הורוסקופ יומי יום רביעי 2023

הורוסקופ יומי 25.01.2023 – יום רביעי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

גדי

האווירה אצלכם תלך ותשתפר משעות הערב ואתם תתמלאו בהדרגה באנרגיה מהירה, בהירה וזורמת, שתלווה אתכם גם בימים הקרובים. מעבר הירח לבית ההנאות והאהבה יגביר את הצורך בריגושים, לתשומת לב וגם את החשק לצאת ולבלות וזהו בהחלט עשוי להיות ערב נפלא למפגש חברתי או לפעילות רומנטית מרגשת.

דלי

האנרגיה הזריזה שליוותה אתכם בימים האחרונים תלך ותדעך בשעות הערב והרגישות שבכם תלך ותגבר. ענייני משפחה או מגורים עשויים להיות מודגשים בימים הקרובים בעקבות מעבר הירח בשעות הערב למזל טלה, מה שעשוי לעורר בכם את הפן הנוסטלגי או להפגיש אתכם עם אנשים או אירועים שקשורים לעבר.

 

דגים

הירח שינוע בשעות הערב לבית החשיבה והתקשורת, יסייע לכם בימים הקרובים להבין את המתרחש במהירות, אך ייתכן שכדי לעמוד בעומס תאלצו לעסוק בכמה נושאים בו זמנית, מה שעלול לעודד גם פיזור נפש. יומיים אלה מצוינים השגת מידע, העלאת רעיונות חדשניים, לפעולות שונות בהקשר ללימודים וגם לבילוי תרבותי, להרצאה מעניינת או למפגש חברתי ולשיחה אישית בארבע עיניים.

 

טלה

למרות שאתם פותחים את היום כשהאנרגיה שלכם עדיין ברמה נמוכה יחסית, אך מעבר הירח בשעות הערב למזלכם ימלא אתכם בהמון אנרגיה שתעודד את היוזמה ואת הצורך שלכם להגיע להישגים משמעותיים. נצלו את הימים הקרובים לדחיפת הנושאים החשובים, לסגירת פיגורים, להתחלות וליוזמות חדשות, להעמקת הקשר הזוגי וגם לשיפור התקשורת והיחסים עם החברים בעבודה.

שור

מהרו. נצלו את היום כדי לקדם במרץ את עניינכם הדחופים, מאחר שמעבר הירח בשעות הערב לבית מצולות הנפש, עשוי להיות מלווה בירידה אנרגטית כלשהי ובעליה ברמת הרגישות והפגיעות שלכם, לכן קרוב לוודאי שגם החשק החברתי ירד והדבר ישליך כמובן על תכניותיכם לערב ולימים הקרובים . הדבר הנכון עבורכם הוא להישאר ספונטניים, לא לתכנן מראש תכניות, להימנע ממצבי מתח ולהניח לעצמכם ולאנרגיה שלכם לנוח ולהירגע בשלווה.

 

 תאומים

יום שמתחיל לחוץ אך ממשיך בקצב שונה שמתאים לפעילות שונה ומעניינת יותר. מעבר הירח בשעות הערב מבית הקריירה והתדמית לבית החברה ותוכניות העתיד, ישנה את מצב הרוח לקליל ולבבי יותר ויעורר את הצרכים החברתיים שלכם. ככל שתהיו ספונטניים, חברותיים, תקשורתיים  ויצירתיים, כך תיהנו יותר בימים הקרובים מקצב התרחשויות ומהאירועים המעניינים ולא בהכרח שגרתיים שצפויים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1