הורוסקופ יומי יום שבת 2023

הורוסקופ יומי 09.09.2023 – יום שבת – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

גדי

נסו להראות יותר גמישות וסלחנות, ואת רגשותיכם ואהבתכם הפגינו בדרך שונה ומיוחדת ורצוי שתפגינו יותר גמישות ונכונות לוותר קצת על האגו ולהיענות בחיוב לבקשותיהם של בני הזוג. השבת הזו מצוינת ליצירת אווירה נעימה, חברותית והרמונית סביבכם, הירח שמשייט בבית הזוגיות ירומם את מצב הרוח שלכם ויעודדו את הצד החברותי שבכם ואת הנאת השיתוף בחוויותיכם ובדעותיכם.

דלי

בעקבות מיקום הירח, אתם נוטים להיות היום פרקטיים ופרפקציוניסטים מהרגיל ותיתכן נטייה להוציא את מרבית האנרגיה שלכם על ענייני אסתטיקה, סדר וניקיון. הירח שמשייט בבית העבודה והבריאות יכול להביא גם למצבי ביקורת והתחשבנות עם אחרים. אולם מיקומה של ונוס בבית הזוגיות ירכך אתכם ואף יכול להביא הזדמנויות לקשר לפנויים-פנויות שבניכם.

דגים

זו ככל הנראה אחת השבתות היותר מהנות או המיוחדות, שחוויתם לאחרונה. הירח שבבית הנאות החיים משתלב נהדר עם השמש בבית הזוגית, שילוב שישפר מאוד את מצב הרוח ואת רמת האנרגיה, יגביר גם את היצירתיות והעזה ואפילו יעודד יתר קלילות ושובבות.

 

טלה

מסעו של הירח בבית המשפחה מצוין להתכנסות משפחתית ולמפגשים עם חברים קרובים, יתכן שאף הדור הצעיר במשפחה, עשוי להיות היום הרבה יותר קולני וחסר מנוחה, מה שבוודאי ידרוש מכם להפגין הרבה יותר יצירתיות ולתת לו את תשומת הלב שהוא זקוק. אתם תחושו נוח יותר באווירה ביתית או משפחתית וזוהי הזדמנות מצוינת להציג את כישורי האירוח הביתי ולשתף את בני המשפחה וגם את החברים ביצירתיות שלכם בהכנת תבשילים טעימים ומיוחדים.

שור

אתם מלאי אנרגיה ופעילים יותר השבת מבחינה תקשורתית, מה שיגביר בכם את הצורך בריגושים וככלל זו שבת נהדרת לכיופים, לגיחות קצרות לחברים, לשיחות קלילות על החיים או אפילו להתנסות בחוויה חדשה.. כדאי שתנצלו הזדמנויות להיפתח למעגלים חברתיים חדשים ששונים מאלה שהכרתם עד כה, ויתכן אף מפגש מרגש עם מישהו שמזמן לא ראיתם, בגלל שעבר להתגורר רחוק או שהיה תקופה בחו”ל.

 

 תאומים

הירח שנע היום במזל סרטן, עשוי לגרום לכם להיות יותר עקשנים, אך גם מאוד מעשיים ומחושבים ואולי אף יביא לחלק מכם רעיונות יצירתיים איך לעשות יותר כסף. תוכלו לנצל את מיקום וונוס,שליטכם האסטרולוגי, שמתארח בבית המשפחה, כדי לקבל עזרה ממישהו מבני המשפחה ובעיקר מההורים. מצד שני, יתכן שהדבר יעורר דווקא את הצד הצרכני שבכם ויעודד אתכם להוציא את כספיכם בספונטניות, על מוצרים שאינם הכרחיים כרגע.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1