הורוסקופ יומי יום שלישי 2023

הורוסקופ יומי 17.01.2023 – יום שלישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

גדי

מצב הרוח הידידותי ימשיך ללוות אתכם גם היום עד לשעות הערב ואז תחל ירידה אנרגטית שתמשך גם ברביעי וחמישי. לפיכך רצוי שתמהרו לסיים היום את כול המשימות החשובות והדחופות ואת אלה שדורשות מיקוד רב וחשיבה צלולה. אגב ייתכן שתאלצו להתאים את תוכניותיכם לערב ולהמשך השבוע לרמת האנרגיה הלא יציבה.

דלי

נראה שמצפה לכם עוד יום עמוס, אולם  מעבר הירח הערב מבית הקריירה לבית החברים, יגרום להמשך היום להיות בעל קצב שונה שמתאים יותר לפעילות שונה ומעניינת יותר. למעשה מצב רוח שהופך קליל ולבבי יותר בשל מעבר הירח לבית החברתי, ילווה אתכם גם ברביעי וחמישי וכדאי שתנצלו זאת כדי לארגן פעילות מעניינת עם החברים.

 

דגים

הירח שמשייט בבית הרחבת האופקים ימלא אתכם גם היום באנרגיה אופטימית וביצירתיות מחשבתית, אך מעבר הירח בשעות הערב לבית הקריירה ישנה את האווירה סביבכם ויגביר את העומס והלחץ עליכם. הדבר ידרוש מכם להפגין יותר חריצות ומשמעת עצמית וייתכן צורך לקחת את העניינים לידיים ולטפל בהם בצורה רצינית, נחושה, נמרצת ומעשית. ייתכן שתתבקשו להגדיל ראש ולתת יד לעזרה. בכל מקרה חשוב שתגלו יותר איפוק.

 

טלה

הגודש הרגשי שליווה אתכם בימים האחרונים יתפזר בשעות הערב עם מעבר הירח ממזל עקרב למזל קשת ישפר את מצב הרוח שלכם וימלא אתכם באנרגיה אופטימית וברצון לשבור את השגרה. כדאי לנצל את הימים הקרובים לפעילות תרבותית-בידורית מעניינת, או לפעילות חווייתית בחיק הטבע.

שור

העוצמות הרגשיות שבכם, ילכו ותחזקו משעות הערב בעקבות מעבר הירח לבית התשוקות, גם הראייה שלכם תהפוך למעשית וכלכלית יותר וייתכן שתזהו בימים הקרובים הזדמנות לעשות איזה 'מכה' קטנה ורווחית. על כן מומלץ שתנצלו את המשך היום ליצירת קשרים אישיים או עסקיים חדשים ואת הלילה לחיזור ולכיבוש לבבות. במקביל, המשיכו בשמירה על האווירה הטובה סביבכם ותמנעו ממאבקי כוח.

 

 תאומים

שעות היום נראות לחוצות ודורשות הקפדה על הפרטים והדיוק. מעבר הירח בשעות הערב לבית הזוגיות יעודד אתכם להפגין נכונות להתגמש ולהתפשר. הימים הקרובים מצוינים לשיפור שיתופי הפעולה, ליצירת קשרים וזמן מצוין לשיחה אישית מעמיקה באווירה רגועה עם בני הזוג, על סוגיות שונות שגרמו לחיכוכים בניכם. לפנויים ולפנויות שבניכם יפתח בימים הקרובים חלון הזדמנויות לאהבה, אולם נראה שהיא תבוא ממקום לא צפוי.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1