"לאף אחת ואחד לא מגיעה אמא מפלצת שכזו" טל גלבוע תחת מתקפה ברשת!

"לאף אחת ואחד לא מגיעה אמא מפלצת שכזו" טל גלבוע תחת מתקפה ברשת!

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

זוכת "האח הגדול", טל גלבוע הצליחה לעורר אמש סערה במהלך שידור ראיון שלה לערוץ 14 לרבות ברשתות החברתיות וזאת בעקבות שיח סביב נושא טיפולי ההמרה כשהשיא היה כשהכניסה לדיון את בתה בת ה-13 שיצאה מהארון בטענה שמכניסים לה למוח בבית ספר "את כל הקשת הלהטב'ית". לכתב אחד מוכר זה היה מספיק בשביל לצאת עליה בפוסט זועם במיוחד.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

 במהלך ראיון של טל גלבוע בתוכנית "הפטריוטים" בערוץ 14, עלה הנושא הבוער של איסור טיפולי ההמרה להומוסקסואלים. דבר שהביא את גלבוע לחשוף מקרה הקשור לבתה בת ה-13 שיצאה לכאורה מהארון ועורר סערה ברשת:

 

"הבת שלי יצאה מהארון היא בת 13. אני התקשרתי למורה שלה. היא מספרת לי שמגיעים לבית ספר מכל הקשת הלהט'בית, טרנסג'נדרים וזה. ועושים להם יום שלם של שיחה ומסבירים להם. מה אתם יכולים לעשות.. מה אתם לא יכולים לעשות.. אמרתי לה סליחה? באיזה קטע? באיזה קטע אתם מכניסים למח של הבת שלי כאלה דברים?"

"לאף אחת ואחד לא מגיעה אמא מפלצת שכזו" טל גלבוע תחת מתקפה ברשת!
טל גלבוע ובנותיה. מתוך האינסטגרם.

כתב אוכל של עיתון הארץ והבלוגר גיל גוטקין שצפה בראיון, יצא בשרשרת של סטוריז חריפים במיוחד באינסטגרם נגד טל גלבוע ואף הקדיש לה פוסט עם דברים קשים במיוחד בחשבון הפייסבוק שלו. אלה הדברים שכתב בתגובה לדבריה בראיון:

 

"טל גלבוע, שאף פעם לא סבלתי, עולה לשידור, מוציאה את הבת בת 13 מהארון בטלוויזיה ואז מדברת על איך שוטפים לילדים שלנו את המוח בבית הספר, ומכניסים להם למוח את כל הקשת הלהט"בית, ומסכמת במשפט תמיכה בטיפולי המרה. מילא שאת זורקת ככה לפח את כל החברות והחברים שלך מהקהילה, הרי ברור כבר שנים שהדבר היחיד שמעניין אותך הוא כסא בליכוד לצד יאיר נתניהו, אבל גם את בתך, בשר מבשרך, את ככה זורקת לכלבים בשביל עוד אהדה מהנבלות שיושבות איתך באולפן?"

 

והוסיף:"רחמיי על הילדה ששומעת את אמא שלה מדברת עליה ככה בטלוויזיה, ואומרת לה ששטפו לה את המוח בבית הספר. לאף אחת ואחד לא מגיעה אמא מפלצת שכזו. מזעזע, ולא עוזבת אותי המחשבה על איך היא מרגישה היום אחרי השידור הזה וכמה שדבר כזה שורט אותה."

לצד הפוסט החריף הזה של גיל, עלו לא מעט תגובות מצד חבריו ועוקביו שרובן המוחץ היה דברי חיזוק לדבריו. אחת הכותבות הוסיפה בתגובה לפוסט שלו:"אם היה משרד רווחה נורמלי במדינת ההפקרות הזאת, הם היו אצלה עכשיו בבית. רחמים על הילדה."

 

כותבת נוספת הוסיפה בזעם:"כמה עצב… וואו 'לא לכולם החיים האלו נוחים' כאילו מדובר על ריהוט גן שעבר מירושלים לקיסריה ופחות מסתדר בעיצוב". ומה לגבי הביקורת הלא פחות קשה שהעביר עליה באינסטגרם: צפו בהמשך הכתבה.

"לאף אחת ואחד לא מגיעה אמא מפלצת שכזו" טל גלבוע תחת מתקפה ברשת!
גיל גוטקין, יצא נגד הראיון של טל גלבוע על טיפולי ההמרה ברשתות החברתיות
@shmua.com גיל גוטקין יוצא בסטורי נגד טל גלבוע:"מאחל שתעלם מהחיים של כולנו" #FORYOU

43 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רון
3 חודשים

אני רוצה לומר לכל אלה שמדברים אני לא רוצה לאחל לכם להיות במקום טל אתם בכלל לא מבינים לאיזה מצב נפשי קשה זה גורם להורים כאלה או ההיפך כל עוד אתם לא נמצאים במצב הזה אין לכם בכלל זכות לדבר ודבר שני שהילד מחליט שהוא הומו או הילדה ללסבית אתם יכולים לומר מה שאתם רוצים אבל זאת בעיה אם מוחית,נפשית,גחמתית

דורון
3 חודשים

לך לך תזדיין יאפס היא צודקת בוא נראה אותך גבר עומד במצב הזה שמכניסים לילד שלך לראש בכוח שהוא הומו

אמא ל3
3 חודשים

חבל שישר שופטים אותה לחומרה
היד קלה על המקלדת