הצעד הדרמתי שעשה יניב בן משה בסכסוך המתוקשר עם טהוניה רובל!

הצעד הדרמתי שעשה יניב בן משה בסכסוך המתוקשר עם טהוניה רובל!

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

חודש בדיוק עבר מאז שהתפרסם בתקשורת הראיון החושפני של זוכת "האח הגדול" לשעבר, טהוניה רובל ובו האשימה בן היתר את בן הזוג לשעבר בהתעללות מצדו ואף טענה בחריפות "אם לא הייתי קמה בזמן אז הייתי הנרצחת הבאה". עכשיו הגיע שלב נוסף בדרמה במערכת היחסים עם האקס, יניב בן משה שהחליט לעשות מהלך נוסף.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

נראה שמאז הראיון של רובל לפני כחודש מתחוללת בתקשורת דרמה בלתי נפסקת בינה לבין בעלה לשעבר, יניב בן משה שמגובה ע"י בת זוגו הנוכחית, דולב סאלם. השניים שיצאו להגנת שמו של יניב בתקשורת לאחר דבריה הקשים של טהוניה נקטו לא מעט צעדים כנגד האקסית. אך עכשיו פורסם על צעד חדש וחסר תקדים מצידו של יניב כלפי טהוניה.

על פי הפרסומים באתר וואלה, בן משה החליט להפסיק לשלם לטהוניה את דמי המזונות בטענה שהוא סובל מניכור הורי והתעללות רגשית לו ולילדה. ומכיוון שלטענתו הכסף כלל לא מועבר לבתם המשותפת, טליה. אלה למימון אורח החיים של הגרושה.

הצעד הדרמתי שעשה יניב בן משה בסכסוך המתוקשר עם טהוניה רובל!
דולב סאלם לצד יניב בן משה והבת טליה.

בעקבות המהלך הזה של בן משה, פנתה גרשותו לביטוח לאומי להסדר תשלום המזונות. עוד סיפרה טהוניה בתקשורת בעקבות הדברים:"זו תקופה מאתגרת לאחרונה ימים לא פשוטים. אני לא מכניסה את זה יותר מידי הביתה כי יש לי ילדה שאני צריכה לגדל והיא צריכה לראות אימא שמחה ופעילה. אני בתוך הסערה הזו ואני מקווה שהיא תחלוף".

 

והוסיפה בין היתר:"זה פוגע, מכאיב, מעציב אותי ועושה לי לא טוב בכלל, במיוחד שאני יודעת שהוא אבא של הבת שלי ואני יודעת שאני הולכת לחיות איתו חיים שלמים. הוא יישא בתוצאות בבית המשפט, והשופט יכריע וייעשה את מה שצריך."

 

בתגובה לפרסומים כי יניב בן משה הפסיק לשלם לטהוניה את דמי המזונות, הוא החליט להגיב ולתת הסבר למהלך הזה:"אני משלם את מה שצריך כרגע מסביב. כשאני לא אסבול מניכור הורי ומהתעללות רגשית לי ולילדה, אני אמשיך לשלם כרגיל ואפילו יותר ממה שצריך לשלם.

הצעד הדרמתי שעשה יניב בן משה בסכסוך המתוקשר עם טהוניה רובל!

עוד הוסיף בן משה:"לצערי, במקום לעסוק בטיפול בילדה, טהוניה עוסקת בניסיון להרוויח פרסום בפגיעה בשמי הטוב."

 

מטעם משרד ע"וד של יניב בן משה נמסר בהקשר לפרסומים הללו: "מרשי משלם מזונות כמו שעון שווייצרי. בנוסף, הוא משלם על כל מה שקשור לילדה. גן ילדים, ביגוד וכדומה. בימים הקרובים תוגש תביעה למשמורת משותפת".

 

לשמועה נמסר כי טהוניה פגשה את יניב בן משה ובת זוגו דולב סאלם שהגיעו אליה במהלך חילופי משמורת על הילדה ממש לאחרונה. איך זה נגמר? בואו נקווה שבנימה מפויסת אם כי.. אנחנו מעט סקפטיים בקשר לכך.

108 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אורטל שקד
4 חודשים

טהוניה צריך לדעת ממי להתגרש ולא עם מי להתחתן תהיי חזקה !!! הרבה כוחות נפש !!מנסים להחליש אותך לנגוע בנקודות רגישות! בורא עולם איתך ועם טליה הנסיכה 🧡

איריס
4 חודשים

טהוניה כללל יום שאת יוצאת מהבית ומנשקת את המזוזה תגידי ברוך שפטרנו . איזה חטאים חברה שלו עשתה שקיבלה אותו חחח

ציפורה
4 חודשים

טהוניה תהיי חזקה אוהבים אותך. הם לא יגיעו לקרסוליים שלך.