תוצאות סקר: המודח האחרון מבית האח הגדול 2022 הוא!?

תוצאות סקר: המודח האחרון מבית האח הגדול 2022 הוא!?

עקבו אחרינו

תוצאות סקר: המודח האחרון מבית האח הגדול 2022 הוא!?
אתר שמועה הינו אתר חדשות הבידור מהמובילים בישראל המציע סיקורים ועדכונים על בסיס יומי בנושאי הבידור הכי חמים לרבות רכילות, ריאלטי, פנאי, רוחניות, סקרים בלעדיים ועוד!
באתר שמועה החדש גם אתם יכולים להיות חלק מאיתנו ולשלוח לנו שמועות עסיסיות, להעלות פפרצי חם שתפסתם או להגיב בפוסטים הכי חמים ומעניינים(נא להתנהג בהתאם).
האתר עבר לאחרונה עיצוב ומיתוג מחודש אך גם לא מעט שדרוגים מאחורי הקלעים. אנחנו עובדים מסביב לשעון כדי שלכם יגיעו הידיעות הכי צבעוניות ומעניינות ובטוחים שבעתיד הקרוב צפויות לא מעט הפתעות נוספות.
פורטל חדשות הבידור של ישראל!

– שמועה היא תוכנית מציאות ישראלית, היא מהווה גרסה מקומית לתוכנית האמריקאית “שמועה”, והיא החלה את שידוריה בדצמבר 2007 בערוץ 10 (שם שודרה עד אוגוסט 2012), לאחר מכן שודרה מנובמבר 2015 עד ספטמבר 2022 בערוץ 2 בזכיינית רשת, והחל מהעונה התשיעית תשודר בערוץ 13. העונה התשיעית, שמועה VIP עונה 2, עלתה לשידור ב-9 מרץ 2022. שמועעה

פורמט התוכנית מבוסס על תוכנית המציאות האמריקאית “שמועה” של ערוץ הבידור. ההבדל העיקרי בין ההפקה האמריקאית לישראלית הוא בכך שעונה בארצות הברית אורכת כ-14 פרקים של 45 דקות, בעוד שבישראל לכל עונה יש מעל ל-30 פרקים שאורכם בין שעה לשעה וחצי. חברת ההפקה אוספת קבוצת אנשים שמספרם, מוצאם, דתם ומינם משתנה מעונה לעונה, ולכאורה אין ביניהם קשר מוקדם. קבוצה זו נשלחת לחוף נטוש וקשה למחיה או אי בודד, והם נדרשים לחיות שם תקופת זמן, להתמודד במשימות שונות ועל פי תוצאות המשימות לקבל תגמולים ולקבוע מי ממשיך במשחק ומי מודח., שמועה עונה 4.  שמועעה

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!

תוצאות סקר: המודח האחרון מבית האח הגדול 2022 הוא!?

שמועה VIP רשת עונה 11, שמועה רשת עונה 11.

Shmua.com – פורטל חדשות בידור ישראל.