הורוסקופ יומי יום שבת 2022

הורוסקופ יומי 30.07.2022 – יום שבת – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

גדי

קל יהיה לרגש ולפתות אתכם היום, גם אם מדובר בכל מיני מציאות, מבצעים, או בשכיות חמדה, ואם אתם חסים על חשבון הבנק שלכם, עדיף שלא תסתובבו במקומות שכאלה עד לשעות הערב. מעבר הירח בשעות הערב למזל בתולה, שם מצוי בית הרחבת האופקים שלכם, ישנה את מצב הרוח הרגשני לקליל ואופטימי יותר ויעורר את הצורך בפעילות מעניינת ולא שגרתית בתחילת השבוע שבפתח.

דלי

המשיכו לשמור על האווירה הנינוחה ועל המומנטום באהבה השבת. אתם עשויים להתעורר הבוקר מלאים באנרגיות טובות ועם שיר אהבה בלב וזהו בהחלט בוקר אופטימי שמתאים למפגשים מגוונים ולפעילויות קלילות ומשובבות נפש עם בני הזוג, החברים הקרובים או עם בני המשפחה. זהו גם יום מצוין לשיחה אישית רגועה ולא יזיק אם תוסיפו לה מעט הומור. אולם מעבר הירח בשעות הערב למזל בתולה, עשוי לעורר סוגיות רגשיות ופיננסיות אולם יתאים גם לבילוי מוצאי שבת  לוהט, סקסי ומרגש.

 

דגים

בשל מיקום הירח, אתם נוטים להיות גם היום פרקטיים ופרפקציוניסטים מהרגיל ותיתכן נטייה להוציא את מרבית האנרגיה שלכם על ענייני אסתטיקה, סדר וניקיון. הירח שמשייט בבית העבודה והבריאות יכול להביא גם למצבי ביקורת והתחשבנות עם אחרים, אך עדיף שתעמידו את עצמכם לשרות הסובבים ותושיטו למי שזקוק לעזרה יד. בשעות הערב המאוחרות ישתפר מצב הרוח ואתם תהפכו לחברותיים ואפילו לרומנטיים יותר.

 

טלה

שיוט הירח בבית ההנאות ממשיך להשפיע לטובה על מצב הרוח שלכם וגם על רמת האנרגיה, מגביר את היצירתיות והעזה ואתם עשויים לקבל הצעות די מעניינות לבילוי. רצוי שתיקחו השבת פסק זמן מהשגרה ומהדאגה היומיומית ותנצלו את האנרגיות המבורכות של הכוכבים כדי לצאת לבלות עם חברים, או כדי לחזר בצורה מקורית ולאהוב כאילו אין מחר. אולם קחו בחשבון שמעבר הירח בשעות הערב המאוחרות לבית העבודה והבריאות, ישנה את מצב הרוח למעשי ואפילו לביקורתי יותר, וייתכן שהחשק החברתי מהבוקר יתפוגג לו.

שור

שיוט הירח בבית המשפחה מצוין להתכנסות משפחתית ולמפגשים עם חברים קרובים, יתכן שאף הדור הצעיר במשפחה, עשוי להיות היום הרבה יותר קולני וחסר מנוחה, מה שבוודאי ידרוש מכם להפגין הרבה יותר יצירתיות ולתת לו את תשומת הלב שהוא זקוק. בכול מקרה אתם תחושו נוח יותר באווירה ביתית או משפחתית חמימה ומפרגנת וזוהי הזדמנות מצוינת להציג את כישורי האירוח הביתי ולשתף את בני המשפחה וגם את החברים ביצירתיות שלכם בהכנת תבשילים טעימים ומיוחדים. מעבר הירח בשעות הערב למזל בתולה, מצוין לפעילויות חברתיות או לערב רומנטי מיוחד ויצירתי, ובכול מקרה זה לא הזמן להישאר לבדכם בבית .

 

 תאומים

אתם נמרצים יותר השבת ופעילים מבחינה תקשורתית, וגם יגבר בכם את הצורך בריגושים וככלל זו שבת נהדרת לכיופים, לגיחות קצרות לחברים, לשיחות קלילות על החיים או אפילו להתנסות בחוויה חדשה. כדאי לנצל הזדמנויות להיפתח למעגלים חברתיים חדשים ששונים מאלה שהכרתם עד כה. מעבר הירח בשעות הערב למזל בתולה, יתאים לבילוי מוצאי שבת בחברת בני המשפחה או לאירוח בביתכם. כדאי שתשמרו במהלך הלילה על איפוק ואל תשפטו, תבקרו או תיסחפו, לוויכוחים מתלהמים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1