הורוסקופ יומי יום שישי 2023

הורוסקופ יומי 26.05.2023 – יום שישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

אווירה רומנטית אמורה למלא אתכם ואת עולמכם ביום השישי הזה וזהו בהחלט יום נפלא לביטוי רגשי. למעשה יהיה גם קל לרגש ולפתות אתכם היום ולא רק במילים, אלא גם בשכיות חמדה ובכל מיני מציאות ומבצעים. עם זאת במידה שתתחברו נכון, לזרימה הטבעית של הדברים, צפויה לכם היום הפתעה נעימה, אולי תפגשו מישהו/י שתהיה לו/ה השפעה רבה על חייכם.

דלי

מסעו של הירח בבית הזוגיות מעניק לכם יום שישי חגיגי שמצוין לבילוי רגוע ורומנטי בשניים, וגם לשיחות עמוקות ולפתיחות רגשית. אולם כדי ליהנות יותר, רצוי שתפגינו יותר גמישות ונכונות לוותר קצת על האגו ולא נורא אם תרצו קצת את בני הזוג. לפנויים ולפנויות שבניכם, יהיו היום יותר הזדמנויות ומזל באהבה ואין ספק שכדאי שתמצאו הלילה במפגשים חברתיים.

 

דגים

אתם צפויים להיות היום במצב רוח מאוד תכליתי ואם לא תמצאו לעצמכם עיסוק מעשי ומועיל אתם עלולים להיות מאוד ביקורתיים ולהתעקש על הפרטים הקטנים והשוליים. תוכלו לנצל זאת לטיפול בנושאים שהוזנחו, לניקיון הבית, למעבר על הניירת או שתתלבשו על המלתחה ותעשו בה שינוי עונתי. כמו כן מומלץ שתשימו לב גם לבריאותכם וזה אינו היום המתאים לביקור חולים.

 

טלה

סוף השבוע החגיגי הזה מתחיל במצב רוח נמרץ וחברותי שצמא לפעילות מהנה וכדאי שתניחו קצת לצד השכלתני ותתחברו יותר לצד הרגשי. זהו יום מצוין לפעילות חברתית או רומנטית, תוכלו גם לנצלו כדי ליהנות מעסוק בתחביבכם, או לפעילויות משותפות עם ילדיכם. מומלץ שתפגינו היום יצירתיות בתכנון הערב ויהיה נחמד אם תפתיעו את בני הזוג בכרטיסים למופע מעניין.

שור

ערב השבת החגיגי הזה מעולה לבילויי ואירוח באווירה ביתית, למפגש מפתיע עם מישהו מהעבר  ולביקורים משפחתיים, בעיקר אצל ההורים. הירח שמשייט היום בבית המשפחה יעודד אתכם להציב את המחויבויות המשפחתיות במקום הראשון וארוחה משפחתית באווירה נעימה ימלאו אתכם באנרגיה טובה. אם אתם נמצאים כרגע על פרשת דרכים, או שדברים שטרם נסגרו מהעבר שבים להטריד אתכם, זהו יום מצוין בכדי להתייעץ, ללבן או אפילו רק להיפתח ולפרוק את הדברים שמעיקים עליכם בשיחה רגועה עם הנוגעים בדבר.

 

 תאומים

אתם מפוצצים היום באנרגיה תזזיתית שמעוררת בכם חוסר מנוחה ולכן אתם חייבים לתת לה מוצא בפעילויות מגוונות, מעניינות ולא ממושכות מדי ובעיקר השאירו לעצמכם את החופש לשנות תכניות אף ברגע האחרון. יהיה לכם נחמד להתחיל את סוף השבוע בפעילות משותפת עם האחים והאחיות, או במפגש חברים או כדי לצאת לאיזה טיול בחיק הטבע או אפילו לטייל על שפת הים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1