הורוסקופ יומי יום חמישי 2023

הורוסקופ יומי 19.01.2023 – יום חמישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

למרות שאתם פותחים את היום כשהאנרגיה שלכם עדיין ברמה נמוכה יחסית, מה שיקשה עליכם לקדם את כול תכניותיכם להיום, אולם מעבר הירח בשעות הערב המאוחרות למזלכם ימלא אתכם בהמון אנרגיה. האנרגיות החדשות והמרעננות האלה ידרבנו אתכם להפגין יותר יוזמה וכדאי שתכינו תכניות מעניינות להיום בלילה ולסוף השבוע.

דלי

מצב הרוח החברותי ימשיך ללוות אתכם היום אולם בשעות הערב המאוחרות תחל ירידה אנרגטית שתמשיך גם בסוף השבוע. לפיכך רצוי שתמהרו לסיים עד הערב את כול המשימות החשובות והדחופות ואת אלה שדורשות מיקוד רב וחשיבה צלולה. אגב ייתכן שתאלצו להתאים את תכניותיכם לערב ולסוף השבוע לרמת האנרגיה הלא יציבה.

 

דגים

מצב הרוח עדיין קצת נוקשה ונראה שמצפה לכם עוד יום עמוס, אולם האמביציה הגבוהה תסייע לכם לקדם במרץ יותר משימות. הבשורה המשמחת שמעבר הירח בשעות הערב המאוחרות מבית הקריירה לבית החברים, יגרום להמשך היום להיות בעל קצב שונה שמתאים יותר לפעילות שונה ומעניינת יותר. למעשה מצב רוח שהופך קליל ולבבי יותר בשל מעבר הירח לבית החברתי, ילווה אתכם גם בסוף השבוע וכדאי שתנצלו זאת כדי לארגן מסיבה או פעילות מעניינת עם החברים.

 

טלה

הירח שמשייט בבית הרחבת האופקים ימשיך למלא אתכם הבוקר באנרגיה שכלתנית שמלווה ביצירתיות מחשבתית, אך מעבר הירח בשעות הערב המאוחרות לבית הקריירה ישנה את האווירה סביבכם. הדבר ידרוש מכם גם בסוף השבוע שבפתח להפגין יותר משמעת עצמית וייתכן שתתבקשו להגדיל ראש. בכול מקרה חשוב שתגלו יותר איפוק ונכונות להתגמש.

שור

הגודש הרגשי שליווה אתכם בימים האחרונים יתפזר בשעות הערב המאוחרות עם מעבר הירח ממזל קשת למזל גדי ישפר את מצב הרוח שלכם וימלא אתכם באנרגיה אופטימית וברצון לשבור את השגרה. מומלץ שתנצלו את סוף השבוע שבפתח לפעילות תרבותית-בידורית מעניינת, או לפעילות חווייתית במקום שטרם ביקרתם בו.

 

 תאומים

עוד יום מוצלח לשיפור מערכות יחסים ונטייה להתפשר ולכן זה יום מוצלח למשא ומתן או לשיחה אינטימית בשניים. בכול אופן העוצמות הרגשיות שבכם, ילכו ותחזקו בשעות הערב המאוחרות בעקבות מעבר הירח לבית התשוקות, גם הראייה שלכם תהפוך למעשית וכלכלית יותר וייתכן שבימים הקרובים תחשפו למידע חשוב שיכול להביא לכם רווח. על כן מומלץ שתנצלו את המשך היום ליצירת קשרים אישיים או עסקיים חדשים ואת הלילה לחיזור ולכיבוש לבבות. במקביל, המשיכו בשמירה על האווירה הטובה סביבכם ותמנעו ממאבקי כוח.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1