הורוסקופ יומי יום שני 2023

הורוסקופ יומי 11.09.2023 – יום שני – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

המצב הפיננסי ידרוש מכם יותר תשומת לב ביומיים הקרובים וייתכן שעל הפרק יעלו הצעות מעניינות להשקעה או בקשת עזרה להלוואה. כך או כך, מומלץ לשתף את בני הזוג בלבטיכם ורצוי להגיע להבנות מראש בנוגע לסדרי העדיפות לגבי הוצאת הכספים המשותפים בזמן הקרוב. עם זאת, קצת זהירות וחשדנות לא תזיק ואם מתעוררת בכם איזו תחושה שאולי מישהו פועל בניגוד לאינטרסים שלכם מאחורי גבכם, זהו יום מצוין לבדוק זאת ורצוי שתעשו זאת בחשאיות. לפנויים ולפנויות שבניכם כדאי להמשיך ולהשקיע בלילות הקרובים במציאת האהבה.

דלי

הימים הבאים רגישים בכל מה שקשור למערכות יחסים ועדיף להתגמש, להתפשר ולהיות סלחניים יותר. כדאי שתנצלו את שיוט הירח בבית הזוגיות לשיחות אישיות עם הפרטנר לעבודה, או כדי  ללבן בנועם את הדברים שמציקים לכם עם בני הזוג. לפנויים ולפנויות שבניכם אלו ימים דיי מוצלחים להיכרויות חדשות וכדאי שתשקיעו יותר בהופעתכם.

דגים

בשל מסעו של הירח בבית העבודה, הסדר והבריאות, אתם עשויים להפוך ביומיים הקרובים  ליעילים, מחושבים, שכלתניים, מאופקים ושקולים יותר ויתכן שהנטייה להקפדה בפרטים תגבר. החשיבה שלכם תהיה הרבה יותר פרקטית ואנליטית ביומיים אלה ולכן יהיה לכם הרבה יותר קל לנתח את המצב ולהציע פתרונות מעשיים. גם המודעות לענייני הבריאות תגבר וזה הזמן להקדיש יותר מאמץ וזמן לשיפור הכושר הגופני והגזרה.

 

טלה

מצב רוחכם ילך וישתפר, בעקבות מעבר הירח למזל אריה, והאנרגיה הנעימה שתמלא אתכם ביומיים הקרובים תסייע לכם להתבלט ולקדם את האינטרסים שלכם בכל התחומים. כדאי שתנצלו גם את היצירתיות הגוברת ואת יכולת השפעתכם על הסובבים, כדי להתבלט, לשכנע ולהפגין את כושר המנהיגות הידוע שלכם. שימרו חלק מהמרץ לשעות הערב, לפעילות חברתית או רומנטית, לפנויים ולפנויות שבניכם יהיה הרבה יותר קל לשבות את הלב ולהקסים את הצד השני וחבל שתחמיצו את ההזדמנות.

שור

למרות שמעבר הירח לאריה גורם לכם להיות הרבה יותר רגישים ופגיעים וביומיים הקרובים ייתכנו אף מצבי רוח משתנים ולכן יהיה לכם חשוב להימצא בסביבה תומכת אך כדאי שתנצלו את ההכנות לחג גם לגיבוש המשפחה על ידי חלוקת תפקידים לכל אחד.

 

 תאומים

מסתמן שתחושו היום צורך בפעילות שונה ולא שגרתית שתעורר בכם יותר עניין. אתם חיים כרגע במציאות רבת ניגודים כמו הצורך לנהל משא ומתן וליצור הסכמים ופשרות, וצריכים גם בו זמנית להפגין תקיפות כדי לשמור על האינטרסים שלכם. יתכן ותחושו שמישהו מתנהג בצורה לא הוגנת ואפילו לא בוגרת, אך עליכם להמשיך לשלוט ברגשותיכם ולא לאבד את קור הרוח.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1