הורוסקופ יומי יום שני 2022

הורוסקופ יומי 01.08.2022 – יום שני – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

אתם פותחים את אוגוסט ביום בו אתם עשויים להיות מעורבים בפעילות או באירוע  לא שגרתי. מצד שני, רצוי שתגלו באוגוסט יותר איפוק בהוצאת כספים. גם נושא הזוגיות די מודגש החודש וייתכן שייווצר איזה שיתוף פעולה לא שגרתי. אולם אוגוסט הוא גם חודש מאוד פעיל לרומנטיקנים שבניכם ולכול מי שפנוי כעת לקשר או להתחלת ידידות מיוחדת.

דלי

אתם פותחים את אוגוסט ביום מוצלח מאוד לעסקים, להתייעצות בנושאים פיננסיים או לפגישה חשובה בענייני עבודה. מצד שני, אוגוסט הוא חודש נהדר לאוהבים, למי שכרגע פנוי מקשר ייתכן שתוכלו למצוא את הקשר המיוחל בגזרה המקצועית במהלך עבודת צוות. גם ענייני מגורים ומשפחה יקבלו החודש הדגשה, מומלץ להתפשר החודש, להפגין פחות ביקורת וכוחניות להראות יותר פרגון והעיקר הימנעו מוויכוחים עם אנשים קרובים.

 

דגים

אתם פותחים את אוגוסט באחד הימים הכי מוצלחים החודש לאהבה. גם תמיכה בבני הזוג ונכונות לעזור להם מצד שני, אוגוסט נראה חודש די תובעני יחסית בו אתם תדרשו לגלות יותר הגיון, איפוק ונכונות לסייע ולעזור לזולת. ייתכן שאף תוכלו למצוא דרכים יעילות וחסכוניות יותר. עם זאת זה גם זמן נהדר לבילוי וליוזמות רומנטיות. עם זאת מומלץ שתהיו יותר זהירים בדרכים.

 

טלה

אתם פותחים את אוגוסט ביום עמוס ודחוס למדי אולם זה זמן מוצלח להתחיל להניע את הדברים, לשבת לשיחה עם אדם בכיר בעבודה או לגשש אופציות במקומות אחרים. לעומת זאת, חודש אוגוסט נראה עבורכם חודש אנרגטי מאוד וכנראה אחד המוצלחים בשנה בעיקר בזכות מיקום השמש בבית ההנאות, הרומנטיקה והפרסום, מה שיחזק את הביטחון העצמי, ידרבן לתחרותיות וכן יהיה לכם קל יותר החודש להפגין מנהיגות ולסחוף את הסובבים אחריכם. תוכלו גם להתבלט בחשיבה יצירתית ורעיונותיכם יזכו להקשבה. עם זאת, נראה שענייני כספים יפתיעו אתכם, גלו דריכות.

שור

אתם פותחים את אוגוסט ביום חביב, משעשע שעשוי להיות לא שגרתי ושמתאים להשתתפות במפגשים מקצועיים, חברתיים או רומנטיים וזה הזמן הנכון להציג את  רעיונותיכם היצירתיים, אך הימנעו מהגזמה. מצד שני, אוגוסט יהיה בלי ספק חודש רגיש ולחוץ וענייני עבודה, מגורים וענייני משפחה, יעסיקו אתכם הרבה יותר במהלך החודש שנהדר לפעילויות משפחתיות מהנות ולארגון שונה ויעיל יותר של המגורים כמו גם למפגשים ולפעילות משפחתית מגבשת וגם למפגש חברתי ונוסטלגי.

 

 תאומים

אוגוסט יחל במיקום הירח במזל בתולה, מה שעשוי להציף אתכם היום ברגשות ולהעלות על פני השטח את הנושאים האישיים שלכם, בעיקר אלה שקשורים לענייני המגורים או למשפחה. מצד שני, אוגוסט הולך להיות חודש יותר מהיר התרחשויות, מה שדורש מכם יותר גמישות ותזמון. הסקרנות והצורך בריגושים יגרמו לכם להשתעמם מפעילות רגילה וייתכן שידרבנו אתכם להתפרס על מספר פעילויות בו זמנית. גם הנושא הכלכלי פעיל מאוד החודש וייתכנו התרחשויות מעניינות בתחום.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1