הורוסקופ יומי יום שני 2023

הורוסקופ יומי 23.01.2023 – יום שני – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

במידה ותגלו מספיק ערנות, תוכלו הבוקר למצוא פתרונות יצירתיים, להגדלת הכנסותיכם. הקצב ישתנה בשעות הערב, בעקבות מעבר הירח לבית החשיבה, התקשורת והניידות, מה שיכול לעורר את הסקרנות, לשפר את הזיכרון ואת כושר הביטוי, מהירות החשיבה ואת הצורך בפעילויות מעניינות.

דלי

שני נפתח כשהירח ממוקם עדיין במזלכם, מה שימלא אתכם היום באנרגיה רבה ונמרצת, שתשפר את כושר הביצוע ואת היכולת שלכם להתמודד עם אתגרים. אולם מעבר הירח בשעות הערב לבית הכספים עשוי לצנן קצת את ההתלהבות ולהחזיר אתכם לקרקע המציאות. למעשה עניינכם הפיננסיים והצרכים החומריים שלכם יודגשו בימים הקרובים וזה הזמן לחדש את המידע שבידכם ואפילו להפוך אותו להשקעה מוצלחת.

 

דגים

מסתמן שעדיין לא התאוששתם ואתם עשויים לפתוח את היום הזה באנרגיה נמוכה ובתשישות גבוה. עדיף שלא תתערבו היום בוויכוחים ובחילוקי דעות שאינם קשורים ישירות אליכם, ובכלל עדיף שתישארו כעת ניטרליים. מעבר הירח בשעות הערב למזלכם, ימלא אתכם  בהמון אנרגיה ותעוזה שיעודדו אתכם להיות פעילים ויוזמים יותר.

 

טלה

אתם מתחילים את היום הזה מלאים באנרגיה ידידותית שגורמת לכם לבלוט ולהתחבב בקלות על הסובבים. הירח שבבית החברתי עשוי להביא לכם מידע חשוב וגם מפגשים עם אנשים לא שגרתיים. אולם כול זה ילך ויתפוגג לו בשעות הערב, הירח שיעבור לבית מצולות הנפש, יגרום לירידה אנרגטית שתמשיך ביומיים הבאים ולכן חשוב שתקדמו היום כמה שיותר נושאים.

שור

למרות שאתם פותחים את היום הזה במצב רוח קצת נוקשה בתחילת היום, אך זהו בהחלט יום מוצלח מאוד לקידום ענייני הקריירה וגם למציאת עבודה. מעבר הירח בשעות הערב מבית הקריירה והתדמית לבית החברה ותכניות העתיד, ישנה את מצב הרוח לקליל ולבבי יותר ויעורר את הצרכים החברתיים שלכם.

 

 תאומים

למרות שאתם פותחים את היום הזה מלאים באנרגיה אופטימית, במחשבות ורעיונות ובפתיחות גדולה לידע, אך אתם צריכים לדעת לסנן את המידע שאתם מוסרים. יתכן שתקבלו הצעה במפתיע שנראה שהיא עשויה לפתוח בפניכם כיוונים חדשים. עם זאת, רצוי לשקול את הדברים לעומקם ולהיזהר מאשליות ומבלבול. מעבר הירח בשעות הערב לבית הקריירה ישנה את האווירה סביבכם וקרוב לוודאי שאף יגביר את העומס והלחץ עליכם במהלך הימים הקרובים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1