הורוסקופ יומי יום שלישי 2023

הורוסקופ יומי 24.01.2023 – יום שלישי – שמועה מזלות

שתפו

סרטן

אתם ממשיכים להציג היום חשיבה מהירה ויצירתית, אולם עלולים ללכת לאיבוד בפרטים הקטנים. מיקום הכוכבים יאפשר לכם היום לחשוב בצורה אחרת, נצלו זאת כדי לבחון את תמונת המצב מזווית שונה ואל תחששו לבדוק דרכים נועזות ולא שגרתיות כדי להוציא לפועל את רעיונותיכם. יום מצוין גם לקשירת קשרים ולהתעסקות עם נושאים שקשורים לחו"ל, כמו גם זמן נהדר לסיור או להשתלמות מקצועית. קחו בחשבון שהקרבה בן ונוס, כוכב היופי והאהבה לשבתאי הנוקשה, שמתרחשת בימים אלה במזל דלי, הוא זמן טוב לטיפול בענייני כספים, בעיקר בכול הקשור לטיפול בחובות והתחייבויות כגון הלוואות, משכנתא או השקעות. מומלץ גם תהיו יותר זהירים בענייני רגשות ופיתויים.

 

אריה

אתם עשויים להיות היום עקשנים ורכושניים מהרגיל ולהתקשות להתפשר, אולם זה עשוי להיות יום מוצלח לעסקים, להשגת מימון, להשקעות ולמימוש רווחים וגם יום נהדר לאהבה. קחו בחשבון שהקרבה בן ונוס, כוכב היופי והאהבה לשבתאי הנוקשה, שמתרחשת בימים אלה בבית הזוגיות, יכולה לגרום לכם לתחושת בדידות, גם אם אתם נמצאים כרגע בקשר זוגי, במקרה הטוב אולי בגלל שנאלצתם לצאת למילואים, לנסיעת עסקים או סיבה עניינית אחרת.

בתולה

הירח שמשייט בבית הזוגיות שמול מזלכם, מחזק את ביטחונכם העצמי ומעודד אתכם לקדם את עניינכם בצורה נעימה, מתפשרת והרמונית עם הסובבים ולכן, זהו יום מצוין לשיפור שיתוף הפעולה, ליצירת קשרים, למשא ומתן או לשיחה אינטימית עם בני הזוג.

 

מאזניים

עוד יום עמוס ודחוס וככול שתפעלו בצורה מאורגנת ומסודרת יותר, יעילותכם תגדל ותוכלו לסיים את כול המשימות בזמן. אם עוד לא שוחחתם עם הבוס לגבי שיפור תנאי עסקתכם, או בנוגע לקידומכם המקצועי, כדאי שתעשו זאת היום. עם זאת רצוי לגלות יותר ערנות למה שמתרחש במסתרים, מתחת לפני השטח ומאחוריי גבכם.

עקרב

עוד יום חביב שנפלא לבילוי חברתי, זוגי, או חוויתי וגם יום מצוין ליצירת קשרים, או לעיסוק בתחביבים או בנושאים שמעוררים בכם הנאה וסיפוק. אתם מאוד יצירתיים ומלאי רעיונות היום ואם תהיו ערניים מספיק, יתכן שתזהו הזדמנויות לא שגרתיות. לפנויים ולפנויות שביניכם יהיה הרבה קל יותר לשבות את הלב ולהקסים את הצד השני וחבל שתחמיצו את ההזדמנות, או תישארו הערב לבדכם בבית.

קשת

הירח שמשייט במזל דגים ממשיך להדגיש את ענייני המשפחה ונושאים שקשורים לעבודה או למגורים. מומלץ שתנצלו את הערב למפגשים אינטימיים עם בני המשפחה או עם החברים הקרובים. לרומנטיקנים שבניכם מומלץ להפתיע את בני הזוג באיזו הזמנה למסעדה איכותית או להפשיל שרוולים ולהכין ארוחה מיוחדת בעצמכם.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

 

המשך הכתבה בעמוד הבא