הורוסקופ יומי למחר 2022

הורוסקופ למחר

שתפו

להורוסקופ של היום לחצו כאן

רוצים לדעת מה צופן לכם מחר בכוכבים כבר מעכשיו? תחזית אסטרולוגית במיוחד למחר עולה ומעודכנת כאן מידי יום באתר שמועה בידור בעמוד הורוסקופ למחר – ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

גדי

זווית הפעולה בין סטורן שליט המזל שלכם לבין אורנוס מביאה איתה עצבנות וחוסר מנוחה. אתם מאוד זקוקים לשקט מאתמול עד היום, כדי לנקות רגשות שעלו לאחרונה ולא הקלו על הלב. שיחות פיוס ומלים רגשניות יעזרו לכם להפוך את היומיים האלה למיטיבים עבורכם.

דלי

הירח שוהה במזל שלכם מאמש ואתם יכולים להפוך אותם לזמן האיכות שלכם, דליים. הזוית בין סטורן לאורנוס מאוד מאתגרת בימים אלה, ומכריחה אתכם לעשות שינויים. זמן מצוין לחשבון נפש אמיתי הקשור למקום ממנו אתם מגיעים ולמקום אליו אתם רוצים להגיע מתוך ראייה צלולה ובהירה שרואה הכל, מפרגנת ובעיקר סולחת לכם ולאלה שאתכם.

 

דגים

הירח ממזל דלי עלול לגרום לכם להרגיש את הצורך דווקא עכשיו להסתגר, להיות קצת לבד, להתבונן בדברים מבחוץ, ואת חשבון הנפש שלכם לעשות עם העולם והמקום שבו אתם מאפשרים לעצמכם לחוות איתו או מולו. זמן לבדיקת עומק של מערכות היחסים שבניתם, ושל הדיאלוג עם אנשים קרובים בכלל. זמן לבדיקת עומק כנה של החודשים האחרונים בהתייחס למה שרציתם לחוות, ומה שיצא בפועל. היו סלחניים עם עצמכם.

 

טלה

את ערב כיפור וכיפור עצמו רצוי לבלים עם חברים קרובים, ולסמן בכך גם את חשבון הנפש שלכם הקשור לתחום החברתי, ולמעגלים החברתיים שלכם. זה הזמן לאפשר לטלה לצאת מהמקום המתבודד שלו, להתחבר למעגל סביבו, ובעזרתו של מרס שליט המזל שלכם שבמזל תאומים גם למצוא את המלים ולאפשר לכם חשבון נפש אמיתי תקשורתי לא כועס אלא מכיל וחברי.

שור

זווית הרמונית עימות של ונוס הרגשית מראה על המצאות בצומת רגשית מעניינת מאתמול ועד היום: הצירוף הזה של רגשות שעצרתם עם הצורך לעשות חשבון נפש ולשחרר אותם ועוד למזל שור שלא קל לו לשחרר, מאפשרים לכם לעבור יפה את היומיים האלה בשיחות מרגשות אבל קשה להתגבר על הרצון למשהו מתוק, כוח הרצון שלכם חייב חיזוקים.

 

 תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם מתחיל סוף סוף לחזור להילוך רגיל אבל זה קורה ממש לאט. מרס שבמזל שלכם מביא איתו עצבנות וחוסר שקט. הליכה וקצת ספורט ישחררו לחצים. שהו עם מי שעמו נוח לכם באמת כדי שתוכלו באמת לחזור ולבטא באופן ישיר את מי ומה שאתם, בלי צורך לסנן או להעמיד פנים ביומיים האלה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1