הורוסקופ יומי יום שני 2023

הורוסקופ יומי 16.01.2023 – יום שני – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

הירח שמשייט בבית החברים ירומם לכם את מצב-רוח ויאיץ את קצב האירועים שעשויים להפוך למהירים, דינמיים ולעיתים אף מפתיעים. מיקום הכוכבים מעודד גם ספונטניות וזה הזמן להבלטת כישוריכם החברתיים ולהשתתפות באירועים שונים, בהם תוכלו ליצור קשרים או סתם כדי ליהנות במחיצת החברים. נצלו את החשיבה שמאוד יצירתית כעת, כדי לתכנן פעילויות מעניינות ולא שגרתיות, וגוונו את חיי הזוגיות.

דלי

נראה שסדרי העדיפות שלכם ישתנו ביומיים הקרובים ואתם תדרשו להתמקד יותר בנושאים שקשורים לעבודה, מגורים ומשפחה. שיוט הירח בבית הקריירה מראה בדרך כלל על עלייה בלחץ שיופעל עליכם לכן חשוב שתישארו ממוקדים בעיקר ותנסו לשמור על הרצף בין הדברים, תוך כדי גילוי חשיבה בהירה, מפוכחת ומעשית.

 

דגים

מיקום הכוכבים מעודד עצמאות מחשבתית שעשויה להוליד רעיונות מקוריים וחדשניים, שאולי יביאו אתכם להסיק מסקנות חדשות שישפיעו על תוכניותיכם לעתיד. יום נהדר ליציאה לסרט או למופע מעניין וגם לישיבה בחברותא לשיחות פילוסופיות, להתייעצות והחלפת מידע או לדיון מתלהב. אולם אתם צריכים להיזהר היום משאננות ומביטחון עצמי מופרז, שעשויים לדרבן אתכם להמר ולקחת סיכונים גדולים מהרגיל.

 

טלה

המצב הכלכלי ידרוש מכם יותר תשומת לב ביומיים הקרובים וייתכן שעל הפרק יעלו הצעות מעניינות להשקעה או בקשת עזרה להלוואה. כך או כך, מומלץ לשתף את בני הזוג ורצוי להגיע להבנות מראש בנוגע לסדרי העדיפות לגבי הוצאת הכספים המשותפים בזמן הקרוב. עם זאת, קצת זהירות וחשדנות לא תזיק ואם מתעוררת בכם איזו תחושה שאולי מישהו פועל בניגוד לאינטרסים שלכם מאחורי גבכם, זהו יום מצוין לבדוק זאת ורצוי שתעשו זאת בחשאיות. לפנויים ולפנויות שבניכם כדאי להמשיך ולהשקיע בלילות הקרובים במציאת האהבה.

שור

הימים הקרובים רגישים בכל מה שקשור למערכות יחסים ועדיף להתגמש, להתפשר ולהיות סלחניים יותר. כדאי שתנצלו את שיוט הירח בבית הזוגיות לשיחות אישיות עם הפרטנר לעבודה, או כדי ללבן בנועם את הדברים שמציקים לכם עם בני הזוג. לפנויים ולפנויות שבניכם אלו ימים דיי מוצלחים להיכרויות חדשות וכדאי שתשקיעו יותר בהופעתכם.

 

 תאומים

בעקבות שיוט הירח בבית העבודה, הסדר והבריאות, אתם עשויים להפוך בימים הקרובים ליעילים, מחושבים, שכלתניים, מאופקים ושקולים יותר ויתכן שהנטייה להקפדה בפרטים תגבר. החשיבה שלכם תהיה הרבה יותר פרקטית ואנליטית ביומיים אלה ולכן יהיה לכם הרבה יותר קל לנתח את המצב ולהציע פתרונות מעשיים. גם המודעות לענייני הבריאות תגבר וזה הזמן להקדיש יותר מאמץ וזמן לשיפור הכושר הגופני והגזרה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1