הורוסקופ יומי יום שישי 2022

הורוסקופ יומי 25.11.2022 – יום שישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

הסופ"ש מתחיל באנרגיה מבולבלת ולא יציבה, ועל כן יתכנו שינויים בתכניותיכם. קרוב לוודאי שאצל רובכם המנוחה תהייה העדפה הראשונה, אולם אל תפסלו על הסף הזמנה לבילוי מעודד, שונה ולא שגרתי. בכול מקרה זה לא הזמן לפעילות מלחיצה ומאמצת או לדיון בנושאים מעצבנים או בצרותיהם של אחרים. אל תדאגו מצבכם ישתפר מאוד מחר.

דלי

הצ'ארם שלכם גובר ויום השישי הזה אמור להיות די כייפי וידידותי, היום תוכלו לקבל חשיפה רבה, לכן רצוי שתקדישו יותר תשומת לב להופעתכם. לפנויים בניכם שיבלו היום במקומות הנכונים צפויה היכרות מעניינת ומרעננת. עם זאת, מכיוון שמחר תורגש אצלכם ירידת אנרגיות לא כדאי לדחות את התכניות וגם עדיף שלא לתכנן או להתחייב לגבי התכניות למחר.

 

דגים

מקבץ הכוכבים בבית הקריירה מגביר את הצורך שלכם לקחת יוזמה ולהיות מעשיים יותר. עם זאת הקשיחות והשיפוטיות שמשתלטת עליכם יכולים לעורר היום עימותים עם אנשים קרובים ובעיקר עם בני משפחה. לכן רצוי שתהיו קשובים יותר בפתח סוף השבוע לצורכי הקרובים לכם ותנסו להעניק את התמיכה שדרושה להם, גם אם זה דורש מכם לשנות תכניות או אפילו להקריב במידה מסוימת.

 

טלה

מצב הרוח והאנרגיה שלכם עדיין בשיא וכדאי שתנצלו את מקבץ הכוכבים בבית הטיולים לפעילות מעניינת ולא שגרתית. כמו כן מומלץ שתפגינו ספונטניות ותצאו לנפוש או לבלות היום ביחד עם בני הזוג מחוץ לעיר. יום השישי הזה  מצוין גם למפגש ובילוי עם חברים. ושיחה מסוימת עשויה להזרים לכם מידע חדש, שעשוי לעורר בכם רעיונות שאולי יובילו את חייכם למקום שונה וטוב יותר.

שור

אתם הרבה יותר מושכים וסקסיים אולם גם מאוד רגישים ופגיעים היום שזהו בהחלט זמן מוצלח לביטוי רגשי ופיזי מהנה. כדאי שתנצלו את יום השישי להעמקת הקשר הקיים והנאה מאינטימיות מרגשת ומגיוון חיי האהבה. לפנויים ולפנויות שבניכם תיתכן הצלחה רבה בכיבוש לבבות. מאידך, כדאי שלא תתנו יותר מדי אמון באחרים, שימרו  על סודיות ותמנעו מלעורר היום נושאים ששנויים במחלוקת.

 

 תאומים

זהו סוף שבוע מצוין לאהבה. אולם כדי ליהנות יותר מסוף השבוע, רצוי שתפגינו יותר גמישות ונכונות לוותר על האגו וגלו יותר התחשבות בבקשותיהם של בני הזוג. לפנויים ולפנויות שבניכם זהו יום מצוין לבילוי בשניים, אגב, קשר שיחל היום עשוי להיות חשוב ולהשפיע רבות על חייכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1