הורוסקופ יומי יום שלישי 2023

הורוסקופ יומי 12.09.2023 – יום שלישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

גדי

הנושא הפיננסי תופס מקום חשוב בסדר היום והזדמנות חדשה שקשורה לכספים מסתמנת באופק, ייתכן שמדובר בהכנסה נוספת או הצעה מעניינת שיכולה לעניין אתכם. אולם מסיבות שונות ואפילו אם זה רק נגד עין הרע, נראה שעדיף בינתיים לשמור זאת בסוד. התחום הרומנטי ממשיך להיות מודגש היום ומומלץ להפגין יותר העזה ויצירתיות בכיבוש לבבות. לעומת זאת הקשיבו יותר לתחושות הבטן מכיוון שהאינסטינקט ההישרדות והיכולת האינטואיטיבית שלכם שגוברות אף הן.

דלי

אתם צפויים להימצא היום במצב רוח די נוח וחברותי, מה שיעודד אתכם לשתף פעולה די בקלות עם הסובבים, לפעמים אף על חשבון וויתורים בנושאים שהיו בעבר הלא רחוק דיי עקרוניים עבורכם. מצד שני הכוכבים יעניקו לכם היום הזדמנות לסגור עניין מהעבר שמעיב על מערכת היחסים שלכם עם מישהו מהקולגות או הבוסים וכלל זה הזמן לשיפור היחסים עם חברים בעבודה.

דגים

עוד יום מלא אירועים ודחוס למדי וזה יבחן את היכולת שלכם לגלות קור רוח ושמירה על סטנדרטים גבוהים גם ברגעי הלחץ. האנרגיות החיוביות בגזרה המקצועית משפרים את יכולת החשיבה והביטוי שדוחפים אתכם להתבלט ברעיונות נועזים ויצירתיים מהרגיל. טיפ: תזונה מתאימה ופעילות פיזית ירעננו את האנרגיות וישפרו את מצב הרוח ואת היכולת שלכם להתחרות ולקדם את עצמכם.

 

טלה

עוד יום מעולה לבילוי חברתי, זוגי, או חוויתי מרגש, וגם יום מצוין ליצירת קשרים, או לעיסוק בתחביבים או בנושאים שמעוררים בכם הנאה וסיפוק. השילוב של שיוט הירח בבית ההנאות לצד וונוס, כוכב האהבה, עשויים להביא לכם היום הרבה מזל באהבה ובהגרלות אולם יחד עם זאת , הם עלולים לדרבן אתכם להוציא ממון רב כדי ליצור רושם על מסובבים, או להיכנס להשקעות עתירות סיכון.

שור

אתם לא בשיא שלכם, העולם הרגשי שלכם מאוד מודגש היום ולכן יתכן שתתקשו לבטא את עצמכם ברהיטות ותיווצר איזו אי הבנה עם אדם קרוב. בכול מקרה אל תניחו ללחצים להסיט אתכם מהעיקר. החצינו היום את הצד הטיפולי שבכם, גלו יותר איפוק, סלחנות וותרנות. ייתכן ומפגש עם מישהו מהעבר יעזור לכם לראות את הדברים בדרך חדשה ויסייע לכם להתמודד עם הסיטואציה שאתם חווים.

 

 תאומים

עוד יום מלא אנרגיה שמוצלח להפגנת יצירתיות בפתרון בעיות מקצועיות ואחרות. זה עשוי להיות יום מאוד תזזיתי, עמוס בתקשורת ופגישות, אולם בכול מקרה שימו לב למוצא פיכם, זאת מכיוון שלמילים יש היום עוצמה רבה מהרגיל ומצד שני החשיבה שלכם רגשית מדי ויכולה לתרגם את הנאמר בצורה שגויה ולא אובייקטיבית. עם זאת תוכלו היום לפעול בכמה כיוונים בו זמנית, יהיה לכם קל יותר לקלוט חומר לימודי או מידע חיוני.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1