הורוסקופ יומי יום שבת 2023

הורוסקופ יומי 27.05.2023 – יום שבת – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

גדי

אתם צפויים להיות קלילים וספונטניים יותר היום, בזכות מעבר הירח לבית הרחבת האופקים, מה שידרוש מציאת פעילות מעניינת ולא שגרתית. תוכלו ליהנות היום מנסיעות ומפעילויות בטבע, בים וגם ממפגשים ושיחות עם אנשים מעניינים. אולי תוזמנו אירוע נחמד לצד חברים. העיקר שתימצאו במקומות בהם מעניין לכם.

דלי

מסעו של הירח הרגיש לבית התשוקות והחושניות, יגביר את עוצמת רגשותיכם ותגובותיכם עשויות להיות היום קיצוניות אך גם חושניות יותר. עדיף שתנצלו את השבת כדי להפגין את אהבתכם ונדיבותכם, הניחו לעצמכם להשתחרר וללכת עם הדמיון, היצירתיות והתעוזה ויהיה נחמד אם תפתיעו את עצמכם ואת הצד השני ביציאה ספונטנית לבילוי לא שגרתי.

 

דגים

האנרגיות מתחלפות והופכות נעימות, חברותיות והרמוניות יותר, בעקבות מעבר הירח לבית הזוגיות ושיתופי הפעולה. מיקום הירח יעודד אתכם לגלות ביומיים וחצי הקרובים, יותר גמישות, וויתור ופיוס ולפעול להגברת המשיכה הדדית. על כן, הניחו לבעיות היומיום ונצלו את השבת לחיזוק הקשר הזוגי ותיזמו פעילות משותפת שתכניס קצת עניין לשגרת הזוגיות, אך מה שהכי חשוב, זה שתפרגנו יותר לצד השני.

 

טלה

מסעו של הירח לבית הבריאות מראה שכדאי שתקפידו יותר על נושא הבריאות, שתו לרוויה ולא יזיק אם תעודדו גם את הסובבים לנקוט באמצעי בטיחות וזהירות. אם אתם בדרך כלל קצת מפוזרים ושוכחים היכן הנחתם חפצים שונים, זהו יום טוב לעשות קצת סדר סביבכם. מצד שני, מצפים שתפגינו כעת יותר מחויבות לענייני המשפחה, זלזול, התחמקות או תירוצים, לא יתקבלו בהבנה.

שור

במידה וביליתם לאחרונה יותר מדי בבית, זהו בדיוק היום לשנות אווירה, להשתחרר מהכבדות ולהיטען באנרגיות אחרות. מעבר הירח למזל בתולה יעורר ביומיים וחצי הקרובים את בית ההנאות, הילדים והרומנטיקה, מה שיחזק את ביטחונכם העצמי וימלא אתכם בקסם אישי וגם באומץ רב. לפנויים ולפנויות שביניכם, מיקום הירח יגביר את היצירתיות והעזה ואתם עשויים לקבל הצעות די מעניינות לבילוי והכי חשוב, יהיה לכם קל יהיה לשבות את הלב ולהקסים את הצד השני, אם תפגינו יותר קלילות.

 

 תאומים

מסעו של הירח לבית המשפחה, גורם למצב הרוח להיות יותר רגשני, מה שמתאים לבילוי אינטימי, להתכנסות משפחתית, לאירוח חברים קרובים או ליציאה לפיקניק או למסעדה לא שגרתית, ואפילו להפגנת יצירתיות בהכנת ארוחה מיוחדת בעצמכם.  אגב, זהו גם יום מצוין לתכנן שינויים בביתכם או לרכוש אביזר שימושי או אומנותי לבית.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1