הורוסקופ יומי יום שישי 2023

הורוסקופ יומי 20.01.2023 – יום שישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

בגלל מעבר השמש למזל דלי ולבית הכספים שלכם, אתם תחושו מהיום יותר נדיבות כלפי האחרים ואכן, הבעיה העיקרית בתקופה הקרובה, היא לדעת היכן לשים גבולות כדי לא להיסחף יותר מדי בבזבוזים. על כן לפני שאתם נכנסים להרפתקה פיננסית וללקיחת סיכונים, כדאי לבדוק את הערכים החומריים הבסיסיים שלכם, ולבחון שוב את סדר החשיבות לגבי הוצאת הכספים וגם רצוי שתתייעצו עם מישהו שמבין בעניינים האלה.

דלי

הצבירה האנרגטית שהחלה לפני כחודש, הסתיימה ועכשיו הגיע הזמן לשנס מותנים ולהתחיל לפעול ולממש את תכניותיכם לשנה הקרובה. מעבר השמש למזלכם, תזרים בכם בארבעת השבועות הקרובים, אנרגיה רבה ומחזקת שתעזור לכם לחזור לביטחונכם העצמי,  להיות מודעים יותר לצרכים שלכם וליזום יותר. אולם אם תהפכו אנוכיים מדי, הדבר יקשה עליכם לראות את צרכי הסובבים ואז תתקשו לעבוד עם הסובב בהרמוניה.

 

דגים

בתקופה הקרובה אתם עלולים לחוש אכזבה מאי קבלת תשומת לב מספקת, או אפילו מחמאות, שלדעתכם מגיעות לכם על פועלכם ורעיונותיכם. מעבר השמש בשעות הבוקר למזל דלי ולבית תעצומות הנפש, תגרום לכם לירידה אנרגטית שתגביר את הרגישות, אך גם תעודד אתכם להתחבר, בארבעת השבועות הקרובים אל הצד הפחות מודע שלכם ואולי תעזור לכם לנסות להבין את השפעותיו על חייכם. בתקופה זו כדאי לא לנסות להאיץ את הקצב ולהיות מוכנים להתעוררותם של דברים שהדחקתם עד כה. תקופה זו שתסתיים בסביבות יום הולדתכם, נועדה לסגירת מעגלים ולהחלפת אנרגיות, בטרם תתפנו להתחיל מחזור חיים חדש. יהיה לכם קל יותר להתמודד עם הנושאים השונים אם תפעלו ממניעים אלטרואיסטים ורוחניים יותר. מיקום השמש מתקשר לפעמים לאויבים נסתרים ולפעילות שמתרחשת מאחורי גבכם ולכן רצוי להיות ערניים, חשדניים ובעיקר לסנן את המידע שאתם מספקים לאחרים.

 

טלה

השמש שתנוע הבוקר למזל דלי, תתארח בארבעת השבועות הקרובים בבית המזוהה עם נושא החברים והתוכניות לעתיד. מעבר השמש יגביר את הצורך להפגין יותר עצמאות ומקוריות בשבועות הקרובים, אך מאחר שגם קצב הדברים משתנה, יתכנו לפעמים הפרעות בשגרת חייכם, לצד התחלות של דברים חדשים. בתקופה זו אתם עשויים להיות יותר פופולריים וחברותיים, אולם יתכנו גם ניתוקים ופרידות, מנושאים ואנשים, אולי בגלל הצורך להתנתק מהישן למען עתיד חדש, שונה ובעיקר טוב יותר.

שור

בגלל מעבר השמש לבית הקריירה והתדמית הציבורית שלכם, אתם תהפכו בארבעת השבועות הקרובים ליותר נחושים, מעשיים, ממוקדים, מפוכחים, בוגרים ואחראיים. זו תקופה מצוינת לתכנן תכניות לשנה הקרובה וגם הזמן לקבל החלטות חשובות.. קרוב לוודאי שבתקופה זו תהיה עליה משמעותית בעומס ובלחץ שמופעל עליכם ולוח הזמנים יהפוך צפוף עד שלפעמים תתכן תחושה שהשעון משחק תפקיד מרכזי מדי.

 

 תאומים

מעבר השמש לבית האמונה, פילוסופיית החיים, הלימודים, הרחבת האופקים והנסיעות לחו"ל, תגביר בכם את האופטימיות ותעודד פתיחות לנושאים, אנשים ולדעות חדשניות. קרוב לוודאי, שבארבעת השבועות הקרובים יהיה לכם חשוב יותר להשמיע או להגן על דעותיכם ורעיונותיכם, אולם יתכן שתהיו דווקא פחות סבלניים לשמוע את מה שלאחרים יש לומר. תקופה זו מצוינת לקריאה, למידה יצירת קשרים או לנסיעה אל מעבר לים, אך היזהרו לא להיות הרפתקנים מדי ואל תיסחפו בלקיחת סיכונים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1