הורוסקופ יומי יום רביעי 2022

הורוסקופ יומי 27.07.2022 – יום רביעי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

גדי

אתם אמורים להימצא היום במצב רוח די נוח וחברותי, מה שיעודד אתכם לשתף פעולה די בקלות עם הסובבים, לפעמים אף על חשבון וויתורים בנושאים שהיו בעבר הלא רחוק דיי עקרוניים עבורכם. מצד שני הכוכבים מעניקים לכם היום הזדמנות לסגור עניין מהעבר שמעיב על מערכת היחסים שלכם עם מישהו מהקולגות או הבוסים וכלל זה הזמן גלות יותר יוזמה.

דלי

עוד יום עמוס ודחוס למדי וזה יבחן את היכולת שלכם לגלות קור רוח ושמירה על סטנדרטים גבוהים גם ברגעי הלחץ. חשוב שתגדירו נכון את סדרי העדיפויות שלכם ותמקדו בהם את רוב האנרגיה. ככול שתפעלו בצורה מאורגנת ומסודרת יותר, יעילותכם תגדל ותוכלו לסיים את כול המשימות בזמן קצר מהמתוכנן.

 

דגים

לפניכם עוד יום חביב, משעשע שעשוי להיות לא שגרתי ושמתאים להשתתפות במפגשים מקצועיים, חברתיים או רומנטיים וזה הזמן הנכון להציג את  רעיונותיכם היצירתיים, אך הימנעו מהגזמה. שיוט הירח בבית ההנאות והכיופים, גורם לכם להראות מושכים יותר ולכן תזכו היום בהרבה תשומת לב מהסובבים.  לכן גם הפנויים והפנויות שביניכם יהיה קל יותר היום לשבות את הלב ולהקסים את הצד השני.

 

טלה

אתם לא במיטבכם, העולם הרגשי שלכם עדיין מודגש מאוד היום ולכן יתכן שתתקשו לבטא את עצמכם ברהיטות ותיווצר איזו אי הבנה עם אדם קרוב. בכול מקרה אל תניחו ללחצים להסיט אתכם מהעיקר. החצינו היום את הצד הטיפולי שבכם, גלו יותר איפוק, סלחנות וותרנות. ייתכן ומפגש עם מישהו מהעבר יעזור לכם לראות את הדברים בדרך חדשה ויסייע לכם להתמודד עם הסיטואציה שאתם חווים.

שור

יום די אנרגטי שמוצלח להפגנת יצירתיות בפתרון בעיות מקצועיות ואחרות. זה עשוי להיות יום מאוד תזזיתי, עמוס בתקשורת ופגישות, אולם בכול מקרה שימו לב למוצא פיכם, זאת מכיוון שלמילים יש היום כח רב מהרגיל ומצד שני החשיבה שלכם רגשית מדי ויכולה לתרגם את הנאמר בצורה שגויה ולא אובייקטיבית. עם זאת תוכלו היום לפעול בכמה כיוונים בו זמנית, יהיה לכם קל יותר לקלוט חומר לימודי או מידע חיוני.

 

 תאומים

אתם נוטים להתעקש היום על דעותיכם. עניינים הקשורים לרכוש או כספים יכולים לעורר ויכוחים. כמו כן ייתכן שיתעורר בכם צורך לבזבז כספים ולערוך קניות ולו לשם ההנאה שבקניה. בכול מצב, מומלץ שתפעלו היום ביתר זהירות והפעילו שיקול דעת, רצוי שתקשיבו גם לקול הפנימי ואל תמהרו להאמין להצעות מפתות, שאולי טומנות בחובן מצגי שווא.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1