הורוסקופ יומי יום ראשון 2023

הורוסקופ יומי 17.09.2023 – יום ראשון – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

גדי

צפויה לכם היום נטייה להתייחס לדברים היום ברצינות יתר, אך לפני הכול, העמידו היום את מחויבותכם המשפחתיות בראש מעיניכם. הירח שמשייט בבית הקריירה מעודד לקיחת אחריות, השליטה לכם חוזרת אליכם ויהיה לכם קל יותר להתאפק ולא לומר את כל מה שאתם באמת רוצים לומר.

דלי

זהו יום חג מלא בהפתעות חיוביות והירח שבבית החשיבה הגבוהה והרחבת האופקים, מגביר את הצורך שלכם בפעילות מאתגרת או במפגשים מעניינים וכדאי לנצל זאת לטיול בטבע או במקום קסום אחר.

דגים

שימו דגש גם על היום החגיגי הזה לטיפוח האהבה ולהעמקת הקשר הזוגי. הכוכבים תומכים גם בפנויים ופנויות שבניכם וזה לא הזמן להיות ביישניים. הירח שמשייט בבית התשוקות, עשוי להביא לכם מזל בכסף ובאהבה ואולי תוכלו לממש חלום או פנטזיה. אולם הימנעו מהוצאת כספים בזבזנית.

 

טלה

הירח שנע גם היום בבית הזוגיות ישרה בכם תחושה נעימה שתעודד אתכם לקדם את ענייניכם בנועם, בגמישות ובשיתוף פעולה עם הסובבים. זה הזמן המתאים ביותר למפגש חברתי או אינטימי, ליוזמה רומנטית, או לשיחה אישית לליבון עניינים שבלב וגם להתפייסות על משהו שאולי אמרתם או בעיקר פגעתם במישהו קרוב לאחרונה.

שור

זווית הכוכבים משלבת אנרגיה מעשית עם אנרגיה של אהבה. לכן רצוי לגלות היום יותר נכונות להתנדב ולעזור, ייתכן שנתינה תביא גם אהבה. עם זאת שיוט הירח בבית הבריאות והעבודה, יכול לגרום לפעמים לרגישות בריאותית, לכן כדאי שתשתו היום מספיק ואל תזללו יותר מדי.

 

 תאומים

נצלו את מסעו של הירח בבית הבילוי, האהבה והילדים, כדי להפתיע את ילדיכם או את בני הזוג, בפעילות לא שגרתית ומומלץ בהחלט שתשלבו זאת בבילוי משותף עם חברים. מיקום הירח מגביר את היצירתיות שלכם היום ולכן זהו זמן נהדר לעיסוק בתחביבים או ליוזמה רומנטית מיוחדת.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1