הורוסקופ יומי יום שני 2023

הורוסקופ יומי 04.09.2023 – יום שני – שמועה מזלות

השמועה אומרת...

שתפו

סרטן

יום חברתי ומלא אנרגיה שבו קצב הדברים מהיר, אך תיתכן גם חוסר רציפות בין הדברים ואולי גם הפתעות. שיוט הירח במזל שור יעורר בכם ביומיים הקרובים ספונטניות, צורך בחדשנות, עצמאות מחשבתית, מקוריות ואולי גם רצון לשבירת המוסכמות. מכיוון שיהיה לכם קל יותר להשפיע על הסובב, כדאי שתשתתפו ביומיים אלה במפגשים חברתיים, רומנטיים ומקצועיים ותנצלו הזדמנויות לשווק את עצמם ורעיונותיכם. במקביל, בעקבות סיום נסיגת ונוס, כוכב האהבה והיופי בבית הכספים, תסתיים תקופת השיבושים ואולי מעכשיו תהיה לכם הזדמנויות להגדלת ההכנסה, עם זאת הנטייה לנהנתנות ולבזבזנות עדיין גבוהה ורצוי שתגלו יותר בקרה ואיפוק.

אריה

לפניכם יומיים מציאותיים שנראים עמוסים ולחוצים מאוד וזה הזמן להתמקד בקידומם של ענייני העבודה וההכנות לחגים שבפתח. ייתכן שתצטרכו גם לקבל החלטות ברורות, בנוסח כן או לא, שחור או לבן. עשו זאת בקור רוח ושיקול דעת זהיר. במקביל, סיום נסיגת ונוס, כוכב האהבה והיופי שמתארח כרגע במזלכם, הם בשורות טובות לכל האוהבים וקרוב לוודאי היחסים הזוגיים יחלו להשתפר ואם אתם פנויים לקשר אזי, יהיה לכם קל יותר להתחבב.

בתולה

מסעו של הירח במזל שור מגביר בכם את ההשראה והדמיון ומעודד את הצורך בפעילות שונה ולא שגרתית. זהו בהחלט יום מוצלח לעבוד על העבודות לבית הספר וגם יום שמתאים להיכרות עם נושאים ואנשים מעניינים, כמו גם לטיול ולתכנון תכניות לחגים שבפתח. במקביל, סיום נסיגת ונוס, כוכב האהבה והיופי שמתארח כרגע בבית שקשור לתת המודע ולנתינה ללא גבול עד כדי הקרבה, עשוי לחזק קצת את הביטחון העצמי שלכם ואולי אף לגרום לכם להבין שמשהו עמוק על הקשר הזוגי שלכם או בהתייחסותכם לצד השני.

 

מאזניים

אתם צפויים להפוך ביומיים הקרובים לתובעניים יותר, לפעמים אפילו עד כדי אובססיה ויש ביניכם כאלה שיפגינו נטייה לאמץ את הגישה של “הכול או לא כלום”. עם זאת, למרות שייתכנו ביומיים הקרובים הצעות כלכליות או הזדמנויות מעניינות, כדאי שתנקטו בצעדי זהירות וחיסכון ותתייעצו אפילו עם מומחים בתחום. כך או כך, מומלץ שתנצלו את מיקום הירח בבית התשוקות את ללילה של אהבה. במקביל, סיום נסיגת ונוס, שליטכם האסטרולוגי שמתארח בבית החברים, יסיים היום תקופה של שיבושי קשרים חברתיים ותכניות, מעכשיו תחל הפופולריות שלכם לעלות ויתכן אף שידידות תמימה תהפוך בקרוב לרומן אהבה סוחף.

עקרב

מסעו של הירח בבית הזוגיות והשותפים, מחזק ומרגיע אתכם, אך בעיקר זוהי תחילתם של סדרת ימים שבהם נושא הזוגיות ושיתוף הפעולה יקבלו דגש מוגבר ולרוב גם מבורך. מומלץ שתנצלו את הימים הקרובים לשיפורים אסתטיים בהופעתכם, תנתבו את הפעילות להעמקת שיתופי פעולה ולשיפור היחסים הזוגיים. לפנויים ולפנויות שביניכם כדאי להתעסק יותר בפעילות רומנטית. במקביל, סיום נסיגת ונוס, כוכב האהבה והיופי בבית הקריירה והתדמית יאפשר לכם במהלך התקופה הקרובה, לשפר את היחסים עם העמיתים והממונים בעבודה וגם את תדמיתכם.

קשת

שני הימים הקרובים קוראים לכם להתמקד בענייני העבודה וסידורים. שיוט הירח בבית העבודה, הסדר והבריאות, ידרבן אתכם ביומיים אלה להיות יותר יעילים, מחושבים, שכלתניים, מאופקים ושקולים. יתכן שתגבר גם הנטייה להקפדה ולביקורתיות יתרה. במקביל, סיום נסיגת ונוס, כוכב האהבה והיופי בבית הרחבת האופקים, עשוי להביא בשבוע הקרוב למפגש עם מישהו שנסע לחו”ל או להיכרות עם מישהו שגר רחוק, גם בילוי עם מישהו מהלימודים או השכנים עשוי להסתיים בהתאהבות מפתיעה.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

 

המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות