הורוסקופ יומי יום חמישי 2023

הורוסקופ יומי 31.08.2023 – יום חמישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

רצוי לנצל היום, הצעות לא שגרתיות לבילוי, גם אם הדבר דורש נסיעה ארוכה. הירח המלא שידגיש היום את ציר החשיבה, התקשורת, והסקרנות ולכן בשבועיים הקרובים עשויות לעלות על הפרק מחשבות לשדרוג מכשירי תקשורת וניידות או על יציאה ללימודים או אף על נסיעה לחו”ל. גם השקפת העולם שלכם עשויה להשתנות בתקופה הקרובה ואתם עשויים לראות דברים מזוויות ראייה אחרות. קשר טוב עם הסובבים, השכנים, האחים והאחיות חשוב ביותר וכדאי להתאמץ לשפר אותו בשבועיים הקרובים

דלי

עניינים פיננסים חוזרים כעת לעורר בכם אופטימיות ותחושה שהשפע חוזר לזרום אליכם, אך כדאי שלא תמהרו להגדיל את ההוצאות לפני ששקלתם היטב את התוצאות. הירח המלא שידגיש היום את בית הכספים והערכים החומריים שלכם, עשוי לגרום לכם לממש בשבועיים הקרובים, תכניות חיסכון ורווחים מהשקעות שונות כדי לממן מסע קניות ורכישות.  אולם יתכן שזה יפעל דווקא הפוך ויעודד אתכם לחפש אפיקי השקעה וחיסכון חדשים.

דגים

הירח המלא שיככב היום במזלכם עשוי לשפר את במצב הרוח, לחזק את הביטחון העצמי ולהטעין אתכם באנרגיה רבה. המודעות לצרכים שלכם תגבר בשבועיים הקרובים וקרוב לוודאי שתגבירו את המאמץ לספק אותם, אך רצוי שתפגינו בתקופה זו יותר רגישות ותנסו גם להבין את הצרכים של בני הזוג או של השותפים שלכם בכל התחומים. זו תקופה מצוינת לשיפור היחסים וליצירת זוגיות או שתופי פעולה חדשים. אולם, מי שהדבר יגביר בו דווקא את האגו, ימצא את עצמו דיי מהר מסוכסך עם בני הזוג ואולי גם עם אחרים.

 

טלה

הירח המלא שיככב היום בבית הסודות שהוא גם בית החולשות, ההדחקות והאויבים הנסתרים, יעזור לכם להתחבר בשבועיים הקרובים אל הצד הנסתר של התודעה העצמית שלכם. אצל חלק מכם זה עשוי לפעול כנסיבות חיצוניות, בדרך כלל דיי מוזרות, או לגרום לכם לגלות שמישהו פועל נגדיכם מאחורי גבכם. מצד שני, זה יכול לעודד רצון להרחיב את המודעות, לעסוק בפעילות רוחנית כלשהי ואולי גם יפיח בכם רוח התנדבותית.

שור

הירח המלא שידגיש היום את הבית שקשור לחברים, קשרים עם חברות גדולות והשאיפות לעתיד, מציין שבשבועיים הקרובים אתם עשויים להשפיע על רבים או  לזכות בפופולאריות רבה. בשבועיים אלה רצוי ליזום יותר פגישות עם נציגי חברות אחרות, להיפתח, למעגלים חברתיים חדשים ואל תוותרו על מפגשים חברתיים או מקצועיים. מאידך, יתכנו גם בתקופה זו גם הפתעות ומצבים שקשה לצפות אותם מראש ואפילו צינון קשר חברתי מסוים. לפנויים/יות שביניכם זו עשויה להיות תקופה מצוינת להיכרויות רומנטיות.

 

 תאומים

בזכות הירח המלא שידגיש היום את בית הקריירה והתדמית הציבורית, נראה, שענייני עבודה וקריירה יהפכו מרכזיים יותר בשבועיים הקרובים. אתם תוכלו להשפיע יותר ולקדם את האינטרסים הקרייריסטים שלכם, אם כי תצטרכו גם  יותר תמיכה, מבני המשפחה, או מבני הזוג. גם ענייני מגורים עשויים לעלות על הפרק ותיתכן אולי מחשבה על הרחבת המשפחה, אך מה שאולי הכי חשוב, שלמרות הנחישות הגוברת רצוי להפגין רגישות גם לסובבים ולהימנע מחיכוכים בעבודה, בעיקר עם בעלי התפקידים הבכירים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1