הורוסקופ יומי יום שלישי 2022

הורוסקופ יומי 02.08.2022 – יום שלישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

גדי

אתם תחוש חשופים יותר ביומיים וחצי הקרובים ולכן חשוב שתפגינו איפוק, רצינות ובגרות ובמקרים מסוימים עדיף לחפש פשרות, להפגין גמישות ואפילו לוותר. היומיים אלה מוצלחים מאוד בכל הקשור לענייני קריירה ולראיונות עבודה ומיקום הירח עשוי לעודד אתכם לקחת את העניינים לידיים ולטפל בהם בצורה רצינית, נחושה, נמרצת ומעשית. אגב, שמירה על איפוק, קור רוח ודיפלומטיה, יסייעו לכם היום לקדם את ענייניכם ללא עימותים וחיכוכים מיותרים אך רצוי שתראו גם יותר רגישות ונכונות לסייע לסובבים.

דלי

מעבר הירח לבית הרחבת האופקים, ימלא אתכם במצב רוח אופטימי, יעורר את סקרנותכם וגם יעניק לכם חשיבה מהירה, רעיונית ויצירתית. על כן אתם עשויים להיות דעתניים מהרגיל ולא בקלות נכונים להתפשר, בעיקר על מה שנראה לכם נכון וצודק. זהו זמן מוצלח להתייעצות ולקבלת החלטות, ליצירת קשרים עם גורמים ממקומות רחוקים, או ליציאה לטיול ואם תהיו ערניים תוכלו אף לזהות הזדמנויות לא שגרתיות. עם זאת גלו יותר ערנות בשעה שאתם נוהגים ובעיקר בשעות הלילה.

 

דגים

ענייני כספים, רכישות, השקעות ומאזן תשלומים יעסיקו אתכם יותר ביומיים וחצי הקרובים, בעקבות מעבר הירח אל בית התשוקות וההשקעות. ייתכן שלחלק מכם אלו לא יהיו ימים קלים וזאת בשל העוצמות הרגשיות שעשויות לגבור מה שיקשה עליכם לשמור על האיפוק וקור הרוח, אולם במובן הרומנטי יומיים אלה עשויים להיות דווקא מוצלחים אך גם סוערים יותר, בעיקר כיוון שמיקום הירח יגרום לכם להראות מושכים וסקסיים מהרגיל.

 

טלה

מעבר הירח לבית הזוגיות יגביר בכם ביומיים וחצי הקרובים את הצורך להתגמש, לכן נראה שיהיה לכם קל יותר אם תפעלו בדיפלומטיה ובשיתוף פעולה עם הסובבים. כדאי שתנצלו את מיקום הירח לשיחה חשובה או אינטימית, לליבון נושאים שונים עם בני הזוג, או כדי לשפר את היחסים עם מישהו מהעבודה ואפילו עם הבוס.  אם אינכם בקשר משמעותי כעת, כדאי שתנצלו את מיקום הכוכבים ותפגינו יותר העזה, יצירתיות ויוזמה בנושא אך לפני הכול כדאי שתשקיעו קודם בהופעתכם.

שור

בעקבות מעבר הירח לבית העבודה, הסדר והבריאות, אתם עשויים להפוך ביומיים וחצי הקרובים  ליעילים, מחושבים, שכלתניים, מאופקים ושקולים יותר ויתכן שהנטייה להקפדה בפרטים תגבר. החשיבה שלכם תהיה הרבה יותר פרקטית ואנליטית ביומיים אלה ולכן יהיה לכם הרבה יותר קל לנתח את המצב ולהציע פתרונות מעשיים. ביומיים אלה יפעלו גם כוחות מנוגדים שמצד אחד יעוררו בכם רגישות ויעודדו אתכם לצאת לעזרת אחרים, אך מצד שני אתם עלולים להיות ביקורתיים ואולי גם קצת קטנוניים.

 

 תאומים

מעבר הירח לבית ההנאות היצירתיות והרומנטיקה, ישפר מאוד את מצב הרוח ביומיים וחצי הקרובים, מאחר שהוא יגביר בכם את רמת האנרגיה שתעודד אתכם לחפש פעילות מעניינת ולא שגרתית. זהו יום מצוין להתבלט ברעיונות חדשניים, להשפיע על הסובבים בהפגנת חן מלכותי, או ביוזמה ויצירתיות. למעשה מיקום הכוכבים במצוין לבילויים חברתיים ולהרבה רומנטיקה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1