הורוסקופ יומי יום רביעי 2023

הורוסקופ יומי 06.09.2023 – יום רביעי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

גדי

מסעו של הירח לבית העבודה והבריאות ליומיים הקרובים עשוי לבלום קצת את ההתלהבות של הימים האחרונים, בשל העומס הגובר.  מיקום זה בדרך כלל ממקד אתכם במילוי חובותיכם ובעיקר בטיפול מסור וקפדן בענייני העבודה, וגם דורש מכם להפגין יותר צניעות, איפוק ונכונות לקחת על עצמכם אחריות.

דלי

הרגישות נבלמת והאופטימיות מתחזקת, זאת בעקבות מעבר הירח למזל תאומים ולגזרה שמתקשרת להנאות, יצירתיות ופרסום, אחד מהמיקומים האהובים עליכם במיוחד. על כן נראה שמצפים לכם יומיים לא שגרתיים בהם תתמלאו באנרגיה רבה ותחרותית שיסייעו לכם להתבלט ואף להגדיל את השפעתכם על הסובבים.

דגים

אימוץ של שליטה עצמית וכושר איפוק חשובים מאוד ביומיים הקרובים מכיוון שנראה שאתם תהיו הרבה יותר רגישים ופחות רגועים, זאת בעקבות מעבר הירח לבית הרביעי והרגשי. בימים אלה יגבר הצורך בפרטיות וקרוב לוודאי שיהיה לכם נוח יותר באווירה ביתית וזה גם הזמן לטיפול בנושאים הקשורים למגורים או לבני המשפחה, אך הרגישות, שכאמור גוברת, יכולה להוביל בשעות הלילה להתפרצות כלשהי, השתדלו לגלות יותר איפוק והימנעו  מדיון בנושאים שעלולים להוציא אתכם משלוותכם.

 

טלה

מסעו של הירח לבית החשיבה והתקשורת יעודד ביומיים הקרובים סקרנות, חשיבה מהירה ופתיחות לנושאים חדשים, כמו כן יהיה לכם קל יותר לתקשר עם הסובבים ובעיקר עם חבר’ה צעירים מכם. ימים אלה מצוינים גם ללמידה, השגת מידע, העלאת רעיונות חדשניים, למבחנים שונים, לבילוי תרבותי, להרצאה מעניינת וגם למפגש חברתי או לשיחה אישית בארבע עיניים. היום הזה מוצלח גם לחידוש קשר עם מישהו שהיה פעם קרוב ועבר לגור רחוק, אולם היזהרו שלא ינצלו היום את טוב לבכם או את תמימותכם.

שור

מסעו של הירח לבית הכספים, יחבר אתכם ביומיים הקרובים, לעולם החומרי, הארצי ואתם עשויים להיחשף לכל מיני הצעות, הזדמנויות ואירועים שקשורים לכספים. עם זאת מומלץ שתפגינו יותר ערנות ועניין בהשקעות ובהמצאות, שכן בימים הקרובים תוכלו לקבל או לגלות מידע חשוב שיוביל להשקעה מעניינת ואפילו די רווחית. אך זכרו שלא כול מה שנוצץ הוא בהכרח גם עשוי מזהב

 

 תאומים

אתכם בפתחם של יומיים שמוצלחים מהרגיל וזאת בזכות מעבר הירח למזלכם שממלא אתכם באנרגיה רבה ומחזקת, שמשפרת את רמת הביצוע ומעודדת יוזמה ומעוף. זה הזמן לשים גז ולקדם את משימותיכם במהירות. עם זאת, מומלץ שתפעלו בחכמה, אל תלחצו יותר מדי, הציעו את עזרתכם למי שזקוק לה ובעיקר פרגנו יותר, זה יתקבל בצורה חיובית וישתלם לכם בסופו של דבר.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1