הורוסקופ יומי יום חמישי 2023

הורוסקופ יומי 25.05.2023 – יום חמישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

אתם צפויים להיות רגישים יותר ביומיים הקרובים ואולי אפילו שתלטנים מהרגיל. יתכן כי מיקום הירח יעורר בכם חשדנות, אובססיה, ואף קינאה. למרות שאתם מאוד פעילים ויוזמים לאחרונה, יש לכם היום אולי צורך בהסתגרות והתבודדות. רצוי להתחשב בבני הזוג, נראה שהם עוברים כעת תקופה לא קלה, ולכן הם זקוקים ליותר עזרה פיזית ותמיכה רגשית במקום ביקורת ושיפוטיות. כמו כן, כדאי לשמור טוב יותר על כספיכם ולבדוק את העודף שאתם מקבלים.

דלי

אתם צפויים להיות אנרגטיים, רגישים ורומנטיים היום, ונהנים מהצפה של תחושות ורגשות, ובכלל הצורך להתאחד ולאהוב חזק במיוחד. לכן תוכלו לחגוג את החג בחברת בני משפחה וזוגות חברים, תוכלו גם ליהנות ממוזיקה, ממופעים ומהטבע. מצד שני יש לכם צורך לקחת יותר אחריות על עצמכם ועל אחרים. זוהי תקופה מאוד חשובה לעתידכם. גם כל הקשור לסדר ובריאות מקבל דגש מסוים בחייכם, לכן כדאי בתקופה זו לשפר את התזונה ולעסוק בספורט ובפעילות שתשפר את כושרכם הגופני.

 

דגים

אתם צפויים להיות יותר רגשניים, מופנמים אך גם משפחתיים בתקופה זו וזה ניכר בדאגתכם לרווחת הסובבים. מצד שני אתם עלולים להיות קצת מבולבלים בין הצרכים השונים שלכם. במהלך היומיים הקרובים אתם תדרשו להפגין יותר רצינות ומעשיות, אולם ייתכן שדברים או נושאים יעוררו בכם ביקורת. כמו כן ייתכן שתכניותיכם ליומיים הקרובים יסבלו משינויים. במקביל כדאי שתשימו לב לבריאותכם, שכן האנרגיות שלכם קצת חלשות היום. יתכן אף שתאלצו לעזור או לטפל במישהו קרוב.

 

טלה

על אף מצב רוח נפלא המתאים לשלל פעילויות, אתם חסרי סבלנות ונוטים להשתעמם בקלות, ועל כן כדאי  לחגוג את ערב חג השבועות באירועים חגיגיים, במחיצת חברים טובים ובעיקר באווירה רומנטית. האנשים סביבכם מעריכים היום את עצמאותכם ואת דרך חשיבתכם המקורית והיצירתית וכדאי לנצל זאת ליוזמה חברתית או רומנטית לא שגרתית.

שור

הירח שנע בבית המשפחה מתאים מאוד לחגוג וליהנות הערב ובמהלך החג במחיצת האנשים הקרובים ללבכם או עם בני המשפחה. תוכלו גם לנצל את מיקום הירח כדי להפגין יותר יצירתיות במטבח ובקישוט הבית. כמו כן תוכלו לנצל את החג כדי להתפייס עם מישהו קרוב. עם זאת, יתכנו גם חיכוכים בגלל קינאה או בגלל נושא כספי כלשהו.

 

 תאומים

ערב החג מעולה לאירוח חברים ושכנים ואף לסתם שיחות ופטפוטי סלון ואפילו לשירה בציבור. קרוב לוודאי שהארוחה החגיגית הערב תיתן לכם  אפשרות לשחרר את חרצובות לשונכם ואולי גם חלק מהמועקות שלכם, אולם לא בטוח שזה העיתוי המתאים לשתף אחרים בכך.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1