הורוסקופ יומי יום שישי 2023

הורוסקופ יומי 08.09.2023 – יום שישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

האנרגיות ממשיכות להיות נעימות וחברותיות יותר בסוף השבוע, זאת כתוצאה ממעבר הירח במהלך שעות הבוקר לבית הזוגיות. זו ההזדמנות לשפר את חיי האהבה ואת מערכות היחסים שלכם. לכן רצוי שתפגינו יותר גמישות ונכונות לוותר קצת על האגו, התייחסו בהתחשבות רבה יותר לבקשותיהם של בני הזוג ולא יזיק אם תגלו יוזמה ותפתיעו אותם בהצעה יצירתית.

דלי

מסעו של הירח במהלך שעות הבוקר לבית העבודה והבריאות, לא יתרום לשיפור האווירה ומצב הרוח בסוף השבוע ולמעשה האנרגיה הזו מתאימה יותר לפעילות פרקטית כגון: ניקיון וסידור הבית, תיקונים ושיפורים שונים, או כל מיני סידורים בעיר. רצוי שבסוף השבוע הזה תקפידו יותר גם בכל הקשור לבריאותכם ותנקטו בכל אמצעי הבטיחות והזהירות, בעיקר שתו הרבה.

דגים

הסופ”ש הזה נראה מוצלח במיוחד אם תנצלו אותו נכון. מעבר הירח במהלך שעות הבוקר לבית ההנאות ישפר את מצב הרוח ויהפוך אתכם אנרגטיים, חברתיים ורומנטיים יותר. מיקום הכוכבים יתאים ליוזמות חברתיות ורומנטיות ותיתכן אפילו נטייה להרפתקנות וללקיחת סיכונים. לפנויים ולפנויות מצפה סוף שבוע רומנטי, מבדר מוצלח להיכרויות, מפתיע ומיוחד וכדאי שלא תניחו לו להתבזבז סתם כך.

 

טלה

הסופ”ש הזה נהדר למפגש משפחתי ספונטני, לאירוח החברים הקרובים או ליציאה לפיקניק בחיק הטבע. מעבר הירח הרגשי בשעות הבוקר לבית שעוסק בענייני המשפחה, יעודד אתכם להפגין יותר רגישות ואכפתיות לבני המשפחה ויעורר את הצורך בהשתייכות, לכן במקרים רבים תעדיפו בילויים באווירה רגועה וביתית. בכול אופן זהו סוף שבוע נהדר לאירוח ולארוחות.

שור

מסעו של הירח במהלך שעות הבוקר לבית החשיבה והתקשורת יגרום להגברת קצב ההתרחשויות בסוף השבוע  ואצל חלק מכם זה יעורר את הצד הרעיוני ואת הצורך לשתף את הסובבים בדעותיכם. למעשה נראה שהנטייה להשתעמם תגבר בסוף השבוע ועל כן מומלץ שתמצאו לעצמכם פעילויות מעוררות ריגוש או חברת אנשים תוססת ומעניינת. תוכלו לנצל את סוף השבוע גם לטיולים, לגיחות קצרות לחברים או לקרובי משפחה, אך קחו בחשבון שתתקשו להימצא זמן ממושך במקום אחד.

 

 תאומים

הזרימה האנרגטית והקצב המהיר שליווה אתכם בימים האחרונים ישתנה במהלך שעות הבוקר ויהפוך איטי יותר. למעשה מעבר הירח לבית הכספים, יוצר צורך להזדהות רבה עם הצד החומרני והצרכני של החיים. אמנם, זה עשוי לזמן לכם הזדמנויות או לעזור במציאת פתרונות כלכליים, אך יכול גם לעודד הוצאת כספים גדולה ומיותרת.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1