הורוסקופ יומי למחר 2023

הורוסקופ למחר

שתפו

להורוסקופ של היום לחצו כאן

רוצים לדעת מה צופן לכם מחר בכוכבים כבר מעכשיו? תחזית אסטרולוגית במיוחד למחר עולה ומעודכנת כאן מידי יום באתר שמועה בידור בעמוד הורוסקופ למחר – ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

גדי

פברואר הוא חודש חלש יחסית שבו ענייני כספים, רכישות, השקעות, גיוס כספים ומאזן תשלומים, הופכים לנושא המרכזי, אך דורשים שיקול דעת אחראי ובוגר בהוצאת הכספים. על כן מומלץ שתקבעו מראש את גבולות התקציב וסדרי העדיפות כדי שלא תיסחפו לבולמוס של קניות ובזבוזים. מיקומה של ונוס, כוכב האהבה בגזרה שקשורה לתקשורת, לימודים והסביבה היומיומית, תסייע לכם עד ל-20 בפברואר להשתלב ולשפר את היחסים עם שכנים או חברים לספסל הלימודים, במקרים מסוימים תיתכן אף התאהבות

דלי

מדובר ביום הפכפך שמתחיל בהמון אנרגיה מתלהבת אולם מצב הרוח הקליל של שעות הבוקר, ילך ויהפוך בשעות הערב המאוחרות לרציני יותר, זאת בעקבות מעבר הירח מבית ההנאות לבית העבודה והבריאות, מה שיכול להשפיע גם על תכניות שהכנתם לבילוי הערב. כדאי שבימים הקרובים תיקחו הכול בקלות ותשמרו על האווירה הטובה סביבכם. הסתכלו על הדברים בצורה רחבה ומקיפה יותר, אחרת תתקשו להבחין בין העיקר לטפל ותתקעו בפרטים הקטנים והשוליים. בכול מקרה מגמת ההתחזקות שהחלה לקראת סוף חודש שעבר, תמשך גם בשבועות הקרובים ואתם בהחלט עשויים לקבל הרבה מאוד תשומת לב, לכן כדאי שתציגו את הצדדים החיוביים שלכם מיקומה של ונוס, כוכב האהבה בגזרה שקשורה לכספים יכולה להביא לכם הזדמנויות לשפר את מצבכם הפיננסי וזאת עד ל-20 בפברואר.

 

דגים

הרגישות שהורגשה בימים האחרונים תתפוגג בשעות הערב המאוחרות ומצב הרוח שלכם ילך וישתפר ואתם תתמלאו בהדרגה באנרגיה מהירה, בהירה, חברותית וזורמת, שתלווה אתכם גם בהמשך השבוע. התקופה שלפני יום ההולדת נמשכת ולכן בחלק ניכר מחודש פברואר האנרגיות שלכם יהיו נמוכות, הנטייה להתעייף ורמת הפגיעות יגברו ואולי אף תחושו מרוחקים מהמתרחש. אולם מיקומה של ונוס, כוכב האהבה במזלכם תשפר את מצב הרוח ואף תסייע לכם לשפר כרגע את חיי האהבה.

 

טלה

אתם ממשיכים להפגין גם הבוקר מרץ בלתי נדלה לצד חשיבה יצירתית וכושר ביטוי שנון, הדבר יסייע לכם לפעול בזריזות וליצור שיתוף פעולה בלי מאמץ רב. אולם מעבר הירח בשעות הערב המאוחרות למזל סרטן, יגרום לכם למין התכנסות ורצון לבלות באווירה שקטה ואינטימית. בכול מקרה פברואר הוא לרוב חודש די פעיל אצלכם מבחינה חברתית, לכן ייתכנו כעת יותר היכרויות עם נושאים ואנשים חדשים, עם זאת ייתכנו גם ניתוקי קשרים ומצבים לא צפויים שיעוררו בכם תחושה שהאקראיות שולטת בחייכם ולא אתם. מצד שני, ונוס שממוקמת בבית מצולות הנפש, יכולה ליצור קשיים בתחום היחסים הקרובים ובעיקר בזוגיות וחשוב שתהיו סבלניים ולא תמהרו בהסקת מסקנות לפחות עד ל-20 לחודש.

שור

הקצב האיטי של הימים האחרונים ישתנה בשעות הערב המאוחרות, בעקבות מעבר הירח לבית החשיבה, התקשורת והניידות, מה שיכול לעורר את הסקרנות, לשפר את הזיכרון ואת כושר הביטוי, מהירות החשיבה ואת הצורך בפעילויות מעניינות. בכול מקרה פברואר נראה חודש עמוס אך פורה שבו תדרשו להתעלות על עצמכם, להפגין התמדה, נחישות ודבקות במשימות, לצד סבלנות, סיבולת וכושר עמידה בלחצים. ייתכן שתצטרכו לפעמים לטפל בכמה נושאים בו- זמנית ואף לקבל החלטות חשובות במהלך החודש. ונוס שליטכם האסטרולוגי הופך את התחום החברתי לפעיל יותר החודש, מה שיאפשר לכם להיפתח בקלות ולהכניס אנשים חדשים לחייכם.

 

 תאומים

היום נפתח ברמת אנרגיה גבוהה וזה יום נוסף לקדם את עניינכם במרץ ובחכמה. אולם מעבר הירח בשעות הערב המאוחרות לבית הכספים עשוי לצנן את ההתלהבות של הימים האחרונים ולהחזיר אתכם לקרקע המציאות. בכול מקרה נראה שפברואר צפוי להיות חודש מאוד מעניין, מגוון ומרגש. השמש בית הרחבת האופקים תמלאו אתכם באופטימיות וסקרנות, תגביר את הפתיחות והיצירתיות המחשבתית ותביא חוויות לא שגרתיות והזדמנויות להיחשף לנושאים חדשניים ולאנשים מעניינים. גם התחום המקצועי יקבל הדגשה החודש ויתכנו בשורות טובות לגבי קידומכם או להעברה לפרויקט אחר ומבטיח יותר.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1