הורוסקופ יומי יום שלישי 2023

הורוסקופ יומי 24.01.2023 – יום שלישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

גדי

אן תצליחו לגלות מספיק ערנות, תוכלו הבוקר למצוא פתרונות יצירתיים, להגדלת הכנסותיכם. הקצב ישתנה בשעות הערב, בעקבות מעבר הירח לבית החשיבה, התקשורת והניידות, מה שיכול לעורר את הסקרנות, לשפר את הזיכרון ואת כושר הביטוי, מהירות החשיבה ואת הצורך בפעילויות מעניינות.

דלי

הירח שנע בבית הכספים מחבר אתכם לעולם החומר הארצי וזה הזמן לקבלת החלטות מעשיות, בשיקול דעת קר וזהיר. בעיקר כדאי להיות בררניים, מאופקים וזהירים יותר בכל הקשור להוצאותיכם, במיוחד אם אתם רוצים לרכוש דבר מה יקר, זאת מכיוון שהגורם הרגשי עשוי להיות חלק לא מבוטל בשיקוליכם. עם זאת, ייתכן שחלק מכם יקבל בזמן הקרוב הצעה מעניינת, אלא שהיצמדות ונוס, כוכב היופי והאהבה לשבתאי הנוקשה שמתרחשת בימים אלה במזלכם, יכולה לצנן אתכם קצת מבחינה רגשית ולגרום לכם להיות יותר שיפוטיים וביקורתיים וכמובן שהצד השני עלול להיפגע מכם ולהגיב תגובה חריפה שתפגע בכם. לכן עדיף שתתאפקו ותגלו יותר דיפלומטיה וסלחנות ולא יזיק שתפתיעו את בני הזוג באיזו מחווה יצירתית.

 

דגים

זה יום מוצלח והישגי למדי. הירח שמשייט במזלכם ממשיך להגביר את המרץ ואת המוטיבציה שלכם להתקדם ולהצליח וגם מאפשר לכם להציג נוכחות בולטת ומשפיעה. כדאי שתנצלו כול אלה לקידום עניינים נמרץ ולא יזיק אם גם תצאו ביוזמה מקורית משלכם. עם זאת, היצמדות ונוס, כוכב היופי והאהבה לשבתאי הנוקשה, יכולה מצד אחד לעורר אצלכם תחושת בדידות או צורך בהתבודדות, מצד שני, יכולה לעורר אצלכם חשדנות בכול הקשור למערכת היחסים שלכם..

 

טלה

מעבר הירח בבית תעצומות הנפש עשוי להגביר בכם את הרגישות ותחושת הבלבול,  לעורר בכם חשדנות, או להחליש אתכם פיזית ובמקרים מסוימים אפילו לדכא את החשק החברתי ולעודד להתכנסות. ביום שכזה, רצוי שלא תעמיסו יותר מדי על עצמכם ותתחייבו מראש. חשובה מאוד גם היכולת לתמרן ולהתגמש ולצאת בשלום מכול מיני שיבושים, לכן חשוב להיות זהירים, מסודרים ולהתחיל במה שדחוף תחילה. כמו כן, בשל הקרבה בן ונוס, כוכב היופי והאהבה לשבתאי הנוקשה, שמתרחשת בימים אלה בגזרה החברתית, ייתכן שחבר מסוים יאכזב אתכם.

שור

יום חברתי ואנרגטי מאוד שבו קצב הדברים מהיר, אך תיתכן גם חוסר רציפות בין הדברים ואולי גם הפתעות. שיוט הירח במזל דגים יעורר בכם ביומיים הקרובים ספונטניות, צורך בחדשנות, עצמאות מחשבתית, מקוריות ואולי גם רצון לשבירת המוסכמות. כדאי שתשתתפו ביומיים אלה במפגשים חברתיים, רומנטיים ומקצועיים ותנצלו הזדמנויות לשווק את עצמם ורעיונותיכם. כמו כן, בשל הקרבה בן ונוס, שליטכם האסטרולוגי לשבתאי הנוקשה, שמתרחשת בימים אלה בגזרה המקצועית, יכולה לזמן לכם פגישה עם מישהו בכיר שיכול לשרת את האינטרסים המקצועיים שלכם.

 

 תאומים

ביומיים הקרובים תדרשו להפגין רצינות, נחישות ויכולת עמידה בלחצים לפחות עד למחר אחר הצהרים ולהציב את המחויבויות שלכם בראש סדר העדיפויות. ייתכן שתצטרכו להציב מדי פעם גבולות לאחרים. אך כדי שתוכלו היום לקדם את האינטרסים שלכם מהר ובקלות, מומלץ שתפגינו גם יותר גמישות, איפוק, צניעות, רגישות וחברות טובה וחשוב שתמנעו מהעברת ביקורת או מתגובת יתר להתגרויות. קחו בחשבון שהקרבה בן ונוס, כוכב היופי והאהבה לשבתאי הנוקשה, שמתרחשת בימים אלה בבית הרחבת האופקים, יכול לגרום לאכזבה בכול הקשור לחו"ל בעיקר אם מדובר בנסיעה לשם טיול או הנאה, או קשר עם אדם וגם התעסקות בעניינים משפטיים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1