הורוסקופ יומי יום חמישי 2022

הורוסקופ יומי 28.07.2022 – יום חמישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

בעקבות מולד הירח בבית התשוקות, הרגשות, הסודות וההשקעות, תיתכן נטייה שתלך ותגבר, לחשדנות, מכיוון שאולי תהיה לכם איזו תחושה שמישהו פועל בניגוד לאינטרסים שלכם מאחורי גבכם. אולם מאחר שבתקופה הקרובה תהיה לכם יכולת לראות, להבין ובעיקר להרגיש את הדברים, תוכלו לנצל זאת כדי לבדוק מי באמת נאמן לכם ומי פועל בניגוד לאינטרסים שלכם. רצוי לנצל את השבועיים הקרובים כדי להדק יחסים שעשויים לקדם אתכם בעתיד וגם כדי להעניק יותר תשומת לב ופרגון לבני הזוג ולשותפים העסקיים שלכם. מנגד, אתם עשויים למצוא את עצמכם פועלים באופן אובססיבי, נוקשה ולא מתפשר. למרות שיהיו לכם יותר הזדמנויות בתחום הפיננסי רצוי שתהיו זהירים ושקולים בלקיחת סיכונים.

דלי

הביטחון העצמי והאטרקטיביות שלכם יגברו בשבועיים הקרובים ויעודדו יוזמה ותחרותיות, אם כי עדיף לפעמים להתגמש. השבועיים אלה יהיו מוצלחים יותר, אם תצליחו להימנע מהיסחפויות ותעבדו בהרמוניה עם אחרים. מולד הירח עשוי לסייע לזוגיות שלכם ובדרכו המסתורית יעודד את שניכם למצוא את הדרך לגשר על הפערים, להתגמש ולסלוח האחד לשני. גם בכל הקשור לשותפויות עסקיות, עשויים להתפתח כרגע גישושים. אך מצד שני, זהו זמן מצוין לסיום מערכת יחסים כלשהי לא מוצלחת ולהתחיל שיתוף פעולה חדש, מכל הסוג, אך בעיקר מערכת רומנטית.

 

דגים

בעקבות מולד הירח, כדאי לנצל את השבועיים הקרובים לשיפור ההופעה והבריאות, זה הזמן להירשם לחדר הכושר, לשמור על עצמכם מקרני השמש המזיקות וכמובן, אל תשכחו להרבות בשתייה. אם תשקיעו כרגע את רוב האנרגיה בעבודה אתם תקצרו בקרוב את הפרות, אך ייתכן שתספגו ביקורת מכיוון שענייני העבודה יגרמו לכם להזניח את הקרובים אליכם. לכן אל תניחו לרסן להישמט מידכם והמשיכו לפעול במרץ בשבועיים הקרובים תוך שימת לב רגישה למחויבויות האישיות שלכם ותפגינו יותר נכונות לעזור לסובבים.

 

טלה

השבועיים הקרובים מצוינים ליציאה לחופשה, לבילויים רומנטיים  ולפנויים ולפנויות שביניכם כדאי להשתתף בפעילויות חברתיות וליזום יותר פגישות. בעקבות מולד הירח, בבית ההנאות, היצירה והרומנטיקה, אתם תהפכו תחרותיים יותר בשבועיים הקרובים ויגבר הצורך שלכם להשפיע ולשכנע, אך יתכן שתתקשו להסתדר עם גבולות ומגבלות או מרותו של מישהו כלפיכם. ייתכן שתחושו גם שאנרגיה הרגשית שלכם כלפי הסובבים גוברת, בעיקר כשמדובר באלה עימם אתם מצויים בקשר רומנטי ורגשי, שם בהחלט צפויים להתגבר הלהט והתשוקה.

שור

מולד הירח באריה מציין שענייני מגורים ומשפחה יודגשו בשבועיים הקרובים. ייתכן שהדבר יגבר צורך שלכם לשפר את המגורים וזה בהחלט הזמן להחליט על שיפוץ והרחבת הבית, החלפת דירה או אולי אפילו על הרחבת המשפחה. זה גם הזמן לשפר את מערכת היחסים בבית ועם בני המשפחה. לפעמים גם התיאבון עשוי להתעורר ולגרום לאכילה מוגברת ומופרזת, נטייה שעלולה כמובן להשפיע על המשקל ועל הרגשתכם בכלל.

 

 תאומים

מולד הירח עשוי למקד אתכם במהלך השבועיים הקרובים, בנושאים שקשורים לתקשורת, חשיבה, לימודים, נסיעות וניידות בכלל. מומלץ ליזום כעת יותר שיתופי פעולה עם האחים והאחיות ואפילו עם השכנים. עניינים שקשורים למכונית יעלו כעת על הפרק וזה גם הזמן לשנות ולהחליף מכשירים שונים, בעיקר את הקשורים לתקשורת ולניידות. בתקופה זו הצורך לבטא את עצמכם ואת דעותיכם יוגבר וייתכן כי תאלצו לתמרן בין שני נושאים מרכזיים או לערוך שינויים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1