דולב סאלם מגיבה על השמועות לפרידה מיניב בן משה:"פרסום שקרי, אני ויניב בשוק!"

דולב סאלם מגיבה על השמועות לפרידה מיניב בן משה:"פרסום שקרי, אני ויניב בשוק!"

השמועה אומרת...

חודשיים בלבד לאחר שפורסם לראשונה כי יניב בן משה, הגרוש המפורסם של זוכת "האח הגדול" טהוניה רובל, נמצא בזוגיות חדשה עם בחורה אנונימית בשם דולב סאלם. היום פורסמה כתבה שלפיה השניים נפרדו. בתגובה לכך חשפה לנו דולב סאלם כי מדובר בפרסום שקרי לחלוטין ויניב עצמו אף העלה פוסט זוגי ביותר לאחר מכן.

שתפו

הסאגה התקשורתית המשולשת בין טהוניה רובל לבין הגרוש שלה, יניב בן משה ובת זוגו דולב סאלם הצליחה לכבוש את ראש מדורי הרכילות לא פעם במשך החודשיים האחרונים. מאז הראיון של טהוניה לקשת 12 הגיעו לא מעט מתקפות נגד מצדם של בן משה וסאלם לעבר האקסית. אך האם הזוגיות שלהם הגיע לסיומה?

 

על פי הפרסומים שעלו היום במדורי הרכילות, הזוגיות של יניב בן משה ודולב סאלם עלתה על שרטון לאחרונה והשניים נפרדו לא לפני שהסירו עוקב אחד מהשנייה ברשת האינסטגרם. אך נראה שזמן קצר לאחר הפרסומים על פרידה, העלה בן משה פוסט זוגי מרגש אותו הקדיש לדולב לצד תמונה משותפת של השניים ובו כתב:

בת הזוג של יניב בן משה הפיצה קטע חדש על טהוניה:"אני חייבת לגמור אותה!"

"אהבה שלי מאחל לנו לאהוב כל החיים בדיוק אבל בדיוק כמו עכשיו. רעשי רקע תמיד יהיו. תזכרי תמיד שאשמור עלייך. את חלק ממני לכל החיים. תהני מהמתנה שלי היום תטוסי בכייף תעשי חיים כמו שרק את יודעת, לצערי בגלל לחץ של העבודה לא אוכל להצטרף, חופשה הבאה ביחד בעזרת ה'."

 

החלטנו לפנות לדולב סאלם כדי לקבל את תגובתה בנושא הפרסומים על הפרידה מיניב וזה מה שהיה לה להגיד:"אני ויניב בשוק! התעוררתי בבוקר למבול של טלפונים והודעות מכל כיוון אפשרי. לא הבנתי בכלל על מה מדובר ומה כל המהומה ? כששאלתי את יניב מאיפה זה הגיע הוא בעצמו לא ידע לענות על זה ואמר שמאתמול משגעים אותו בידיעות שקריות שהפיצו להם (מאוד מעניין מי *סמיילי קורץ* ) אני ויניב ביחד כמובן, גרים ביחד, מגדלים את טליה ביחד"

ובכל זאת, דולב סאלם טסה לחו"ל בלי יניב בן משה שנשאר בארץ על פי המסר שהשאיר ברשת החברתית. אך מתברר שכל זה היה בעצם הפתעה? דולב הגיבה גם בנושא הזה:"יניב מאוד עסוק בעבודה בימים אלו. ובגלל כל הטירוף הזה של התקופה האחרונה הייתי חייבת לטוס קצת לנקות את הראש.. יום האהבה היה אתמול ויניב החליט להפתיע אותי. בת דודה שלי טסה איתי ל3 ימים של שופינג באיסטנבול לנקות את הראש ולחזור חדשה  טיסה הבאה תהיה טיסה זוגית כמובן"

 

כזכור, לפני כחודש התראיינה דולב בתכנית הפייסבוק "TVGRAM" ופתחה לא מעט על בת זוגו לשעבר של יניב, טהוניה רובל שהחליטה מנגד לצאת נגד דולב סאלם בתביעה על לשון הרע בסך 100 אלף ש"ח בטענה שהכפישה את שמה בתקשורת. איך זה ייגמר? אולי גם בהפתעה, גם לגבי העניין הזה הגיבה דולב:

 

"בזה שהתביעה שלנו היא ציבורית, התביעה חשופה תקשורתית. ולכן כל המידע שינתן שם יהיה לעיני כולם. הלוואי ויכולתי לתת לך יותר פרטים על המידע שינתן שם על הצד ה2… זה משהו לא נורמלי… כולם יהיו בשוק"

דולב סאלם מגיבה על השמועות לפרידה מיניב בן משה:"פרסום שקרי, אני ויניב בשוק!"

37 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיקה
11 חודשים

מגדלים את טליה ביחד?? לטליה יש אמא. חוצפנית

דורית
11 חודשים

צמד נוכלים הזויים… שקרנים.

נורית
11 חודשים

פרצוף דוחה יש לו יאק ! בעבור מליונים לא נוגעת בו עם מקל יש גבול!!!!
טהוניה,תהיי חזקה, לא נורא כולם טועים@ הוא huge טעות אבל הכל יעבור והאמת תצא לאור…