הורוסקופ יומי יום רביעי 2023

הורוסקופ יומי 18.01.2023 – יום רביעי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

גדי

הירידה ברמת אנרגיה, מעודדת שיבושים, פיזור נפש, קושי בקבלת החלטות או שתגלו שדברים מסוימים מתמוססים, מתעכבים או סתם מאכזבים. מומלץ, שתחסכו בימים הקרובים באנרגיה, תתרכזו בעיקר, תרבו במנוחה ותשהו בסביבה רגועה ומעודדת. ייתכן שתחושת הבדידות שלכם נובעת כרגע מבחירה אישית, אך אל תמהרו לסרב להצעה מחברים טובים שמוכנים לארח לכם חברה ולעודד אתכם. במקביל, נסיגת מרקורי, כוכב התקשורת שמסתיימת בימים אלה במזלכם, יחזיר לכם בהדרגה את השליטה על חייכם, אולם בימים הקרובים ייתכנו עדיין שיבושים.

דלי

יום די אנרגטי שבו אתם במיטבכם ולכן הוא מצוין לקידום עצמכם ורעיונותיכם, לפעילות חברתית, להשתתפות באירועים, יצירת קשרים, להשגת מידע ולקבלת תשומת לב רבה מהסובבים וזהו גם יום מצוין לצאת לדרך חדשה ועצמאית. קל לכם יותר להשפיע היום על הסובב ואם תפגינו יותר יצירתיות תוכלו לשווק את עצמכם ורעיונות בהצלחה רבה. במקביל, בשל נסיגת מרקורי, כוכב התקשורת שמסתיימת בימים אלה, חשוב שתשמרו בימים הקרובים על הסדר, תבדקו שוב את הנתונים ואל תסמכו יותר מדי על זיכרונכם.

 

דגים

לפניכם יומיים ריאליסטיים שנראים עמוסים ולחוצים מאוד שגם יכולים להביא לכם הישגים יפים ושעשויים לתרום רבות לשיפור מעמדכם ואף להיות נידבך חשוב בקידומכם בעתיד הקרוב. על כן חשוב שתפגינו היום יוזמה, ביטחון עצמי ואיפוק, לצד חשיבה נבונה, מעשית ויצירתית ותראו הצלחה במעשי ידיכם היום. עם זאת כדאי לגלות יותר רגישות ותשומת לב לנושאים משפחתיים ורגשיים. מצד שני, סיום נסיגת מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת, תטיב את מצבכם החברתי, וזה הזמן לתקן קשרים שאולי נפגעו לאחרונה ולהתחיל לקדם נושאים שיכולים לתרום לכם בעתיד.

 

טלה

מיקום הכוכבים מעודד היום יותר עצמאות מחשבתית שעשויה להוליד רעיונות מקוריים וחדשניים, שאולי יביאו אתכם להסיק מסקנות חדשות שישפיעו על תוכנותיכם לעתיד. יום נהדר ליציאה לסרט או למופע מעניין וגם לישיבה בחברותא לשיחות פילוסופיות, להתייעצות והחלפת מידע או לדיון מתלהב. אולם אתם צריכים להיזהר היום משאננות ומביטחון עצמי מופרז, שעשויים לדרבן אתכם להמר ולקחת סיכונים גדולים מהרגיל. במקביל, נסיגת מרקורי שמסתיימת בימים אלה, תביא לכם בהדרגה שיפור בגזרה המקצועית, וייתכן שתקבלו הזדמנות להיכנס לפרויקט שידרג את מעמדכם.

שור

אתם עשויים להפוך ביומיים הקרובים לתובעניים יותר, לפעמים אפילו עד כדי אובססיה ויש ביניכם כאלה שיפגינו נטייה לאמץ את הגישה של "הכול או לא כלום". עם זאת, למרות שייתכנו ביומיים הקרובים הצעות כלכליות או הזדמנויות מעניינות, כדאי שתנקטו בצעדי זהירות וחיסכון ותתייעצו אפילו עם מומחים בתחום. כך או כך, מומלץ שתנצלו את מיקום הירח בבית התשוקות את ללילה של אהבה חושנית במקביל, נסיגת מרקורי שמסתיימת בימים אלה, תשפר את זרימת התקשורת, אולם ייתכן שתגלו בזמן הקרוב שבתוכניותיכם נפלו טעויות ויש צורך בעדכונן.

 

 תאומים

שיוט הירח בבית שיתופי הפעולה, יגביר ביומיים הקרובים את האנרגיה של שיתוף ואחווה שמעודדת גמישות, משפרת את כושר המשא ומתן שלכם ומאפשרת שיפור היחסים עם הסובבים או אפילו יצירת קשרים חדשים. גלו הלילה גם יותר יצירתיות בגיוון חיי האהבה שלכם. במקביל, נסיגת מרקורי שליטכם האסטרולוגי שמסתיימת בימים אלה, תשפר בהדרגה את היכולת שלכם לשלוט במצבכם הכספי ויקטן החשש לשיבושים, אולם חכו עוד כמה ימים בטרם תצאו למסע רכישות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1