה מתכוננת לתבוע את דולב. וזה מה שהיה להם להגיד:"שתתכונן להפתעה שמחכה לה בבית משפט משנינו באהבה".

 

עוד נחשף באופן בלעדי לשמועה, הודעות הוואטספ שנשלחו לכאורה לטהוניה ע"י דולב סאלם :"תקשיבי גברת טהוניה רובל את פשוט אישה הזויה! ושקרנית! חלאססס לבכות בכל הזדמנות, תגידי חשבת בכלל על טליה המהממת שלנו כשעשית את השטות הזאת? לא חשבת שזה כתם בשבילה לכל החיים? אני מבינה שקשה לך עם זה שיניב רצה להתגרש ממך."

 

עוד נכתב ע"י דולב על פי צילום המסך:"קחי בחשבון שלא נשתוק על זה. קחי בחשבון שברוך השם על הכללללל יש לנו קבלות ואת מוקלטת בל הפעים שרצית להזמין משטרה ולקשר!!! כי 'לאישה יש יותר זכויות' הכל את מוקלטת, הכל מתועד. ושבוע הבא אני אישית מבטיחה לך שתגידי להתראות לקריירה שלך. רק חבל על טליה המהממת שלנו."

טהוניה תובעת ב-100,000 ש"ח את בת הזוג של יניב בן משה והתגובה שלו תשאיר אתכם בשוק!!
הודעת הוואטסאפ שנשלחה לכאורה לטהוניה לאחר הפרסום על תביעה כנגד דולב סאלם היום.

והוסיפה הודעה נוספת לאחר הידיעה שהיא מתכוננת לתבוע אותה:"חחחחחחחחחחחחחח אמא אנחנו בוכים יא מסכנה".

לאחר פרסום הכתבה התקבלה תגובה נוספת מפי דולב סלאם:"אני עומדת מאחורי כל מילה ומילה שאמרתי על האישה הזאת! עמדתי ואעמוד מאחורי הבן זוג שלי והאמת שלו שכבר תתגלה לעיני כל מדינת ישראל בבית המשפט! אני ויניב מצפים לזה בקוצר רוח."

 

והוסיפה לאותה התגובה:"מצחיק אותנו שאישה שכל החיים מכפישה אחרים טוענת שמכפישים אותה. חלאס לחפש כותרות טהוניה נמאסת על כל מדינת ישראל. כל היום אכלו לי שתו לי לקחו לי גנבו לי"

244 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
בתשי
6 חודשים

גברת דולב. טליה היא לא המהממת שלך

נוי
6 חודשים

דולב נהיית סנגור של הבעל המכה ?
אל תתערבי בעניינים שלא שלך ואל תערבי בכל הזדמנות את הילדה של טהוניה .

אלי
6 חודשים

חתיכת פסולת הדולב הזאתת