הורוסקופ יומי יום שישי 2023

הורוסקופ יומי 01.09.2023 – יום שישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

היום יפתח כשאתם טעונים עדיין באנרגיה תזזיתית שמעוררת בכם חוסר מנוחה ולכן אתם חייבים לתת לה מוצא בפעילויות מגוונות, מעניינות ולא ממושכות מדי. אולם מעבר הירח אחר צהרים למזל טלה יגביר בסוף השבוע את הרגישות, יעודד התחברות לעבר ולשורשים המשפחתיים שלכם, יגביר את התיאבון וגם את הצורך לבלות יחד עם האנשים הכי קרובים שגורמים לכם לתחושת שייכות. למעשה, ספטמבר נראה חודש נהדר ללימודים, זאת בעיקר בזכות השמש ומרקורי כוכב החשיבה שממוקמים בבית הרחבת האופקים. אלא שנסיגת מרקורי תמשיך בגזרה זו עד לראש השנה, יכול לגרום לעיכובים ולשיבושים בענייני לימודים ובעניינים שקשורים לחו”ל.

דלי

היו סבלניים ומאופקים, יתכן שהקצב יראה לכם הבוקר די מסורבל, אך לא כדאי שתבזבזו את האנרגיה שלכם כדי להאיץ בדברים. בשל מיקום הירח הבוקר בבית הכספים, כדאי שתגלו יותר איפוק ואחריות ותרכשו רק את המוצרים שתכננתם מראש, כדי שלא תסחפו מעבר. מעבר הירח בשעות אחר הצהרים לבית החשיבה והתקשורת יגביר את הקצב וגם את חוסר השקט הפנימי, אולי בשל הצורך בשינוי, גיוון ובריגושים. עם זאת רצוי שלא תתחייבו מראש על תכניותיכם, שמא תרצו לעשות שינויים ברגע האחרון. למעשה, ספטמבר הוא חודש כמעט מושלם עבורכם להתאהבות ולחידוש קשר מהעבר. כמו כן, אתם תהיו מושכים יותר, אולם מצד שני מהבחינה הרגשית תגבר הנטייה להגיב בעצמה רבה וגם ייתכנו מצבי אי אמון וקנאה. בענייני השקעות וחיסכון מומלץ להיות זהירים ולא לאמין אוטומטית לכול מידע שאתם שומעים.

דגים

הירח ששוהה במזלכם הבוקר ממשיך למלא אתכם במרץ ומגביר את האנרגטיות ואת המוטיבציה שלכם להיות פעילים, יוזמים ומועילים. מעבר הירח בשעות אחר הצהרים לבית הכספים, יוצר בדרך כלל צורך להזדהות רבה עם הצד החומרני והצרכני של החיים, אך רצוי שבמקום שתבזבזו בסוף השבוע כספים, תחשבו על פתרונות יצירתיים לבעיות הפיננסיות שלכם או תתייעצו בנדון עם אנשים בעלי ידע וניסיון בתחום. למעשה, ספטמבר מסתמן כחודש די רומנטי עבורכם. השמש שבבית הזוגיות תעודד אתכם להתגמש ותסייע לכם להתחבב בקלות. מיקום ונוס כוכב האהבה בבית העבודה, יגבירו את הבררנות ואת הביקורתיות שלכם, וייתכן ששיתוף פעולה מקצועי יוביל להתאהבות.

 

טלה

האנרגיות הלא גבוהות בתחילת היום עשויות לעודד אתכם להישאר הבוקר במיטה עד מאוחר ואם שום דבר לא דחוף לכם הבוקר, זה גם לא יזיק. בשעות אחר הצהרים יחל המצב להשתנות לטובה וזאת בעקבות מעבר הירח למזלכם. למעשה חזרת הירח למזלכם תגרום לכם להתאושש במהירות ולהתמלא באנרגיות רעננות שיסייעו לכם לשוב למרכז הבמה, אולם לשם כך אתם צריכים להיות פעילים גם יותר חברתית, לכן התחילו כבר מהבוקר לתכנן תכניות לסוף השבוע. למעשה, ספטמבר מסתמן כחודש מעורב. מצד אחד הוא עמוס, מלחיץ ותובעני ונדרש מכם להפגין יותר דבקות במשימות. מצד שני, מיקומם של מרס, שליטכם האסטרולוגי בבית הזוגיות ושל ונוס, כוכב האהבה בבית ההנאות, יסייעו לכם להתבלט וליצור קשרים. קחו בחשבון שסיום נסיגת ונוס, כוכב האהבה בתחילת השבוע הבא ישפיע לטובה על הפופולריות וחיי האהבה שלכם, שישתפרו בתקופה הקרובה ויפתחו לפנויים ולפנויות שבניכם חלון הזדמנויות לרומן מלהיב יפתח.

שור

החודש החדש יפתח ביום הפכפך שבו מצב הרוח, המרץ והאנרגיה הידידותית שליוו אתכם בימים האחרונים, יתפוגגו בהדרגה בשעות אחר הצהרים, זאת בעקבות מעבר הירח מבית החברים התוסס לבית מצולות הנפש המופנם והרגיש. על כן, מומלץ שתנצלו את האנרגיה הידידותית שתמלא אתכם הבוקר למפגשי חברים או להשתתפות באירועים שונים שיחלו לפני צהרי היום. לגבי סוף השבוע, רצוי שלא תתכנו מראש פעילויות מורכבות ומאמצות מדי ותשאירו לעצמכם מרווחי זמן למנוחה ותנו עדיפות לאירועים רגועים ואינטימיים יותר. למעשה, בספטמבר יהיה לכם מצד אחד צורך עז להתבלט ויכולת משופרת להתיידד וזו תקופה מוצלחת גם להשקעה בחיי האהבה שלכם. מצד שני, הרגישות שלכם תהיה גבוהה יותר וזה הזמן לשפר את היחסים עם בני המשפחה שסבלו לאחרונה מעליות וירידות. כמו כן, תיתכן גם התעוררות בקשר מהעבר שאולי כבר נשכח.

 

 תאומים

על אף שהיום נפתח עם הירח שמשייט עדיין בבית הקריירה והתדמית, מה שיכול לגרום לכם להיות נוקשים ולחוצים, אך זהו יום מצוין לסידורים ולתיקונים שונים, בבית או במכונית ובעיקר כדי לקדם את ההכנות לחג שמתקרב. משעות אחר הצהרים יעבור הירח לבית החברים, מה שיהפוך  את סוף השבוע למרגש ודינמי יותר, וזה יתאים לבילוי שונה, כמו להשתתפות באירועים מעניינים ולמפגש עם אנשים חדשים שאולי יזינו אתכם במידע שימושי או שישפיעו על חשיבתכם ויעוררו את סקרנותכם לגבי נושא שטרם הכרתם. למעשה, ספטמבר נראה חודש די רגשני שמעודד געגועים למה שהיה. אולם מיקום של מרס בבית הפרסום והרומנטיקה, יגביר את התחרותיות והיצירתיות  ויהיה לכם קל יותר להתבלט. ואילו מיקום ונוס, כוכב האהבה בבית החשיבה יסייע לתלמידים שבניכם להתיידד במהירות ותיתכן אפילו התאהבות בין השיעורים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1