הורוסקופ יומי יום חמישי 2022

הורוסקופ יומי 10.11.2022 – יום חמישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

יום נפלא לקידום ענייני העבודה וזאת בזכות שיוט הירח בבית העבודה והבריאות שהופך אתכם לנחושים יותר להוכיח את עצמכם. אמנם מיקום הירח ידרבן אתכם להיות אחראים, מעשיים, מסודרים דייקניים, אך הוא יכול גם להגביר בכם את הבררנות ולהוביל למצבי ביקורת וקטנוניות. על כן רצוי שבקביל תגלו היום יותר רגישות לצרכי הסובבים ואל תניחו לשאיפה שלכם לשלמות, לעורר מתיחות עם אחרים.

דלי

אתם ממשיכים להיאגר היום באנרגיות ידידותיות ונמרצות, שמשפרות מאוד את מצב הרוח ואת היכולת שלכם לקדם דברים ונראה שתזכו גם להרבה תשומת לב והזדמנויות להשפיע על הסובבים. שיוט הירח בבית ההנאות, היצירתיות והרומנטיקה ישפר את מצב הרוח ויחזק את הביטחון העצמי, מה שבהחלט יעודד אתכם ביומיים הקרובים, לבלוט בהפגנת עצמאות, בטחון עצמי וייחודיות. יומיים אלה יגבירו את החשיבה היצירתית ויביאו לכם גם הצלחה חברתית ורומנטית, בעיקר אם תפגינו יותר יוזמה, רגישות ובטחון עצמי נטול יוהרה.

 

דגים

מיקום הירח בגזרה הרגשית יכול לגרום לכם היום לפעול בחיפזון ובצורה פחות רציונליות, כתגובה למצבים פתאומיים שיכולים להוציא אתכם מאיזון. מומלץ להקדיש היום יותר תשומת לב לנושא המשפחתי, בקרו את ההורים או לפחות שוחחו עימם בטלפון. נסו לשמור על קור הרוח ואל תתנו לאירועים או לתכנים שליליים להשפיע עליכם יותר מדי.

 

טלה

הירח שממשיך להימצא בבית התקשורת ימלא לכם את הראש במילים ורעיונות ובעיקר ברצון לתקשר ולהחליף מידע עם הסובב. לכאורה הדבר ישפר את ההיגיון שלכם, יעודד רצון לעשות שינויים, אולם אסור להתעלם מהגורם הרגשי שעומד מאחורי הדברים ומאוד משפיע על הלך הרוח ועל האובייקטיביות שלכם. עם זאת תוכלו היום לפעול בכמה כיוונים בו זמנית, יהיה לכם קל יותר לקלוט חומר לימודי או מידע חיוני, אבל אתם עלולים להיות פטפטניים ודעתניים מדי ומומלץ להיזהר שלא תפלטו מידע שעדיף שיישאר חסוי.

שור

הירח שמשייט בבית הכספים מחבר אתכם שוב לעולם החומר הארצי וזה הזמן לקבלת החלטות מעשיות, בשיקול דעת קר וזהיר. בעיקר כדאי להיות בררניים, מאופקים וזהירים יותר בכל הקשור להוצאותיכם, במיוחד אם אתם רוצים לרכוש דבר מה יקר, זאת מכיוון שהגורם הרגשי עשוי להיות חלק לא מבוטל בשיקוליכם.

 

 תאומים

הירח שמשייט גם היום במזלכם ממשיך לעורר את המרץ ולהגביר את המוטיבציה שלכם. למעשה האווירה סביבכם תשתפר, אנשים יגיבו בצורה חיובית להצעותיכם ולדעותיכם וזה יעודד אתכם להמשיך לפעול במרץ לקידום תכניותיכם ואף ליזום דברים נוספים. נצלו את זה שאתם בתקופה בה אתם יכולים לחשוף את רעיונותיכם ולשכנע, תהיו תקשרו קשרים חדשים ותגלו יותר פתיחות לטרנדים חדשניים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1