הורוסקופ יומי יום שישי 2023

הורוסקופ יומי 15.09.2023 – יום שישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

מולד הלבנה שיתרחש הבוקר בבית הרחבת האופקים עשוי להרחיב את זווית ראיית הדברים ולדרבן אתכם ליצור קשרים נוספים, אולי גם עם גורמים מחוץ לארץ, או שיצור עבורכם הזדמנויות לצאת ללימודי המשך, קורסים והשתלמויות בארץ ובחו”ל. מעבר הירח בסביבות שעות הערב לבית ה-10 שקשור לקריירה ולתדמית, יגביר בימים הקרובים את המשמעת העצמית שלכם והצורך בלקיחת אחריות, מה שבוודאי יסייע לכם לתכנן ולתזמן נכון את פעילותכם, להתגבר על הקשיים ולעמוד בכל העומס והלחצים שנובעים מחג. כמו כן כדאי שבימים הקרובים תפגינו יותר רגישות לבני המשפחה וכדאי שתזמו פעילות משותפת עם חברים לעבודה.

דלי

זהו בוקר מעולה להתייעצות ולקבלת החלטות פיננסיות חשובות וייתכן שתקבלו היום בשורה משמחת, או מענק נחמד לכבוד ראש השנה.  מעבר הירח בסביבות שעות הערב למזל מאזניים ישנה את מצב הרוח למשוחרר ולאופטימי יותר ויגביר את הצורך שלכם בריגושים. מיקום הירח בבית הטיולים והנסיעות, עשוי לעודד אתכם להעדיף לערוך את ליל החג במקום שונה ורחוק מעירכם, אולי אצל חברים, אולי בבית מלון ואולי אפילו בחו”ל.

דגים

מולד הלבנה יסייע לכם הבוקר למצוא את הדרך לגשר על הפערים, להתגמש ולסלוח לאחרים.  מעבר הירח בסביבות שעות הערב למזל מאזניים ובבית התשוקות, יגרום לכם להראות יותר סקסיים בחג אך אולי גם יותר שתלטניים, כוחניים או מניפולטיביים במקצת.  בכדי ליהנות מערב החג, רצוי שתתרחקו מעימותים במהלך המפגשים החגיגיים במהלך היומיים הקרובים, ובעיקר אם יש בניכם ובין מישהו מהאורחים איזו יריבות עתיקה.

 

טלה

מולד הלבנה שיתרחש לפנות בוקר בבית העבודה, ידרבן אתכם לסיים בזריזות את מה שנותר לכם עדיין מההכנות לחג, אך אל תדקדקו מדי בפרטים שמרו על איפוק ואל תניחו ללחץ לגרום לכם להתעמת עם הסובבים. מעבר הירח בסביבות שעות הערב למזל מאזניים, יזרים אליכם אנרגיות נעימות והרמוניות שירגיעו אתכם בימי החג ויעודדו אתכם להתפייס ולפייס, להתגמש, להתפשר וליצור שיתוף פעולה נעים הערב עם הסובבים בערב החגיגי הזה.

שור

בעקבות מולד הלבנה, בבית ההנאות, היצירה והרומנטיקה, אתם תהפכו תחרותיים יותר בשבועיים הקרובים ויגבר הצורך שלכם להשפיע ולשכנע, אך יתכן שתתקשו להסתדר עם גבולות ומגבלות או מרותו של מישהו כלפיכם. מעבר הירח בסביבות שעות הערב לבית העבודה והבריאות יעודד אתכם להיות יותר מעשיים, אולם רצוי שתמנעו מלהיות הערב טרחנים, פרפקציוניסטים או ביקורתיים מדי, זה לא משנה מי ישב ליד מי ואיפה, חוסר סובלנות כלפי אחרים עלול להזיק ולהעכיר את האווירה.

 

 תאומים

מולד הלבנה שיתרחש בשעות הבוקר בבית המשפחה והמגורים יזרים בכם אנרגיה טיפולית ויעודד בכם יצירתיות בהכנת הארוחות והכנת הבית לחג. כדאי שתנצלו את האנרגיה הזו גם להושטת יד לעזרת שאר בני המשפחה. מעבר הירח בסביבות שעות הערב לבית ההנאות, הילדים, היצירתיות והאהבה, יזרים אליכם אנרגיות נעימות וחברותיות הרבה יותר, ואלה מוצלחות מאוד כדי לחגוג וליהנות בימים הקרובים, משלל אירועים, פעילויות ומפגשים חברתיים, משפחתיים או רומנטיים מרגשים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1