הורוסקופ יומי יום שישי 2023

הורוסקופ יומי 26.05.2023 – יום שישי – שמועה מזלות

שתפו

סרטן

הצד החומרי מודגש מאוד אצלכם היום והמזל יאיר לכם פנים, מה שעשוי להביא לחלק מכם רעיונות מצוינים איך לעשות יותר כסף. אך אם לא תדעו לספק צד זה נכון, הוא עשוי להיות מנותב להוצאת כספים ברכישות ובקניות שונות באינטרנט, אולי במטרה לפצות את עצמכם על החסכים. עם זאת, מיקום הכוכבים מוצלח לפעילות חברתית ורומנטית.

אריה

אתם תמשיכו לשאוב היום הרבה מרץ ועידוד ממיקום הירח במזלכם. יום השישי הזה מתאים מאוד לשינוי האווירה ולשבירת השגרה המשעממת, החברים נוטים לפרגן לכם כעת ואם תגלו מספיק פתיחות ונכונות לזרום, הרי שתאפשרו לדברים חדשים להתרחש בחייכם. לעומת זאת מחר בשבת האנרגיות ישתנו והכבדות תגבר ויהיה לכם יותר קשה לנצל את הפוטנציאל.

בתולה

אתם רגישים בהרבה היום ולכן אתם עשויים להיפגע ולהיעלב די בקלות או להיות מושפעים מדי מהאווירה סביבכם. שיוט הירח בבית כוחות הנפש והפעילות מאחורי הקלעים יכול לגרום לכם להתעייף מהר, לבלבול, או לעורר בכם ריחוק מסוים מהמתרחש סביבכם. עדיף שתנצלו את יום השישי לפעילויות קלילות שלא דורשות הרבה אנרגיה ולא נורא אם תעדיפו לבלות היום בביתכם. בכול אופן, מחר המצב כבר ישתפר.

 

מאזניים

צפוי לכם יום אנרגטי שבו קצב הדברים מהיר, שאולי ילווה באיזו חוסר רציפות או שיצוצו אירועים בלתי צפויים. זהו גם יום שישי מאוד כייפי וחברותי, שבו הקסם שלכם גובר ואתם צפויים לקבל חשיפה רבה, לכן רצוי גם שתקדישו יותר תשומת לב להופעתכם. לפנויים בניכם שיבלו היום במקומות הנכונים צפויה היכרות מעניינת ומרעננת בהחלט.

עקרב

צפוי לכם יום שישי שיחזיר אתכם לקרקע המציאות ולחיק המשפחה. רצוי שתימנעו היום מגישה קשוחה ושיפוטיות, עדיף שתאמצו גישה חביבה ומתפשרת. תוכלו לנצל את החג כדי לפגוש ולהתייעץ עם חברים וקרובי משפחה ובעיקר יום מצוין לקבל רעיונות שיסייעו לכם לקדם את עצמכם בתחום המקצועי.

קשת

תרגישו במהלך היום תחושת חופש והרפתקנות בזכות הירח שמשייט בבית ה-9 המעורר בכם סקרנות ואת הצורך לצאת לטייל ולכבוש את המרחבים, אולם לרגע נדמה שאתם מנסים היום להיות בכמה מקומות בו- זמנית. יום נהדר גם לשיחות ולמפגש אינטלקטואלי, כדי לפרוק את הצורך בהחלפת דעות ובליבון רעיונות שונים שחלפו לאחרונה בראשכם.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

 

המשך הכתבה בעמוד הבא