הורוסקופ יומי יום רביעי 2023

הורוסקופ יומי 13.09.2023 – יום רביעי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

גדי

מצב רוחכם ישתפר היום, בעקבות מעבר הירח במהלך שעות הבוקר למזל בתולה, מיקום בו ישהה בשלושת הימים הקרובים. מיקום הירח משפר את היכולות הקוגניטיביות שלכם, לכן החשיבה הופכת נמרצת ורעיונית, יהיה לכם קל יותר לקלוט נתונים ולהבין דברים מופשטים וייתכן שגם תחפשו לעצמכם פעילויות לא שגרתיות.

דלי

התחום הפיננסי יודגש בשלושת הימים הקרובים שמוצלחים לעסקים ולניהול כספים. על כן זהו יום מוצלח לבדיקת חשבון הבנק, לפגישה עסקית, או כדי לבקש העלאה או סיוע כספי. מעבר הירח במהלך שעות הבוקר לבית התשוקות וענייני הכספים גורם לכם גם להיות ולהראות מושכים וסקסיים מהרגיל. כדאי שתנצלו זאת ביומיים הקרובים, לביטוי צרכי האהבה שלכם. עם זאת כדאי שתפגינו גם יותר ערנות, מאחר שאתם עשויים לקבל היום עצה טובה, או לשמוע מידע חשוב, אך מצד שני רצוי שאתם תהיו פחות נדיבים במתן מידע לאחרים

דגים

מסעו של הירח במהלך שעות הבוקר למזל בתולה ידגיש בשלושת הימים הקרובים את כול הקשור למערכות יחסים ויסייע לכם לשפר את שיתוף פעולה עם הסובבים. הדבר מעודד גמישות ונכונות להתפשר, אולם יכול גם לעודד חיזור יתר ואיבוד גבולות בכול הקשור לאהבה. הדבר עלול גם לעורר לפעמים אובססיביות יתר שתביא דווקא לתוצאות הפוכות שתתבטאנה בהתרחקות הצד המחוזר ובהצבת גבולות מצידו/ה.

 

טלה

מסעו של הירח במהלך שעות הבוקר לבית העבודה והבריאות עשוי לבלום קצת את ההתלהבות של הימים האחרונים, בשל העומס הגובר, אולי בגלל ההכנות לחג המתקרב. בכול אופן, מיקום זה בדרך כלל ממקד אתכם במילוי חובותיכם ובעיקר בטיפול מסור וקפדן בענייני העבודה, וגם דורש מכם להפגין יותר צניעות, איפוק ונכונות לקחת על עצמכם אחריות.

שור

הרגישות מתפוגגת והאופטימיות מתחזקת, זאת בעקבות מעבר הירח במהלך שעות הבוקר למזל בתולה ולגזרה שמתקשרת להנאות, יצירתיות ופרסום, אחד מהמיקומים המוצלחים והנעימים במפה האסטרולוגית. על כן נראה שמצפים לכם כשלושה ימים לא שגרתיים בהם תתמלאו באנרגיה רבה ותחרותית שתסייע לכם להתבלט ואף להגדיל את השפעתכם על הסובבים.

 

 תאומים

הבעת שליטה עצמית וכושר איפוק נראים חשובים מאוד לשלושת הימים הקרובים מכיוון שנראה שאתם תהיו הרבה יותר רגשניים ופחות רגועים, כול זאת בעקבות מעבר הירח במהלך שעות הבוקר לבית הרביעי והרגשי. בימים אלה יגבר הצורך בפרטיות וקרוב לוודאי שיהיה לכם נוח יותר באווירה ביתית וזה גם הזמן לטיפול בנושאים הקשורים למגורים או לבני המשפחה. בכול אופן, השתדלו לגלות יותר איפוק והימנעו  מדיון בנושאים שעלולים להוציא אתכם משלוותכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1