הורוסקופ יומי יום שבת 2023

הורוסקופ יומי 21.01.2023 – יום שבת – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

גדי

אתם תוזנו עד לשעות אחר הצהרים מאנרגטיות גבוהה בזכות המרץ הרב שיזרים בכם הירח שבמזלכם וכדאי שתנצלו זאת כדי לבלות וליהנות בחברת החברים ובאירועים שונים. מעבר הירח בסביבות שעות הערב לבית הכספים ישנה את האווירה ויעורר בימים הקרובים את הצדדים החומריים שבכם ואולי אף ידרבן אתכם לצאת לשווקים ולרכוש מוצרים בלי לעשות חשבון.

דלי

האנרגיות יהיו עדיין פחות בשיאן הבוקר ולא יהיה נורא אם תנוחו ותאספו כוח עד לשעות הצהרים המאוחרות. המרץ וההתלהבות ישובו למלא אתכם משעות הערב בעקבות מעבר הירח למזלכם, מה שבוודאי יגביר את הביטחון העצמי וימלא אתכם באנרגיה רבה שמעודדת יצירתיות ויוזמה. האנרגיות החדשות והמרעננות האלה, ידרבנו את רובכם להפגין יותר ספונטניות וכדאי שתכינו תכניות מעניינות לבילוי למוצאי השבת.

 

דגים

החיות והאנרגיה החברותית שליוו אתכם בימים האחרונים ילכו וידעכו בהדרגה משעות הערב המאוחרות, בעקבות מעבר הירח לבית מצולות הנפש, מה שיכול להגביר את הרגישות ולהפיל עליכם תשישות ואי חשק. לכן, אל תעמיסו על עצמכם יותר מדי משעות הצהרים ונסו למלא את הריקנות הפנימית, בדברים בעלי תוכן רוחני וגם בילוי מאוורר במחיצת חברים מפרגנים יכול לשחרר, לעודד ולשפר לכם את מצב הרוח.

 

טלה

הנוקשות עדיין שולטת בכם הבוקר אך מעבר הירח בסביבות שעות הערב אל הבית החברתי ישנה את האנרגיות שלכם לידידותיות יותר ואת הקצב למהיר יותר וייתכן שתחושו שיש איזה חוסר רציפות בין הדברים ואולי אף יתרחשו אירועים לא צפויים. מיקום הירח, יגביר את הצורך שלכם בריגושים ובפעילויות חברתיות, ובעיקר יגבר הצורך שלכם להיות במרכז ולקבל את מירב תשומת הלב. נצלו זאת בערב כדי לצאת לבלות, כדי להיפגש עם חברים או כדי לבלות ערב רומנטי בשניים.

שור

מצב הרוח הקליל וההרפתקני בבוקר מתאים לפעילות משחררת בטבע. אולם האנרגיות יחלו להשתנות בסביבות שעות הערב, זאת בעקבות מעבר הירח לבית התדמית, מה שדורש מכם להפגין בימים הקרובים יותר איפוק ושליטה עצמית שנובעים גם מהצורך לעשות איזו הפרדה בין ההיגיון לרגשות. מיקום הירח עשוי לגרום לכם להתייחס לדברים ברצינות רבה מדי ולפעמים אפילו בביקורתיות, אך עדיף שתישארו ניטרליים, תתגמשו, תוותרו ותהיו סלחניים יותר ופחות שיפוטיים.

 

 תאומים

יש בכם היום איזה קסם שמשפיע מאוד על הסובבים, בעיקר על המין האחר, אולם עדיין יהיה קל לפתות אתכם בכל מיני מציאות ומכירות. מעבר הירח בשעות הערב המאוחרות לבית הרחבת האופקים ישנה את מצב הרוח הרגשני לקליל ואופטימי יותר ויעורר את הצורך בפעילות מעניינת ולא שגרתית. צאו במוצאי השבת לנסיעה ליעד רחוק, או לסרט ואולי דווקא למסיבה נחמדה, ייתכן אפילו ששם תכירו אנשים מעניינים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1