הורוסקופ יומי יום שבת 2023

הורוסקופ יומי 16.09.2023 – יום שבת – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

גדי

רצוי שתתגמשו היום, תוותרו, תסלחו ולא תשפטו או תהיו ביקורתיים מדי. עם זאת תיתכן היום גם נטייה לנוקשות ואולי אף לדאגנות לא שגרתית ויתכן אפילו שנושא מסוים באמת מטריד אתכם באופן מיוחד, עם כי נראה שעדיף שתניחו לדברים האלה היום כדי שתוכלו להתפנות להתעסקות בעניינים מהנים יותר. במקביל, נסיגת מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת שמסתיימת כעת, תביא לשיפור התקשורת עם הסובב, אולם ייתכן שתגלו שבחלק מתכניותיכם נפלו טעויות ויש צורך בעדכונן.

דלי

זהו יום מעולה, אופטימי ולפעמים אפילו מרגש וכדאי שתנצלו את האנרגיות המבורכות כדי לצאת מהבית למרחבים, לטבע, לים או שתיסעו לחבר שגר במקום קסום מחוץ לעיר. במקביל, סיום נסיגת מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת תשפר בהדרגה את היכולת שלכם לשלוט במצבכם הכספי ויקטן החשש לשיבושים, אולם חכו עוד כמה ימים בטרם תצאו למסע רכישות.

דגים

הזווית מול הירח תעורר אתכם להגיב היום ממקום מאוד רגשי ובצורה קיצונית במיוחד, אך זהו יום מוצלח לפעילות רומנטית ולהתחלת קשר חדש. עם זאת, לא יזיק שתגבירו היום את הפיקוח על רכושכם וכספכם ותמנעו מעריכת מסע קניות שיכול בקלות להפוך לבזבזני ביותר. במקביל, בעקבות סיום נסיגת מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת, בבית הזוגיות, צפוי שיפור הדרגתי בתחום הזוגי וגם בשיתופי הפעולה עם אחרים.

 

טלה

שמרו היום על האווירה הנינוחה ועל המומנטום באהבה השבת. אתם עשויים להתעורר הבוקר מלאים באנרגיות טובות ועם שיר אהבה בלב וזהו בהחלט בוקר אופטימי שמתאים למפגשים מגוונים ולפעילויות קלילות ומשובבות נפש עם בני הזוג, החברים הקרובים או עם בני המשפחה. הפנויים והפנויות בניכם עשויים לפגוש באהבה במהלך אירוע חברתי. במקביל, סיום נסיגת מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת, יביא לשיפור הדרגתי בקידום המטלות שלכם והשגרה תתנהל בצורה רגועה יותר.

שור

אתם צפויים להיות היום פרקטיים מסודרים וקפדנים יותר ותיתכן המשך הירידה אנרגטית ואף חולשה פיזית. כדאי לשמור על בריאותיכם ולא להיחשף למזג האוויר ללא אמצעים מתאימים. מומלץ להעדיף היום פעילות סולידית בחברת בני המשפחה או החברים הקרובים, תוכלו גם לארח או להפגין כישורים בישול מפתיעים. במקביל, סיום נסיגת מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת, תביא בהדרגה לשיפור ביחסים חברתיים ויהיה לכם יותר חשק לנצל את הזמן הפנוי שלכם בצורה שונה ממה שהתרגלתם.

 

 תאומים

מסעו של הירח בבית ההנאות משפר את מצב הרוח שלכם ואת רמת האנרגיה, מגביר גם את היצירתיות והעזה ואתם עשויים לקבל הצעות דיי מעניינות לבילוי. רצוי שתיקחו השבת פסק-זמן מהשגרה ומהדאגה היומיומית ותנצלו את האנרגיות המבורכות של הכוכבים כדי לצאת לבלות עם חברים, או כדי לחזר בצורה מקורית ולאהוב כאילו אין מחר. במקביל, התקשורת עם בני המשפחה תשתפר בהדרגה בזמן הקרוב בעקבות סיום נסיגת מרקורי , כוכב החשיבה והתקשורת, ובעוד כשבוע תוכלו לשוב ולפעול במרץ לקידום התכניות לשיפור תנאי המגורים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1