הורוסקופ יומי יום רביעי 2023

הורוסקופ יומי 24.05.2023 – יום רביעי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

גדי

האנרגיות הרגשיות ילכו ותחזקו בימים הקרובים, בעקבות מעבר הירח בשעות אחר הצהריים לבית התשוקות וההשקעות וזה עשוי לעודד עיסוק אינטנסיבי בענייני אהבה או כספים. אינטואיציה שתגבר תוכל לסייע לכם רבות בתחום הפיננסי והימים הקרובים מצוינים לעסקים, להשגת מימון, להשקעות ולעסקות, אך מומלץ שתתענגו בלילות בבילוי אינטימי עם בני הזוג.

דלי

תנועת הירח בבית העבודה והבריאות, מציינת שזהו עוד יום עמוס למדי, שדורש מכם להיות יותר מסודרים, סבלניים ורגישים, להימנע מביקורתיות והכי חשוב שתפעלו תוך הקפדה בשמירת כללי הזהירות. אולם מעבר הירח בשעות אחר הצהריים, לבית הזוגיות ישפר את התחושה ויעודד בימים הקרובים גמישות ושיפור בשיתוף הפעולה והלילות הקרובים מצוינים כדי להקדיש יותר תשומת לב לבני הזוג.

 

דגים

זהו יום שנתון לשינויים רבים, שיפתח בהמון התלהבות וזאת בזכות שיוט הירח בבית ההנאות, מה שמגביר את מצב הרוח הטוב וממלא אתכם במרץ רב, צורך בריגושים, עם כי לעיתים גם יכול לעודד היסחפות והגזמה. מצב הרוח הקליל והחברותי עשוי להשתנות משעות אחר הצהריים בעקבות מעבר הירח למזל אריה, מה שיכול להגביר את העומס בעבודה, את הרגישות הבריאותית, או את הבררנות והביקורתיות ואף לגרום לשיבושים בתכניותיכם לשעות הערב.

 

טלה

הרגישות שהייתה טמונה בכם בימים האחרונים תתפוגג בשעות אחר הצהרים ומצב הרוח ילך וישתפר. זאת בעקבות מעבר הירח לבית ההנאות והרומנטיקה, מה שימלא אתכם גם בימים הקרובים באנרגיה נמרצת וידידותית שנהדרת לבילויים מגוונים לצד פעילות חברתית ענפה  ויוזמות רומנטיות.

שור

האנרגיה המנטלית שליוותה אתכם בימים האחרונים תלך ותדעך בשעות אחר הצהריים והרגישות שבכם תלך ותגבר. ענייני משפחה או מגורים עשויים להיות מודגשים בימים הקרובים בעקבות מעבר הירח בשעות אחר הצהריים למזל אריה, מה שעשוי לעורר בכם את הפן הנוסטלגי או להפגיש אתכם עם אנשים או אירועים שקשורים לעבר.

 

 תאומים

הירח שינוע בשעות אחר הצהריים לבית החשיבה והתקשורת, יסייע לכם בימים הקרובים להבין את המתרחש במהירות, אך ייתכן שכדי לעמוד בעומס תאלצו לעסוק בכמה נושאים בו זמנית, מה שעלול לעודד גם פיזור נפש. יומיים אלה מצוינים השגת מידע, העלאת רעיונות חדשניים, לפעולות שונות בהקשר ללימודים וגם לבילוי תרבותי, או למפגש חברתי ולשיחה אישית בארבע עיניים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1