הורוסקופ יומי יום שלישי 2022

הורוסקופ יומי 26.07.2022 – יום שלישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

גדי

הימים הקרובים רגישים בכל מה שקשור למערכות יחסים ועדיף להתגמש, להתפשר ולהיות סלחניים יותר. כדאי שתנצלו את שיוט הירח בבית הזוגיות לשיחות אישיות עם הפרטנר לעבודה, או כדי  ללבן בנועם את הדברים שמציקים לכם עם בני הזוג. לפנויים ולפנויות שבניכם אלו ימים דיי מוצלחים להיכרויות חדשות וכדאי שתשקיעו יותר בהופעתכם.

דלי

בעקבות שיוט הירח בבית העבודה, הסדר והבריאות, אתם עשויים להפוך בימים הקרובים  ליעילים, מחושבים, שכלתניים, מאופקים ושקולים יותר ויתכן שהנטייה להקפדה בפרטים תגבר. החשיבה שלכם תהיה הרבה יותר פרקטית ואנליטית ביומיים אלה ולכן יהיה לכם הרבה יותר קל לנתח את המצב ולהציע פתרונות מעשיים. גם המודעות לענייני הבריאות תגבר וזה הזמן להקדיש יותר מאמץ וזמן לשיפור הכושר הגופני והגזרה.

 

דגים

בין אם תרצו ובין אם לאו, אתם תבלטו היום וייתכן שמצפה לכם יום לא שגרתי, אולי קצת תזזיתי אך בהחלט מתאים למי שאוהב ריגושים ובילויים סוערים. כדאי שתנצלו את האנרגטיות הגוברת, התעוזה ומצב הרוח הנפלא שימלאו אתכם ביומיים וחצי הקרובים, לפגישות עסקים, לפעילות חברתית ולערבי אהבה ספונטניים. רצוי שתפגינו יותר נועזות ויצירתיות, אולם בו זמנית תשמרו גם על הפרופורציות הנכונות כדי שלא תיסחפו יותר מדי.

 

טלה

העולם הרגשי שלכם יודגש מאוד היום ולכן ייתכן שתתקשו לבטא את עצמכם ברהיטות ותיווצר איזו אי הבנה עם אדם קרוב. על כן עדיף שתיקחו הכול בקלילות, אין צורך להתרגש או להתעצבן, גם אם הדברים אינם קורים בסדר שתכננתם. עם זאת זהו יום נהדר לאירוח ביתי, או למפגש אינטימי עם מישהו או מישהי שמזמן לא פגשתם.

שור

אתם הרבה יותר אנרגטיים והחשיבה שלכם מהירה ויצירתית ולכן זהו יום מבורך מאוד ואתם עשויים לפגוש ולזהות היום בהזדמנויות מיוחדות, או לעלות רעיונות מבריקים. נצלו את היום למפגשים שונים בהם תוכלו ליצור קשרים או שתפרה אתכם מבחינה רעיונית. תוכלו לפרוק את המרץ המוגבר גם בחדר הכושר, במפגש חברים, או באיזה בר נחמד שבו תוכלו לשוחח בחופשיות ואף להתחכך במגוון אנשים.

 

 תאומים

ביומיים הקרובים אתם תחשבו בעיקר במונחים כלכליים וחומריים וכדאי לעצור לרגע כדי לבחון את מצבכם הכלכלי, להתייעץ עם מומחה להשקעות או חיסכון. אולם כדאי להיות בררניים, מאופקים וזהירים יותר בכל הקשור להוצאותיכם, בעיקר אם אתם רוצים לרכוש דבר מה יקר, זאת מכיוון שהגורם הרגשי עשוי להיות חלק לא מבוטל בשיקוליכם. עם זאת, יהיה לכם קל יותר לזכות כרגע, בשיתוף פעולה חיובי עם הבנק שלכם, בעיקר אם אתם זקוקים להלוואה ולהרחבת האשראי.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1