הורוסקופ יומי יום שלישי 2023

הורוסקופ יומי 19.09.2023 – יום שלישי – שמועה מזלות

השמועה אומרת...

שתפו

סרטן

מסעו של הירח בבית ההנאות, היצירתיות והרומנטיקה, ישפר את מצב הרוח ויחזק את הביטחון העצמי, מה שבהחלט יעודד אתכם לבלוט בהפגנת עצמאות, בטחון עצמי וייחודיות. זה גם יגביר את היצירתיות ואת ההצלחה החברתית והרומנטית על כן הפעילו את הדמיון ותמצאו דרך נחמדה כדי לגוון את חיי האהבה שלכם בפעילות רומנטית מלהיבה.

אריה

אתם רגישים ומופנמים היום מהרגיל ואולי אף נתונים למצבי רוח משתנים. מערך הכוכבים מראה שיחסים קרובים, ענייני המגורים או המשפחה עשויים לדרוש מכם היום התייחסות מיוחדת. שעות הערב מצוינים לדיאלוג משפחתי או זוגי, בכול מקרה חשוב שתאמצו גישה דיפלומטית שמשולבת ברגישות למצבו וצרכיו של הצד השני.

בתולה

הירח שממשיך לנוע בבית התקשורת ימלא לכם היום את הראש במילים ורעיונות ובעיקר ברצון לתקשר ולהחליף מידע עם הסובב. לכאורה הדבר ישפר את ההיגיון שלכם, יעודד רצון לעשות שינויים, אולם אסור להתעלם מהגורם הרגשי שעומד מאחורי הדברים ומאוד משפיע על הלך הרוח ועל האובייקטיביות שלכם. אולם אתם גם עלולים להיות פטפטניים ודעתניים מדי ומומלץ להיזהר שלא תפלטו מידע שעדיף שיישאר חסוי.

 

מאזניים

עוד יום פרקטי לפניכם שמעורר השראה ורעיוניות שיכולים לעזור ביצירת קשרים ומיזוגים עסקיים, או  להביא רעיונות לחיסכון, לשיפור הרווחיות ואיך לייצר הכנסות נוספות. אולם ההיבט שנוצר היום ובעיקר בשעות הערב יכול לעודד אתכם להוציא יותר מדי כספים או לקחת סיכונים לא הכי הגיוניים… עם זאת מומלץ לתת למזל היום סיכוי ולהשתתף באיזה הגרלה בלי להיסחף.

עקרב

עוד יום מעולה ואנרגטי בזכות הירח שמשייט היום במזלכם ומדגיש את הכריזמה שלכם, מגביר את האנרגיות ומעודד יוזמה, מה שבוודאי יכול לסייע לכם רבות בקידום עצמכם ומטרותיכם בתחום העבודה ולהביא לשיפור מסוים במצבכם הפיננסי ובתדמיתכם בעיני אחרים. שעות היום מצוינים למפגשים עסקיים ולהתחלת שיתוף פעולה חדש ושעות הערב לפעילות חברתית או רומנטית, לשיחה אישית, או אפילו להתפייסות עם מישהו או מישהי.

קשת

חשוב שתקפידו היום להיות מתוקתקים ומאורגנים היטב ותנהגו על פי כללי הזהירות במהלך העבודה ובשעת הנהיגה. הירח שמשייט גם היום בבית תת המודע ומצולות הנפש, יכול לעורר מצבים מוזרים, ירידה במוטיבציה ועליה בפיזור הנפש וגם נטייה להתעייף מהר. לכן, כדאי שתתרכזו בנושאים העיקריים והדחופים בתחילת היום שהאנרגיות גבוהות יותר.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

 

המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות