הורוסקופ למחר

הורוסקופ למחר

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

להורוסקופ של היום לחצו כאן

רוצים לדעת מה צופן לכם מחר בכוכבים כבר מעכשיו? תחזית אסטרולוגית במיוחד למחר עולה ומעודכנת כאן מידי יום באתר שמועה בידור בעמוד הורוסקופ למחר! ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

גדי

אתם נוטים להיות קלילים וספונטניים יותר היום, בזכות מעבר הירח לבית הרחבת האופקים, מה  שידרוש מציאת פעילות מעניינת ולא שגרתית. תוכלו ליהנות היום מנסיעות ומפעילויות בטבע, בים וגם ממפגשים ושיחות עם אנשים מעניינים. אולי תוזמנו למסיבה נחמדה אצל/ עם חברים. העיקר שתימצאו במקומות בהם מעניין לכם.

 

דלי

מעבר הירח הרגיש לבית התשוקות והחושניות, יגביר את עוצמת רגשותיכם ותגובותיכם עשויות להיות היום קיצוניות אך גם חושניות יותר. עדיף שתנצלו את השבת כדי להפגין את אהבתכם ונדיבותכם, הניחו לעצמכם להשתחרר וללכת עם הדמיון, היצירתיות והתעוזה ויהיה נחמד אם תפתיעו את עצמכם ואת הצד השני ביציאה ספונטנית לבילוי לא שגרתי.

 

דגים

האנרגיות משתנות והופכות נעימות, חברותיות והרמוניות יותר, בעקבות מעבר הירח לבית הזוגיות ושיתופי הפעולה. מיקום הירח יעודד אתכם לגלות ביומיים הקרובים, יותר גמישות, וויתור ופיוס ולפעול להגברת המשיכה הדדית. על כן, הניחו לבעיות היומיום ונצלו את השבת לחיזוק הקשר הזוגי ותיזמו פעילות משותפת שתכניס קצת עניין לשגרת הזוגיות, אך מה שהכי חשוב, זה שתפרגנו יותר לצד השני.

 

טלה

מעבר הירח לבית הבריאות מראה שכדאי שתקפידו יותר על נושא הבריאות, שתו לרוויה ולא יזיק אם תעודדו גם את הסובבים  לנקוט באמצעי בטיחות וזהירות. אם אתם בדרך כלל קצת מפוזרים ושוכחים היכן הנחתם חפצים שונים, זהו יום טוב לעשות קצת סדר סביבכם, במגורים, במכונית או במחסן. מצד שני, מצפים שתפגינו כעת יותר מחויבות לענייני המשפחה, זלזול, התחמקות או תירוצים, לא יתקבלו בהבנה.

שור

אם ביליתם לאחרונה יותר מדי בבית, זהו בדיוק היום לשנות אווירה, להשתחרר מהכבדות ולהיטען באנרגיות אחרות. מעבר הירח למזל בתולה יעורר ביומיים הקרובים את בית ההנאות, הילדים והרומנטיקה, מה שיחזק את ביטחונכם העצמי וימלא אתכם בקסם אישי וגם באומץ רב. לפנויים ולפנויות שביניכם, מיקום הירח יגביר את היצירתיות והעזה ואתם עשויים לקבל הצעות די מעניינות לבילוי והכי חשוב, יהיה לכם קל יהיה לשבות את הלב ולהקסים את הצד השני, אם תפגינו יותר קלילות.

 

 תאומים

מעבר הירח לבית המשפחה, גורם למצב הרוח להיות יותר רגשני, מה שמתאים לבילוי אינטימי, להתכנסות משפחתית, לאירוח חברים קרובים או ליציאה למסעדה לא שגרתית, ואפילו להפגנת יצירתיות בהכנת ארוחה מיוחדת בעצמכם.  אגב, זהו גם יום מצוין לתכנן שינויים בביתכם או לרכוש אביזר שימושי או אומנותי לבית.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1