הורוסקופ יומי יום שני 2023

הורוסקופ יומי 18.09.2023 – יום שני – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

מצב רוחכם  בתחילת היום עדיין מעט כבד, אולם האמביציה הגבוהה תסייע לכם לקדם עוד כמה משימות. הבוקר תוכלו לבלוט ואף להשפיע על הסובבים או על תהליך קבלת ההחלטות. אולם, מעבר הירח במהלך שעות הבוקר מבית הקריירה לבית החברים, יגרום להמשך היום להיות בעל קצב שונה ודינמי שמתאים יותר לפעילות שונה ומעניינת.

דלי

החשיבה החיובית, האנרגטיות, ההרפתקנות והשובבות שולטים בכם גם הבוקר, אולם תיתכן נטייה לפעול במהירות ולקחת סיכונים. מעבר הירח במהלך שעות הבוקר לבית הקריירה, יעודד אתכם להתחיל לקחת את העניינים לידיים ולטפל בהם בצורה רצינית, נחושה, נמרצת ומעשית. בכול אופן, הימים הקרובים ידרשו מכם להפגין יותר מקצועיות, רצינות ומעשיות ורצוי שתזדהו ככל האפשר עם משימותיכם, כך יהיה לכם קל יותר להתמודד איתן.

דגים

הגודש הרגשי שאפף אתכם אתכם בימים האחרונים יתפזר במהלך שעות הבוקר, בעקבות מעבר הירח לבית השקפת העולם, הרחבת האופקים וההרפתקאות. הדבר ישפר בימים הקרובים את כושר הקליטה ועיבוד הנתונים, זווית הראייה תתרחב ואתם עשויים להעלות רעיונות יצירתיים או שיגבר הצורך שלכם בחופש ועצמאות ובריגושים. כדאי שתפגינו יותר ספונטניות ותנצלו הזמנה מפתיעה או הזדמנות למפגש מעניין.

 

טלה

בשל מעבר הירח במהלך שעות הבוקר מבית הזוגיות לבית התשוקות וענייני הממון, האנרגיה הקוסמית תשתנה לרגישה ותובענית יותר, מה שיכול לעורר בימים הקרובים כול מיני סוגיות רגשיות או פיננסיות. אולם הלילות יתאימו לבילוי לוהט, סקסי ומרגש. כמו כן מומלץ שתגבירו את הזהירות ממניפולציות ותקשיבו יותר לתחושות הבטן.

שור

שעות הבוקר טובות יחסית לקידומם של ענייני העבודה, זאת בזכות יכולתכם לחשוב בצורה מעשית מה שיסייע לכם למצוא דרכים יעילות, מהירות וחסכוניות להוציא לפועל את תכניותיכם. מעבר הירח במהלך שעות הבוקר לבית הזוגיות אמור למעשה לשפר את התחושה ולעודד יותר גמישות ושיפור בשיתוף הפעולה.

 

 תאומים

יום מלא שינויים שמתחיל בהמון מרץ, יכולת יצירתית ובמצב רוח ידידותי למדי, אלא שמצב הרוח הקליל הזה עשוי להשתנות במהלך שעות הבוקר, בעקבות מעבר הירח למזל עקרב. ולכן האנרגיות ישתנו למעשיות יותר ואתם תדרשו לגלות בהמשך השבוע יותר חריצות, מעשיות וצניעות. עם זאת, היצירתיות שלכם אולי תעלה בכם רעיון מבריק שיכול לפתור איזו בעיה קשה, או לחסוך בזמן ובכסף.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1